prosim pomoc teplota

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

takze ludia jazdim po vymene chladiacej asi mesiac a vcera mi to zas vysplhalo az na maximum tak som v prdeli neviem co teraz:(
Reklama
 

Uživatelský avatar
bradkaj
Příspěvky: 118
Registrován: čtv led 27, 2005 11:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bradkaj »

tak to mas asi radost, co?
Ja muzu rict ze kdyz jsem Nesii pred 2,5 rokem kupoval tak rucicka teploty stale lezela (opak co mas ty) :lol: + palivomer byl velice nepresny (+- 1/4 nadrze to litalo)!
Takze termostat menen - nic, cidlo teploty motoru - nic...... pomohla az vymena budiku!
Teplotu to ted ukazuje OK a palivomer "je lepsi" :lol: :lol: :lol:
-> Takze vymena budiku v palubce?
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Měl jsem ten samý problém, co pisuje bradkaj. Obě ručičky líně ležely na spodku a jen neochotně se zvedaly.
A taky pomohla až výměna palubovky za jinou, z vrakáče.
... nikdy v životě bych nechtěl hondu ...
Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

dnes zasa ale nejak sa mi to nezda proste je rucicka na max vypnem motor a hned do stredu za taku kratku chvilku podla mna sa to neochladi ...alebo idem a zrazu sa z maxima do stredu da nviem ci si to nemam vsimat alebo co :( ale chvilku bolo pokoj
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

mam ten isty problem a podozrievam ze niekde je skrat alebo chyba v elektrike!sledujem tvoj prispevok dlho a tiez neviem si dat rady s tou teplotou chodi to ako chce ked pobucham po palubovke ukludni sa to tiez mi to lieta ako chce a motor je ok!podla mna vymena budika alebo prekontrolovat elektriku.. :(
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Chcelo by to nejaky skusobny (dobry) budik na test a poziciavat si ho :lol:
Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

dnes mi to vyskocilo tak som buchol na to sklicko pred budikom teda tak som klopol a hned to slo dolu takze nabuduce ak to zas pojdem timto tak je to v budiku ..to by bolo dobre;) damvedet
Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

takze dnes idem uz mi dlho nestupla teplota a zrazu sa zacala dvihat siel som po dialnici a cakal som kim bude rucicka pri najteplejsom a keed bola tak som tukol do toho sklicka pred budikom a rucicka sla do stredu.takze myslim ze mozem povedat ze to je budikom
Uživatelský avatar
Robert Znojmo
Příspěvky: 67
Registrován: stř říj 27, 2004 19:03
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Znojmo »

:shock:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“