Bouračka Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Teda chlape, to je vošklivý...mrzí mě hlavně ta tvoje custom maska :cry:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Presne tak taky ta me mrzi nebot tu mi nikdo nezaplati.... :cry:
Jinak srnec bohuzel v lednici neni nebot to musel resit mistni myslivec a odtah si ji domu...ale uvazuju jestli ho nenavstivim ze bych aspon zkusil svuj ulovek at kus da...
Jinak jsem myslel ze jedno svetlo je ok ale az dnes jsem si vsiml ze i druhe je ve spod praskle takze taky je v kalkulaci tak snad to dopadne dobre a pojistovna se ukaze... :?
Policajti remcali kvuli mracitek ze to tam nema co delat ale je nasel i to druhe a je jen opravitelne poskozene ale nevim jestli to pujde vubec sudat dolu...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Ahoj,to bude dobrý.Nějakých 15 to spraví.Držím palce i na nohou aby to bylo co nejdříve v kupě.Nezoufej,dá se to opravit a zdravíčko máš taky v pohodě tak to určitě zvládneš ;)
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Myslis 15 tisic???To teda ani nahodou...vzdyt jen predni svetlo stoji vic jak 5000 a zadni okolo 2000,zadni blatnik,naraznik,maska atd...ja vidim cenu okolo 30000...Hanzyku...praskly svetlo...pokud je prasklej jen ten dekl tak se da zalepit...ja to delal nejakym tmelem a drzi to uz nekolik mesicu a pohoda...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

No to asi hodne stezi oba narazniky obe predni svetla,blinkr,mlhovka,predni blatnik,maska,kapota oprava lak plus jasne vse ostatni taky lak pak nevim jak chladic klima + plneni je promackly nosnik chladicu ohly taky packa na kapotu a v zadu svetlo naraznik jsem psal nevim jak je to s vystuhama v naraznicich jestli je to soucast nabo zvlast...zadni blatnik je natlaceny na dvere takze je to cele posunute a neni tam temer zadna mezera viko kufru je nake vykroucene drzak zadniho svetla a to je asi vse takze si myslim ze t bude daleko vic... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

ros píše:Člověče to je pech, vím jak to bolí. V 91 jsem taky sestřelil srnce a škoda byla velká. To jsem jel brzy ráno do Brna a u N. Jičína v asi 80-90tce vyskočil z příkopu 5m před autem. Brzdil jsem až po srážce :( .Držím palce ať jsi brzy pojízdný.
Da se ric presne ta sama situace skocil z boku z hluboke prikopy a brzdil jsem asi az po narazu byl to fofr...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hanzy píše:
ros píše:Člověče to je pech, vím jak to bolí. V 91 jsem taky sestřelil srnce a škoda byla velká. To jsem jel brzy ráno do Brna a u N. Jičína v asi 80-90tce vyskočil z příkopu 5m před autem. Brzdil jsem až po srážce :( .Držím palce ať jsi brzy pojízdný.
Da se ric presne ta sama situace skocil z boku z hluboke prikopy a brzdil jsem asi az po narazu byl to fofr...
Kua,co to čtu??? Ty v..e hlavně,že jsi celej. Nějak se nám to tady ted hromadí. :( Nejdřív Ivan,pak Bradkaj a ted ty,jo a ještě taky Kessler. Hlavně,že jsi celej,Lega je docela ready,to půjde bez problému opravit.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

A co tu ctu ted ja...Ivan,Bradkaj a Kessler to ani nevim,ze i oni mel nejakej stret...asi se to stalo za ty dva mesice co jsem tu nebyl... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:A co tu ctu ted ja...Ivan,Bradkaj a Kessler to ani nevim,ze i oni mel nejakej stret...asi se to stalo za ty dva mesice co jsem tu nebyl... :cry:
Ivan ve 140 svodidla,Bradkajovi na parkovišti někdo dveře,Kesler sejmul nějaký zvíře a ted Hanzyk srnce. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

No chlape, je mi to luto. Sucitim s tebou a prajem rychle vyliecenie
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Hanzy píše:
ros píše:Člověče to je pech, vím jak to bolí. V 91 jsem taky sestřelil srnce a škoda byla velká. To jsem jel brzy ráno do Brna a u N. Jičína v asi 80-90tce vyskočil z příkopu 5m před autem. Brzdil jsem až po srážce :( .Držím palce ať jsi brzy pojízdný.
Da se ric presne ta sama situace skocil z boku z hluboke prikopy a brzdil jsem asi az po narazu byl to fofr...
Od mé ženy taktéž upřímnou soustrast, ale prej jsi kluk šikovnej a opravíš to co nevidět. :D
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak to mě zamrzelo :( ale ty se z toho oklepeš a pojedeš dál, hlavně že máš tu pojistku a nic se ti nestalo . Tak držím všechny palce ať to dopadne co nejlíp -i A varování pro všechny :!: V lesních úsecích velký pozor :!:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Diky vsem za projevenou soustrast...
Jinak uz mi prisel meilem predbezny vypocet technika co to vcera fotil a predek vypocet na 63000kc z me havarijky a zadek na 40000kc ale je tam samo uvedeno ze je to jen predbezne a budou uznany az po prosetreni likvidatorem a z te zadni jelikoz to jde z povinneho ruceni samozrejme budou amortizovat coz je pekny bordel ale je to tak u vsech pojistoven...
Zatim jsem ale mile prekvapen pristupem pojistovny a rychlosti a navic ze jsem nemusel nikde ani sahnout na zaden papir a neco vyplnovat... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

trochu jsem z toho smutnej kdyz ctu ze jste zanaseli do protokolu i nejmensi skravnuti, todle nikdy nedelejte, pijistovna po amortizaci spocita opravu a jak presahne 80% tak je to totalka, prave cim min drobnosti napisete tim je to lepsi, nekdy se nevyplati sepsat dva A4 papiry aby ste v dusledku zjistili ze vam zaplatej jen ty dily co byli poskozeny. Vim co rikam prosel sem tim 5. 3 ceska podnikatelska 1 alianz 1 ceska vsechny pojistovny maji stejnou politiku co nejmin zaplatit, a kdyz to vyde na totalku tak maji svatek ja sem uz jednu totalku mel cenu auta urcili na 80 tisic tim ze to byla totalka dali mi jen 19900, a to auto bylo jen trochu tukli, tim ze sme tam uvedli apsolutne vsechno co bylo poskozeno tak ta cena opravy vyrosla do neskotecnych parametru, tak na to POZOR!!!!! jen sem zjedav na kolik ti ohodnotej tvoje Hanzy
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tohle bych takhle neresil nebot u me se jedne o dve udalosti a kazda bude hrazena z jine pojistky a myslim s ze nehlasit kvuli tomuhle nejake jasne poskozene veci je nesmysl od toho si tu pojistku platim!Problem byva s tech plneni ze zakonnych tam se pojistovny skubou...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“