2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací

Příspěvek od PeS »

benko5 píše:ahoj ja som si tiez kupil diesela mam ho uz 4 dni a som z neho paf .predtym som mal lacetti 1,6 ale toto je delo neviem aku mam spotrebu ale ani ma to nezaujima pretoze z benzinom som si uzil svoje takze ma nic nedokaze prekvapit.ja som ho kupil ako predvadzacie vozidlo cize uz mam 15000 najazdenych kilometrov akurat si idem dat vymenit olej lebo mi povedali ze tych 30000 co je predpis je hovadina olej je ako voda.
Já nevím, já mám novéLacettia předpis mám po 15 000... Tedy - raději se ještě podívám, ale počítám s tím, že budu měnit taky po 15 tis. Jinak jezdí nádherně. Já jsem zvědav na současnou spotřebu, protože to je většinou mimo dálnice. Tak jsem zvědav jna kolik to klesne. Máš to taky v plné výbavě s tempomatem?
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Jsem zvedav na ten diesel motor, skoda jen ze to turbo s promenou geometrii je az ve vyssim modelu motoru, alespon by to tahlo vic odspodu, prumernou spotrebu bych v realu videl kolem 6litru. Jinak jsem fanda dieslu a kombiku a ty SW v predvadeckach jsou opravdu za velmi krasne ceny az mam cukani si to jit koupit , tak at dlouho a bez problemu slouzi :D .
Astra G Caravan Y20DTH 2003 5,8l/100km - červená a zralá jako dobré víno
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Marky007 píše:Jsem zvedav na ten diesel motor, skoda jen ze to turbo s promenou geometrii je az ve vyssim modelu motoru, alespon by to tahlo vic odspodu, prumernou spotrebu bych v realu videl kolem 6litru. Jinak jsem fanda dieslu a kombiku a ty SW v predvadeckach jsou opravdu za velmi krasne ceny az mam cukani si to jit koupit , tak at dlouho a bez problemu slouzi :D .
Pokud chceš, stáhni se test na Lacetti v dieselu. Já mám HB a mimo dálnice mám průmer 5,8, ale věřím, žre to půjde ještě trošku níž. Jinak mi variabilní lopatky nechybí - auto táhne jak čert. Nakopne se něco před 2000 otáčkama a pak už jede...
http://stejskal.host.sk/Lacetti.avi
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Diky stahnu si to doma a kouknu se, ted mi to nejde. No prave pokud by to melo promennou geometrie, tak by ten zatah zacal mnohem drive. Take ho nemam, ale bral bych to, na druhou stranu zase se to nemuze podelat naklapeni lopatek, kdyz tam neni :D .
Astra G Caravan Y20DTH 2003 5,8l/100km - červená a zralá jako dobré víno
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Pri tom vysokom krutiacom momente tam zas az taky rozdiel nebude medzi premennymi a pevnymi lopatkami turba. Celkom pochybujem, ci by si taky rozdiel niekto z nas pri normalnej jazde vobec vsimol. A potom, Lacetti ma sice pevne lopatky, ale je to 16V motor - na rozdiel od mnohych, co maju sice variabilne lopatky, ale su to zvacsa 8V (napr. bezny Fiat 1.9 JTD Multijet). Takze Lacetti to kompenzuje inde.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Nechci se prit v aute s timto motorem jsem jeste nejel, takze nemohu porovnat a nikde jsem ani jejich charakteristiky motoru nenasel. Znam vsak z vlastni zkusenosti rozdil auta s promenou geometrii a bez promene geometrie a muzu Ti rict, ze rozdil tam je, proste poznas jestli auto zacne diky turbu tahat a ted palcnu od 1500 nebo 1900otacek.
http://www.tipcar.cz/technika__turbo_s_ ... -1082.html

Tady je motor co davaji do Chevrolet Epica, Captiva a Opel Antara - je tam psano- navrzeno VM Motori a v licenci vyrabeny u GMDAT, ale charakteristiky zadne.
http://www.vmmotori.it/en/01/01/dettAut ... ?autoId=58
http://www.vmmotori.it/en/01/00/01/dettaglio.jsp?id=8
Astra G Caravan Y20DTH 2003 5,8l/100km - červená a zralá jako dobré víno
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Moze byt. Otazka je len, ci tah od nizsich otacok je dany iba lopatkami, alebo celkovo inac nastavenym motorom.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“