zapalovací svíčky 1.6 lpg

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
nubilpg
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 23, 2007 11:27

zapalovací svíčky 1.6 lpg

Příspěvek od nubilpg »

Můžete mi poradit jaké jsou nejvhodnější svíčky do nubiry 1998, 1.6 LPG lovtec podtlak., v krámě mi radily Brisk DR17YS-9 nebo NGK BKR6E-11, ale moc se v tom nevyznám, ve feldě co jsem měl předtím jsem měl denso a byly bez problémů. Můžete někdo poradit? Dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Na 1,6 Nubi nevím, já mám 2,0 a jen benzín a mám tam Brisk DOR15LGS , běhají dobře. Syn má v plynový Feldě taky tyhle samý LGS a nestěžuje si. Startuje i v tomhle počasí normálně na plyn a již cca 30000 km je vše OK.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
rado75
Příspěvky: 21
Registrován: úte led 02, 2007 09:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od rado75 »

Ja používam NKG BKR6ES (pozor, nie BKR6ES-11). Tie čo používam majú menšiu elektródovú vzdialenosť cca 0,8 mm a dal mi ich tam chlapík čo mi montoval LPG. Zatiaľ sú úplne v pohode.
Nubira II. 1,6 16V, sedan, r.v. 10/2001, 86000 km, LPG Lovato, disková nádrž 47 l, klima, spotreba LPG okolo 10 l
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já nechávam dávat t co dává servis normálně. Výměna každejch 30 tis. km. Hlavně bacha na víceelektrodový, ty jsou pro plyn spíš horší než lepší.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no taky to ted resim.ale dam tam brisk dor 15 lgs.v podstate jsou vic elektrodovy ikdyz ne tak uplne.
uvidim jestli se neco zmeni.
jo a na 2,0l se davaj ty samy
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
nubilpg
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 23, 2007 11:27

Příspěvek od nubilpg »

Tak jsem koupil svíčky Denso K20PR-U. nevýte jak nastavit elektrody? V krámě říkali na 0.9, u originál Brisk Silver pro LPG je to 0,55 a 0,7 mm., Bosch pro LPG má 0.8. Můžete mi prosím někdo poradit?
nubilpg
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 23, 2007 11:27

svíčky denso

Příspěvek od nubilpg »

Svíčky vyměněny, nastavil jsem to na 0.7, motor znatekně tišší, spotřeba klesla na 8.3 plynu. Zatim mužu doporučit.
karika
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 01, 2007 23:18
Bydliště: Trnava

Diaľkové ovládanie Nubira 1998

Příspěvek od karika »

Prosím Vás, poraďte mi ako odstrániť závadu diaľkového ovládania centrálu pri Nubire 1,6i, r.v.1998. Začalo odchádzať postupne, t.j. pár krát išlo, potom nie. Skúšal som aj druhé diaľkové ovládanie, v ktorom je lepšia batéria, ale robilo to to isté. Manuálne (s kľúčom) funguje centrál v pohode. Skôr si myslím, že to bude v prijímači, len neviem, kde sa nachádza, či v pod palubnou doskou, alebo v motorovom priestore, alebo vo dverách vodiča. Zatiaľ sa mi nechce s tým ísť do servisu. Ďakujem za prípadnú radu.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

A když zjistíš kde ten přijímač je, co s tím budeš dělat? Prozradˇ! Prosím! ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Diaľkové ovládanie Nubira 1998

Příspěvek od Ivoš »

karika píše:Prosím Vás, poraďte mi ako odstrániť závadu diaľkového ovládania centrálu pri Nubire 1,6i, r.v.1998. Začalo odchádzať postupne, t.j. pár krát išlo, potom nie. Skúšal som aj druhé diaľkové ovládanie, v ktorom je lepšia batéria, ale robilo to to isté. Manuálne (s kľúčom) funguje centrál v pohode. Skôr si myslím, že to bude v prijímači, len neviem, kde sa nachádza, či v pod palubnou doskou, alebo v motorovom priestore, alebo vo dverách vodiča. Zatiaľ sa mi nechce s tým ísť do servisu. Ďakujem za prípadnú radu.
Třeba to nebude ten rpoblém, ale ty jsi měnil baterii v ovladači? Pokud ano, pak je nutno synchronizovat ovladač a centrál. Pokud jsi baterku neměnil, pak je problém buď ve slabé baterce, nebo jak píšeš v přijímači. Ale ten nevím, kde je.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“