neony

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

neony

Příspěvek od Pajin »

Ahoj lidi prosim piste sem vase navrhy, napady ci uz overene funkcni upevneni neonu pod tico mam tu 20cm trubici svitici mam jich 6 achci je dat pod auto ale zatím sem neprisel na zpusob upevneni pod autem dekuji :cry: :?: ze zacatku sem myslel ze navrtam dirky a protahnu jimi bud nakej drat nebo necojineho na upevneni neonu prosim piste jak byste resili vy neony pod tico moc dekuji :D :D
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pájo ty si truhlík :lol: :lol: :lol: veď sme to tu už x krát preberali no ale keď si začal tak upevnené je máme asi všetci tak že takou tou umelou sťahovačkou čo sa používá na kabely a aj puklice sa jej pomocou prichytávajú no a kábliky rovnako ťahaj po trubkách a káblovaní a opať prichiť páskou no a je to :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:Pájo ty si truhlík :lol: :lol: :lol: veď sme to tu už x krát preberali no ale keď si začal tak upevnené je máme asi všetci tak že takou tou umelou sťahovačkou čo sa používá na kabely a aj puklice sa jej pomocou prichytávajú no a kábliky rovnako ťahaj po trubkách a káblovaní a opať prichiť páskou no a je to :lol: :lol: :lol:
Tak to jsem asi vyjímka,bo já je mám přišroubované napevno do karoserie.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

-peha- píše:Pájo ty si truhlík :lol: :lol: :lol: veď sme to tu už x krát preberali no ale keď si začal tak upevnené je máme asi všetci tak že takou tou umelou sťahovačkou čo sa používá na kabely a aj puklice sa jej pomocou prichytávajú no a kábliky rovnako ťahaj po trubkách a káblovaní a opať prichiť páskou no a je to :lol: :lol: :lol:
tak to se vam omlouvam a le nikde sem si toho topicu nevsiml vazne ale jak po trubkach karoserie?? dyz tam nejsou zadne zachytne body nebo nake dirky ??? ja tam mam akorat rovnou trosek hrbolatou plochu
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No šak dobre veď každý ako sa to dá já som nechcel vrtať diery do plechu a tak som to dal na plasty ale zase samo že TICO to tak nemá ale tie stahovacie pásky sú fajnové aj kebď navrtáš dierku , ošetrýš ju a potom to tam pritiahneš tou páskou eliminuješ hrdzu :D viem o čom hovorým mal som je na OPLI asi 3 roky na originálných držiakoch a prišroubované samorezkami no a keď som je dával dole tak som to to uchytenie zavrhol lebo oklo držiakou skoro všade hrdza a dakde to už ani nedržalo :D perto hovorým že je to na každé auto individuál :lol: :lol: :lol: Ale hlavne ať nám to svietí :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:No šak dobre veď každý ako sa to dá já som nechcel vrtať diery do plechu a tak som to dal na plasty ale zase samo že TICO to tak nemá ale tie stahovacie pásky sú fajnové aj kebď navrtáš dierku , ošetrýš ju a potom to tam pritiahneš tou páskou eliminuješ hrdzu :D viem o čom hovorým mal som je na OPLI asi 3 roky na originálných držiakoch a prišroubované samorezkami no a keď som je dával dole tak som to to uchytenie zavrhol lebo oklo držiakou skoro všade hrdza a dakde to už ani nedržalo :D perto hovorým že je to na každé auto individuál :lol: :lol: :lol: Ale hlavne ať nám to svietí :lol: :lol: :lol:
To musíš po vyvrtání děr to místo natřít a pak ti to nezrezne,teda nezkoroduje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

-peha- píše:No šak dobre veď každý ako sa to dá já som nechcel vrtať diery do plechu a tak som to dal na plasty ale zase samo že TICO to tak nemá ale tie stahovacie pásky sú fajnové aj kebď navrtáš dierku , ošetrýš ju a potom to tam pritiahneš tou páskou eliminuješ hrdzu :D viem o čom hovorým mal som je na OPLI asi 3 roky na originálných držiakoch a prišroubované samorezkami no a keď som je dával dole tak som to to uchytenie zavrhol lebo oklo držiakou skoro všade hrdza a dakde to už ani nedržalo :D perto hovorým že je to na každé auto individuál :lol: :lol: :lol: Ale hlavne ať nám to svietí :lol: :lol: :lol:
no otech stahovacich paskach sem hned vedel ze je pouziju mam jich tu hafo ale nevedel jsem jak je pridelat no a si tam privarim nake hacky ci objimky davat tam samorezky se mi moc nechce a ktomu vrtani?? cim to mam natrit ???? nebo nastrikat?? děkuji ste moc faji ani s em netusil ze to pude tak rychle
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

no já som to kamošovi robil tak že po vrtaní do falcu na podbehu sme to striekli základom potom farbou a nakoniec body a potom už len tie umelé pásky a zatial v pohode už je to dva roky a dobré :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

paja truhlik píše:
-peha- píše:No šak dobre veď každý ako sa to dá já som nechcel vrtať diery do plechu a tak som to dal na plasty ale zase samo že TICO to tak nemá ale tie stahovacie pásky sú fajnové aj kebď navrtáš dierku , ošetrýš ju a potom to tam pritiahneš tou páskou eliminuješ hrdzu :D viem o čom hovorým mal som je na OPLI asi 3 roky na originálných držiakoch a prišroubované samorezkami no a keď som je dával dole tak som to to uchytenie zavrhol lebo oklo držiakou skoro všade hrdza a dakde to už ani nedržalo :D perto hovorým že je to na každé auto individuál :lol: :lol: :lol: Ale hlavne ať nám to svietí :lol: :lol: :lol:
no otech stahovacich paskach sem hned vedel ze je pouziju mam jich tu hafo ale nevedel jsem jak je pridelat no a si tam privarim nake hacky ci objimky davat tam samorezky se mi moc nechce a ktomu vrtani?? cim to mam natrit ???? nebo nastrikat?? děkuji ste moc faji ani s em netusil ze to pude tak rychle
Provrtané otvoty jsem jemně zabrousil,natřel základovkou a pak hameritem,když to zaschlo,přišrouboval jsem neony. Tod vše. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Petr Soukup píše:
paja truhlik píše:
-peha- píše:No šak dobre veď každý ako sa to dá já som nechcel vrtať diery do plechu a tak som to dal na plasty ale zase samo že TICO to tak nemá ale tie stahovacie pásky sú fajnové aj kebď navrtáš dierku , ošetrýš ju a potom to tam pritiahneš tou páskou eliminuješ hrdzu :D viem o čom hovorým mal som je na OPLI asi 3 roky na originálných držiakoch a prišroubované samorezkami no a keď som je dával dole tak som to to uchytenie zavrhol lebo oklo držiakou skoro všade hrdza a dakde to už ani nedržalo :D perto hovorým že je to na každé auto individuál :lol: :lol: :lol: Ale hlavne ať nám to svietí :lol: :lol: :lol:
no otech stahovacich paskach sem hned vedel ze je pouziju mam jich tu hafo ale nevedel jsem jak je pridelat no a si tam privarim nake hacky ci objimky davat tam samorezky se mi moc nechce a ktomu vrtani?? cim to mam natrit ???? nebo nastrikat?? děkuji ste moc faji ani s em netusil ze to pude tak rychle
Provrtané otvoty jsem jemně zabrousil,natřel základovkou a pak hameritem,když to zaschlo,přišrouboval jsem neony. Tod vše. :lol:
super hned zitra se dam do toho jeste musim jit kupit ale ten hamerit ale cotoje?? neco proti hnilobe kovu?? reznuti???? akolik to asi stoji???a co poldove??? vadi jim podsvetlene auta??? dvaj zato pokuty???
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Jo vadi jim to. Je to nepovolena uprava a u takovejhle aut to navic vypada desne.
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Woyta píše:Jo vadi jim to. Je to nepovolena uprava a u takovejhle aut to navic vypada desne.
Ahoj no desne ne desne ja si to tam dam bo sa mito moc libi a byl to muj sen dnes sem sel dokupit dalsi vypinac taky ten stou kritkou budu si osvetlovat a ji interier:!: ale je uz docela zima tak uvidim jestli sezenu nakou zateplenou garaz na tom mrazu se mi to robit moc nechce:!: dekuji vsem kdo napsali sve skusenosti klidne piste dal ja tu budu chodit pravidelne vsem ted moc dekuji :lol: :D :D
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Prečo by to vyzeralo zle Woyta ?
Máš moc staromódne názory z čias ked ešte boli autá dodávané v igelitoch . :D
Pozri sa na polske Tico forum a uvidíš čo dnes letí ;) :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Odpovědět

Zpět na „TICO“