Dálkové ovládání

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
YGY
Příspěvky: 20
Registrován: pát říj 26, 2007 23:02
Bydliště: mlada boleslav

Dálkové ovládání

Příspěvek od YGY »

hoj chlapy tak mam zase jeden takovy hloupi dotaz. a sice.....proc jsou na dalkovem ovladaci tri tlacitka. pochopil jsem a zkusil, ze prave vrchni je na odemceni, leve na zamceni a treti???? ja kdyz ho zmacknu tak zacnou vsichni skritci po kapotou houkat. CO TO?????? :o
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Záleží na alarmu , co je to zač. Některý mají otvírání kufru , jiný zase vyhledání na parkovišti atd. těch funkcí je celkem dost.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Vyhledání na parkovišti...

Příspěvek od xidex »

Jestli to má bejt funkce vyhledání na parkovišti, tak by to chtělo, aby ten alarm byl vymyšlenej tak, aby to auto reagovalo i z větší dálky než je půl metru (ano, baterky jsou měněné, mám na mysli onu pověstnou náladovou necitlivost přijjímače auta)....jinak je to dobrý k tomu, když je auto zaparkovaný pod oknama hospody, ty jíš a koukáš, že nějakej vesnickej 14letej drn se ti opírá o auto (vlastní zkušenost z Bystřice u BN)...ono to nekvílí moc, ale nadskočil hezky :-) Jinak jestli mají Leganzy otvírání kufru na DO, nevím, já mám na třetím tlačítku paging :-)
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Indiáni veď to sa volá -- panic alarm-- no a slúži na ochranu proti ohrození teda presne takto je to v manuálu--V prípade ohrozenia stlačte tlačidlo panického poplachu.Vypnite ho stlačením akéhokolvek tlačidla na ovladači. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Bavite se vubec o Leganze? ;) Ja jen, ze na decetnim oblem klici relativne malych rozmeru mam akorat 2 tlacitka (LOCK a UNLOCK) + malou cervenou kulatou LEDku (model: RK-700EU). :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Slamiku...my co mame starsi typ Leganzi mame starsi typ dalkace a to se tremi tlacitky...jedno velke ruzove a dve mala cerna...ale nepochybuji,ze tohle vsechno uz davno vis...spis jen rypes vid...jak te znam... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Vy tam mate ty levnejsi pro vychodni staty,ja tam mam zapadaka z dvemi a nesah jsem na tood doby co auto mam a bez problemu porad 30m ani nevim z kolika nebod rekord jsem nezkousel... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Slamiku...my co mame starsi typ Leganzi mame starsi typ dalkace a to se tremi tlacitky...jedno velke ruzove a dve mala cerna...ale nepochybuji,ze tohle vsechno uz davno vis...spis jen rypes vid...jak te znam... ;)
Jen jsem to zkousel... ;) Protoze kdyz si to predstavim, tak bych byl pekne nastvanej (slusne receno), kdybych vedle klice musel s sebou porad tahat i nejakou zbytecnou krabicku a jeste navrch s necim ruzovym! :P
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Slamko ale to si chudáčik lebo panic alarm je fajnová vecička :lol: :lol: :lol: Tak si sedíš v aute dakdo ide okolo a HÚÚÚÚ alebo si dalej a to samí :lol: :lol: :lol: Já to delam na parkovisku pri TESKU :twisted:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kamos ma dalku na Felde a funguje asi na 150 metru...taky si hraje a strasi lidi,tim,ze vzdy nekde houka... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

dálkáč

Příspěvek od romishowski »

Taky mi odešlo DO, opravář nejprve zkoušel přepájet spoje,ale nepomohlo to. Takže celková výměna 1700.- i s prací.
Předtím to nefungovalo ani 0.5 m od auta,dnes asi 100m ok. :lol:
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Uživatelský avatar
Ujel
Příspěvky: 62
Registrován: ned srp 01, 2010 19:18
Bydliště: Přerov

Re: dálkáč

Příspěvek od Ujel »

romishowski píše:Taky mi odešlo DO, opravář nejprve zkoušel přepájet spoje,ale nepomohlo to. Takže celková výměna 1700.- i s prací.
Předtím to nefungovalo ani 0.5 m od auta,dnes asi 100m ok. :lol:
No ale to pak neni full výbava nem, když nemáš hen ten oný...tempomat :D .
Jezdí tvoje Lega nebo jsi ji už střelil a máš něco jiného?

______________________________________
Leganza 2.0 16V, 98kW, r.v. 98, stř. met., dočista plná výbava, sekv. vstřik. LPG
Daewoo Leganza 1998, 98kW, LPG, stř. metla, klima, kůže, "dříví". Rožnov pod Radhoštěm.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“