Moje najnovsie skusenosti so sportovim podvozkom a brzdami.

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Bajo
Příspěvky: 49
Registrován: úte říj 03, 2006 21:21
Bydliště: Engerau (BA obvod 5)

Moje najnovsie skusenosti so sportovim podvozkom a brzdami.

Příspěvek od Bajo »

Ahojte, tak som dalsui v rodine upraveneho podzvozku na nexii.
Tlmice KOni Sport - stavitelne - nastavene na strednu tvrdost pruzenia. V predu znizene pruziny o 30mm vzadu tiez ale pridana podlozka od Weitec.
predne brzdy z Kadet GSI (ATE strmeny) brembo kotuce hladke bez dierovania alebo draszkovania a oblozene jurid.
Po 100km je pocit z jazdy skvely. Auto sedi ako pribite na ceste. Zakruty sa daju prechadzat o podstatne rychlejsie ako doposial a auto este z daleka nieje na svoejej hranici.
Co sa tyka brzd este pribude zadna kotucova naprava z Astry F GSI a zaroven aj vacsi hlavny brzdovy valec. ten momentalne citi, nakolko brzdovy pedal je potrebne viacej zosliapnut.
No a dalsia dobra sprava, tento tyzden mi prijde ce20xe. v seriovom stave z VECTRY A. Osadzany by mal byt na jar spolu s vystuhou karoserie.
Ak budem mat dalsie skusenosti napisem Vam sem. Ak sa chete aj niekto spytat ohladom tejto prerabky nech sa paci, rad odpoviem.
Nexia 1.5 OHC, vzduch filter Green,. radio a repro Kenwood, podsvieteny interier na cerveno.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Gratuluji, pane kolego. Koukám, že tu je další nadšenec, který se hrne do 2.0 litru. Musím Tě pochválit, že na to jdeš pečlivě - pěkně od brzd a podvozku, což je základ. Byl bych rád, kdybys tu uveřejnil nějaké fotografie.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Bajo
Příspěvky: 49
Registrován: úte říj 03, 2006 21:21
Bydliště: Engerau (BA obvod 5)

Příspěvek od Bajo »

foto bude, poslem aj do klubovej galerie. len treba auto trosku umyt a no to momentalne niej ecas :) Ale v kazdom pripade vdaka za podporu a pochvalu :)
Nexia 1.5 OHC, vzduch filter Green,. radio a repro Kenwood, podsvieteny interier na cerveno.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Bajo píše:foto bude, poslem aj do klubovej galerie. len treba auto trosku umyt a no to momentalne niej ecas :) Ale v kazdom pripade vdaka za podporu a pochvalu :)
Na umytá auta tady nikdo nehraje :D Klidně ukaž špinavé, já to svoje taky umývám tak 4x za rok :D

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“