predaj ND

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

predaj ND

Příspěvek od jojco »

Kde môžem kúpiť neaké ND a vylepšenia na Kalos? Kludne aj na dobierku. Chcel by som hmlovky a tú odkladaciu skrinku namiesto záslepky aerbagu spolujazca. Ale časom určite aj iné ND. Poraď te neaké stránky na nete alebo predajcov vo svojom okolí, ak viete. Dik.
Reklama
 

Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Skus Topolcany, www.mgmauto.sk - bol som s nimi viacnasobne spokojny.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Kedže si z Gáňu, tak to nemáš daleko ani do Trnavy ani do Bratislavy. Tieto veci ti predajú aj tam aj tam. Otázka je, kde za aké ceny.
Ja som auto kupovala vo Fancare v BA. Tam som si potom aj objednala (aj namontovali) bočné ochranné lišty, tú skrinku miesto spolujazdcovho aibagu, zásterky, poťahy, nosič na auto. Hmlovky nemám, sú dosť drahé... možno neskôr. V TT v Auto-pela som si zasa bola kúpiť koberčeky, ked som zistila, že tie kadejaké inivezálne mi tam vobec nesedia. Boli síce drahšie (tuším okolo 1000 SK vtedy), ako tie univerzálne, ale mám ich tretí rok a absolútne najmenší problém, dobre sedia a sú naozaj dobré.
http://www.fancar.sk/
http://www.autopela.sk/chevrolet/sk/
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

ND

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj tu záslepku už jsem vyděl stojí 800Kč
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

Příspěvek od jojco »

Tak som to zohnal...hmlovky za 1187 Sk za kus a ta skrinka namiesto zaslepky stala 1058 Sk . Obvolal som kopec firiem, ale najlacnejsie to zozeniete na http://www.carmax.sk
Jednaju seriozne a poslu aj na dobierku do 24h alebo si tovar mozete vyzdvihnut v MO predajni v Blave.
Za tie hmlovky pytali napr. v Trnave vyse 7000 a v Blave vyse 5000, co sa mi zda teda riadna marza. :roll:
Landy
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 29, 2006 22:13
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Landy »

Tie hmlovky sú preto také drahé, lebo originál Ti menia aj kompletný vypínač "páčku" na zapínanie svetiel - dávajú tam takú s polohou na predné hmlovky /aspoň tak mi to bolo vysvetlené v TO v servise/ takže samotné svetlá Ťa nestoja tak veľa.
Landy
Uživatelský avatar
jojco
Příspěvky: 33
Registrován: pon říj 08, 2007 21:29
Bydliště: Gáň

Příspěvek od jojco »

Landy píše:Tie hmlovky sú preto také drahé, lebo originál Ti menia aj kompletný vypínač "páčku" na zapínanie svetiel - dávajú tam takú s polohou na predné hmlovky /aspoň tak mi to bolo vysvetlené v TO v servise/ takže samotné svetlá Ťa nestoja tak veľa.
Kamarat mi to napojil na spinac zadnych hmloviek....ved ich tak ci tak budem pouzivat spolu. Pridal len jednu poistku a rele.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“