Potahy na Leganzu(pomoc PLS)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No teda páni já neviem ale čím má človek novšie auto a čistejšie tým viacej zaplatí za kontroly veď ..LPG-400...STK-890..Emiska-800 tak neviem ale Fávo dá 750 stk a 400 emiska tak a ješte k tomu že jeho emisie sú dvojnásobné oproti našim ale on pri 170 jr OK kdežto katalizátor musí být pod 100 tak neviem či nevimením Legynu :evil: Srandujem :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:No teda páni já neviem ale čím má človek novšie auto a čistejšie tým viacej zaplatí za kontroly veď ..LPG-400...STK-890..Emiska-800 tak neviem ale Fávo dá 750 stk a 400 emiska tak a ješte k tomu že jeho emisie sú dvojnásobné oproti našim ale on pri 170 jr OK kdežto katalizátor musí být pod 100 tak neviem či nevimením Legynu :evil: Srandujem :lol: :lol: :lol:
Pepino,Nexia prošla s katem ůplně bez problému! Max hodnota je 100 a mě naměřili 10! Bud v klidu,ty určitěprojdeš.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nebój já mám už všechno za sebou už som to písal mám ju na 100% OK :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:Nebój já mám už všechno za sebou už som to písal mám ju na 100% OK :lol: :lol: :lol:
No já si říkám,že ty by jsi měl problémy? Já byl s Nexii poprvé v životě na STK aME a prošli jsme na 100% taky. A když jsem byl s firemním pickupem(Felicia),tak byli výhrady,ale prošel jsem.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ono hold trocha sa o tie naše krasavce starať je nutné ale už som videl pár vrakú čo sa nehambili dojet na STK no ale dneska už sa to chvala bohu trocha viac kontroluje tak leteli :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

to ppp. Marencak je ta firma na Orenburgskej ul v Ba. Peter a Pavol. Dnes ked som sa pytal tak hovorili ze Espero robili.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Chválíme

Příspěvek od Vazoun »

Tu starostlivost o svou " LEGÍNU " Ti " PEPÍNO - PEHO "
chválíme - to je dobrá známka za kterou se Ti odměnila právě ta kontrola na STK + Emise :lol: -i :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

whisky22 -> bol som tam vcera a povedlai mi ze espero sice maju v tabulkach ale ze maju vraj povolenie robit len auta do 4.5m. isto Ti vraveli ze espero uz emiskovali?
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

-ppp-
Tak teraz si ma zaskocil. Zda sa mi ze hovoril ze robil espero. Ale ruku do ohna nedam ci povedal ze maju protokol na espero, alebo uz aj robili EK. No ked som mu povedal ze potrebujem na Leganzu EK tak sadol k pocitacu, zobral mi technicak a po chvili kukania do PC povedal, ze no problem. Niekedy buduci tyzden sa tam chystam.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

whisky22 -> lega ma vari menej ako 4.5m ? :shock: Ale si s nimi taky dobry kamarat?
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

ppp: poslal som Ti spravu
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kdyz se vratim k tem potahum...tak kamos ma potahy takove jakoby z bileho tygra...a vyzera to super...jenze on je ma na Felde a jsou to nejaky univerzaly a i na ty felde jsou skoro maly...potreboval bych sehnat jen vetsi...takze kdybyste nekdo s tim mel uz skusenost a vedel o nejakym shopu kde nemaj potahy jen na maly vozitka tak dejte vedet...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Na Legu sa robia len na zakázku lebo univerzál nevyzerá dobre ale Gosíku aj já by som chcel také tygrované a už som skúmal kto by mi to urobil ale chcem potiahnúť aj dvere :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

Nějak mě to nalákalo, že jsem si jedny potahy rovnou objednal
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No my jsme si tenkrát do aut objednali potahy u té firmy Abena Autopotahy...jsou to Slováci tuším....odkaz je tu někde na fóru. Sice byli o něco dražší - jedny tuším 1 200 Kč a druhý asi 1 500 Kč...ale jsou moc pekný a přesně pasujou...máme je asi 2 roky a zatím nejsou praný, nejsou vyšisovaný od slunce....jen mám problém je pořádně napnout na zadních sedákách...pořád se mi nedaří to "odháknout" z těch závlaček pod sedákem.... :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“