Navigace Garmin nuvi 300

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Navigace Garmin nuvi 300

Příspěvek od Krtek »

Máte s tim někdo zkušennost ? Dostalo se mi to do ruky. Mluví česky má to i nějakou cz mapu a evropu ale ma za úkol sehnat nějakou podrobnější. Tuší někdo kde a jak to tam nainstalovat ?
měla by to bejt ideálně nějaká ČR atlas 10RV6 teď je tam prej nějaká 5ka co jde na šestku upgradovat. A ještě nějakej top atlas či co. Nevim jestli je to šunt nebo dobrá navi, prostě to tu teď mam.
Teď něco stahuju z
http://www.garmin.cz/index.php?section= ... roduct=578
Neví někdo jak pak na to ? Nainstaluju a hotovo ?
Dík za postřehy.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

Mám sice jiný typ (mnohem starší) ale mapový softvare používám tentýž a jsem s ním velice spokojen ,mapa CZ je podrobná do ulic již u měst nad 10 000 obyvatel, instalace probíhala jednoduše a mapy mám na pamětové kartě toť asi tak mé postřehy
Tak aby ti dobře sloužila :lol: :lol: :lol: :lol:
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

ono to neni moje. Ajk to je s tou instalací ? Instaluje se něco do kompu nebo to jede rovnou přez kabel do navigace ? Má to 512 MB paměť a kartu k tomu nemam. Koukam že půlka je prázdná tak se to tam snad vejde.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

no já musel nejdřív nainstalovat mapu do kompu a pak to je jen otázka toho kolik toho vejde na kartu,např. já bych potřeboval asi 5Giga kartu abych tam dostal vše co mám v kompu,ale má to háček do jiné navi to nedá nic jen do té mojí co je registrovaná z tou mapou
tak to jsem ti asi moc nepomoh že jo :shock: :lol:
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D ,
Už jsem to psal jinde ale to je dobý,že jsi dal jen konkrétní G nuvi 300!Já ji teda koupil na aukci.Mám v ní CR 10 v6 a nahranou západní Evropu docela dobrý rozlišení.Když jsem procházel mapu tak jsem koukal já tam mám snad celý svět,to jsem koukal jak trubka :shock: Sice rozlišení jen velká města a hlavní tahy ale jak říkám Afrika,Rusko,Irák,Čínu jo a v Indii jen hranice a nějaký města.Ale i Severní a Jižní Ameriku.Je perfektní,že se nechá navigovat podle souřadnic.Ale co mě vadí,že nejde zvolit vysloveně mimo dálnice.Nebo i když jsou v mapě malé osady tak mi je vyhledavač nenajde.Musím přez mapu ťuknout a už ví kam.Jinak široká databáze restaurací,radarů ale i servisních středisek přez http://www.poi.cz/ koukal jsem,že tam Miloš má Opla ale Daewoo-CHevrolet neuděl :( Nebo Docent tam má rozhledny :shock: Takže páni rád přivítám jakoukoliv radu nepo poučení i když je to ovládání s prominutím i pro blondýny :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Omlouvám se Milošovi má tam i Daewoo-CHevrolet ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

Pred 2 dnami sa mi podarilo kupit Garmin Nuvi 200 za 2000 SK. je to uplne nove, nikdy nepouzite. Bola to dobra kupa???
Mam k tomu mapu Slovenska Slovakia ROADS v5 a chcel by som zohnat mapu Europy v slovenskej alebo ceskej jazykovej mutacii ... poradte kde to zohnat za nejaky rozumny peniaz...
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

On je s tim problém. Na netu sem našel jak je Garmin neupgradovatelnej a nepřístupnej a že to umí 2 lidi na světě. No a asi mam štěstí, protože 3 z nich dělaj u nás ve fabrice :D
Mně se to nepovdlo tam nic dostat tak sem to vrátil majiteli. Ta 300ka stála 2 800 Kč nevim z jakýho zdroje. Ale taky neměla nějakou nejlepší mapou čech. zato Německo, Itálii a hafo jinejch zemí celkem podrobně. Uvidim za tejden jak kolega pochodil.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

ja mam CD Slovakia Roads v5 aj s odomykacim kodom... kupoval som to nove, original zabalene.. ono to ma aj nejaku zakladnu mapu sveta, ale len hlavne tahy...
...ty mas stastie, ze mas take kapacity v praci... :D
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“