Anketa - jste pro - proti nahlašování radarů na silnicích

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Jste pro zveřejňování radarů a hlídek policie

ano
39
74%
ne
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Máš umřít hned a nebo se trápit. Co je lepší ?
Mě by až tak ty kamióny nevadily, kdyby měli zákaz vzájemného předjíždění a nebrzdily by druhý, rychlejší pruh.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...lehko se říká - těžko se činí...představa sardinky a lisování ( i vteřiny jsou pak dlouhý, vím o čem píši...)
k zákazu předjíždění kamionů, to chtěl bývalý ministr dopravy Šimonovský vono to asi nejde - spíš je řešení 3pruhy, tak jako na jižní spojce Praha ( anebo v " D ", jenom nevím jak je to v bývalé NDR ) - a do levýho pruhu se s TIR nesmí...prostě nám kapacita - průjezdnost už nestačí...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Pokud se nepletu, tak v Nemecku je urceno jak dlouho muze na dalnici predjizdeni max. trvat (nebo mozna jaka musi byt min. vzajemna rychlost vozidel pri predjizdeni) a policie to kontroluje.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

PavelZ píše: a policie to kontroluje.
To je taky ten spravny vyraz...tady at bude jakykoliv zakon,policie ho kontrolovat nebude...tim nechci hazet spinu na policii...ba naopak,je jich malo,jen at jich je vic a kontrola na kazdem rohu...ja jsem pro...zakony na silnicich bychom meli dodrzovat kvuli sobe,respektovat ostatni a neohrozovat bezpecnost svoji ani druhych,priznejme si,ze jsme narod ignorantu a sobcu,spousta lidi jezdi a nerespektuji zakon,nezajima je co se muze stat a jedine co je zajima aby tamhle nahodou nestala policie a nechytili ho...nerikam,ze jsem nikdy nejel rychle ale vzdy jsem jel sam a sirokodaleko kolem me nikdo...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hmm, je to moc pěkný čtení...Já jezdím rychle i když je silnice plná aut. Jen si dávám bacha, abych nikoho a ani sebe neohrozil. Nebudu si hrát na slušňáka. Občas to přišlápnu, občas trochu adrenalinově předjíždím, moje rychlost mimo obec rozhodně není 90 km/h, pokud to jde.
Prostě si užívám (pozor neplést se slovem ZNEUŽÍVÁM).
Hlavní pravidlo je předvídat a jezdit s rozvahou. Nicméně proč si neužít, když to jde ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Ivoši patříš mezi neukázněné řidiče. Tvoje bezpečná jízda, je pro ostatní vlastně nebezpečím. Nepřeji ti nic zlého, ale na každého jednou dojde. Tak že pokud stojíš o radu starého a zkušeného řidiče - uber na plynu. Ale mladí starým nevěří - v tom je ten problém.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já ti věřím,Václave. Jde o to, že svou jízdu resp. způsob jízdy tady popisovat nebudu. Bylo by to na hodně dlouho a navíc je to jiné případ od případu. Dřív jsem jezdil hůř a někteří lidé se se mnou báli jezdit, takže jsem s tím musel něco udělat. Ale nebudu si sypat popel na hlavu. Prostě jezdím, nehodu jsem měl kdysi jednu, ale nezaviněnou a dávám si bacha. To zatím stačí ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivosi ale to adrenalinove predjizdeni jak pises muze byt prave to osudove,nekdo se lekne,hamtne na brzdu a je vymalovano...nerikam,ze jsem nikdy nikoho neohrozil,uz jsem par fousovejch okamziku mel a bylo mi z toho divne ale je to tak jedna situace za pul roku ikdyz muze byt osudova...a ta rychla jizda to samy...i ja jsem si vyzkousel rychlou jizdu po dalnici a kdyz jeden smudla v pravym pruhu zacal predjizdet a nevsim si,ze jedu tak rychle tak sme meli oba co delat aby to dopadlo bez bouracky,takze radsi jezdim jak mam...na misto kam se chci dostat se dostanu tak jako tak...jestli tam budu o 10 minut driv nebo pozdeji...hlavne ve zdravi... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Goose vystihnul jsi to úplně přesně. Ono opravdu stačí ty průsery, které zaviníš sám a dobře dopadnou. Mám za sebou také pár selhání, ale měl jsem to štestí, že vše dobře dopadlo a nebyla z toho nehoda. Proto ta přemrštěně rychlá jízda je zbytečná a vede do pekel.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Prave kdyz jsem si pak zpetne uvedomil,ze jsem ty lidi ohrozil a dokazal otocit tu situaci,ze ja bych jel a vylitl proti me nekdo jako ja tak mi bylo hrozne...az jsem mel chut to otocit a omluvit se... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Ivoš píše:Já ti věřím,Václave. Jde o to, že svou jízdu resp. způsob jízdy tady popisovat nebudu. Bylo by to na hodně dlouho a navíc je to jiné případ od případu. Dřív jsem jezdil hůř a někteří lidé se se mnou báli jezdit, takže jsem s tím musel něco udělat. Ale nebudu si sypat popel na hlavu. Prostě jezdím, nehodu jsem měl kdysi jednu, ale nezaviněnou a dávám si bacha. To zatím stačí ;)
Ale, ale , co se to dozvídám :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Goose píše:Ivosi ale to adrenalinove predjizdeni jak pises muze byt prave to osudove,nekdo se lekne,hamtne na brzdu a je vymalovano...nerikam,ze jsem nikdy nikoho neohrozil,uz jsem par fousovejch okamziku mel a bylo mi z toho divne ale je to tak jedna situace za pul roku ikdyz muze byt osudova...a ta rychla jizda to samy...i ja jsem si vyzkousel rychlou jizdu po dalnici a kdyz jeden smudla v pravym pruhu zacal predjizdet a nevsim si,ze jedu tak rychle tak sme meli oba co delat aby to dopadlo bez bouracky,takze radsi jezdim jak mam...na misto kam se chci dostat se dostanu tak jako tak...jestli tam budu o 10 minut driv nebo pozdeji...hlavne ve zdravi... ;)
Mě najel málem do boku Peugeot 407, když jsem předjížděl....kdyby "vystartoval" na předjížděcí manévr ostřeji, tak by byl asi průser, ale vyjížděl pozvolna, takže jsem jen zůstal na svém místě a on se stáhnul ;) Nojo, někdy to je drsný, ale jak jsem psal...jezdím tak, jen když si vyhodnotím, že to je pro mě i pro ostatní v pohodě, neboj ;) Dokonce si nechávám většinou rozestup za autem, co jede přede mnou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivosi koukam ze i tatik kuka co tu na sebe prasknes... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

On ví jak jezdí ;) Mám jeho školu...s tím rozdílem, že on jezdí pomaleji a jak by řeklo pár kolegů na fóru, tak i bezpečněji. Navíc ví, že to riskování bych nešel.... ;) Trochu jsme to probrali, tak se na srazu nedivte, že mám monokla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš píše:
Goose píše:Ivosi ale to adrenalinove predjizdeni jak pises muze byt prave to osudove,nekdo se lekne,hamtne na brzdu a je vymalovano...nerikam,ze jsem nikdy nikoho neohrozil,uz jsem par fousovejch okamziku mel a bylo mi z toho divne ale je to tak jedna situace za pul roku ikdyz muze byt osudova...a ta rychla jizda to samy...i ja jsem si vyzkousel rychlou jizdu po dalnici a kdyz jeden smudla v pravym pruhu zacal predjizdet a nevsim si,ze jedu tak rychle tak sme meli oba co delat aby to dopadlo bez bouracky,takze radsi jezdim jak mam...na misto kam se chci dostat se dostanu tak jako tak...jestli tam budu o 10 minut driv nebo pozdeji...hlavne ve zdravi... ;)
Mě najel málem do boku Peugeot 407, když jsem předjížděl....kdyby "vystartoval" na předjížděcí manévr ostřeji, tak by byl asi průser, ale vyjížděl pozvolna, takže jsem jen zůstal na svém místě a on se stáhnul ;) Nojo, někdy to je drsný, ale jak jsem psal...jezdím tak, jen když si vyhodnotím, že to je pro mě i pro ostatní v pohodě, neboj ;) Dokonce si nechávám většinou rozestup za autem, co jede přede mnou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ivosi...ta posledni veta...to ma byt nejaka narazka??? :twisted: :twisted: :twisted:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „POKEC“