Montáž hodin

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Montáž hodin

Příspěvek od pekrtek »

V r.2002 jsem koupil 3. dv. Lanose. Nemá však vedle diody na immobiliser hodiny. Nevíte někdo, zda by se tam hodiny daly dosadit? Kde je případně koupit a je složitá montáž? Protože je auto v záruce musel bych rok počkat a nebo si to dát zamontovat v servisu. Základní otázka je ale, zda je to realizovatelné. Díky za odpověď.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No co viem a co som pocul tak tie to prve verzie v roku 2002 ozaj nemali hodiny ale aspon na SK tvrdili, ze sa to skoro vyriesi a ze dalsia seria uz bude mat clock !! A nemas asi ani zrcadko v clonone pred spolujazdcom? Mam pravdu? No a tusim sa hovorilo ze to maju majitelom, co nemali hodiny aj bezplatne vymenit!!! Mas ho este v zaruke tak by som to siel zistovat! Ak je to pisane v manule a nie je to ako specialna vybava (co nebola) tak by ti ich mali daz zadara!! Lebo to bola ich chyba :? :shock:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No v Čechách taky byly jeden čas bez hodin ale nikdy sem nemusel zjišťovat jak by to bylo s domontováním ale principélně by to mělo být jednoduché když si koupíš ty orig hodiny myslím že objednání nebude problém jen si chvíli počkáš a pak k nim jen přivedeš + stálý a přes klíček a kostru a bude to fungovat 8)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Mnotáž hodin

Příspěvek od pekrtek »

Mám už toho Lanose se svislým dělením zadních světel. U spolujezdce opravdu není zrcátko ve cloně, ale pochybuji, že v dnešní době mi jej někdo namontuje zdarma s tím, že by ve vybavení mělo být. Dají se sehnat cca za 1.500 Kč a řekli mi dnes s v servisu, že by s montáží neměl být problém. Ten dealer, kde jsem to kupoval už zanikl. Díky za info.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Kupoval sem Lanos jaku funglovku v roce 2000 a taky sem nemel hodiny, takze sem se hned zeptal, zda by je bylo mozne domontovat. Zadnej problem, objedname, za 14 dni je mate. OK, za 14 je nejaky spozdeni, pak prisli, ze je pry problem s objednacim kodem, ze prej byl v katalogu spatne... Abych to zestrucnil, asi po roce sem rezignoval a Lanos byl proste bez hodin. Nakonec, kdyz sem si prepnul radio, tak mi cas taky ukazovalo, tak o co de :).
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

V podstatě máš pravdu, vím, kde v Praze hodiny mají, stojí kolem 1500 kč, takže zbývá jen pro ně dojít. Je to spíš tak věc pro radost. Rádio by stačilo, ale.... .
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak to me se je nepodarilo najit, i kdyz kdo vi, jestli bych je za tyhle penize koupil, prece jen 1500 pokud to jsou jen hodiny je docela dost :(.
Naposledy upravil(a) PavelZ dne stř zář 29, 2004 11:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Na co ?

Příspěvek od Krtek »

Petr Krtička píše:V podstatě máš pravdu, vím, kde v Praze hodiny mají, stojí kolem 1500 kč, takže zbývá jen pro ně dojít. Je to spíš tak věc pro radost. Rádio by stačilo, ale.... .
Já bych koupilv obchodáku hodiny za 100 Kč na baterku a jak by šlapaly ! Dáš si je kam chceš, má to většinou víc funkcí a můžeš si vybrat vzhled.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „LANOS“