Anketa - jste pro - proti nahlašování radarů na silnicích

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět

Jste pro zveřejňování radarů a hlídek policie

ano
39
74%
ne
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Václave,máme slobodu slova a ty by si sa nám tu spravil hneď 17.november :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,nNárodní třída šuvix :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,ešte keby Docent namietol že.. odbočili ste od témy... ´Fx (to je po novom hodnotenie NEDOSTAOČNý na vysokej škole),ale ktorýsi dávny učenec a filozozof napísal,že všetko zo všetkym súvisi,talže mene osobne v POKECE občasne odbočenie od témy nevádí,horšie by to bolo vtémach o jednotlivých typoch áut,keby sa náhodou ,dajme tomu zvrtla debata o výmene sviečok,na pokec o čo je viem,aké spodné prádlo nosia stopárky :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Alvine Obrázek


Svobodu slova určitě máme, ale také máme rubriku POKEC s tématy. Zde je téma Radary a jejich nahlašování. Musím souhlasit s Vojtou, protože když potom následně něco na fóru hledáš, tak čteš spoustu jiných příspěvků nesouvisejících s tématem.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Já jsem souhlasil s Vojtou protože se držím slov krále Miroslava z Pyšné princezny"Ševče nad nikým se nepovyšuj ale před nikým se neponižuj" ;)
Jinak už mě nebij Brousku a jdu k radarům.Sice jsem hlasoval že by se radary neměly zveřejňovat ale teď jsem si koupil navigaci která to má vsobě a když přijíždíte do inkriminovaného úseku tak naskočí červený prun nahoře a začne zvukový upozornění :shock: Jinak to napíšu v tematu navigace abych tady nědělal guláš :lol: /Ale jinak takovej dobrej se šesti ;) /
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Bergman napsal:
Pokud je to vidlák.......

......a tohle mám ze všeho nejraději. Pak se pražáci divíte, že vás všude nesnášejí. Vaše povýšenost, arogance a pražská nadřazenost. Já jsem pražák a kdo je víc? Vy ostatní jste vidláci - prostě vesnickej póvl.
Tyhle typy prostě nesnáším.
----------------------------------------------------

Dobrý den Vojto,
koukám, že nečtete všechny mé příspěvky a začínáte předčasně vidět červeně. Jestli se považujete za vesnický póvl je Váš problém, ale pokud by jste četl pořádně, tak já nic takového nenapsal. Možná, jsem zvolil pro Vás nevhodný výraz, ale Vaše arogance vůči řidičům z Prahy je také nasnadě. Tak že necháme toho, já se Vám za můj výraz omlouvám, příště použiji "mimopražští řidiči " a snad bude klid. Třeba ani mezi Vaši partu Daewoo nepatřím, nevlastním vůz této značky, ale líbí se mi Vaše fórum.
Všem řidičům hezký den
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Když ony tuhle řevnivost mezi pražáky a vidláky rozdmýchávají i instituce.. :roll:.

Třeba pojišťovna Generali má pro povinné ručení produkt "Venkov", který je pro majitele aut s trvalým bydlištěm v místech do 30 000 obyvatel... A je proti standardnímu produktu o dost lacinější.

A teď si představ, že do pražáka, který platí povinné ručení jak kráva jen proto, že je z Prahy, a přitom sám nebourá, nabourá při výletu do Práglu takový vidlák, platící díky tomuto geni(t)álnímu nápadu Generali o 30% méně :lol: .
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Můj názor je, že spoustu tzv. "vidláků" jezdí s pražskou značkou a z Prahy nejsou, pak je tu skupina "lufťáků", kteří se do Prahy přistěhovali a hrajou si na pražáky. Tak bych chtěl vědět jak se pozná pražák? Vše je o toleranci a slušnosti. Dobytek na cestě zůstane dobytkem, ať je odkudkoliv.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

ros píše:Můj názor je, že spoustu tzv. "vidláků" jezdí s pražskou značkou a z Prahy nejsou, pak je tu skupina "lufťáků", kteří se do Prahy přistěhovali a hrajou si na pražáky. Tak bych chtěl vědět jak se pozná pražák? Vše je o toleranci a slušnosti. Dobytek na cestě zůstane dobytkem, ať je odkudkoliv.
A aj taká skupina,čo nemá a nikdy nemala s prahou nič spoločného,stačí,že sídlo firmy pre ktorú pracuje sídli v Prahe,resp. auto je písané na lizingovku,resp.ho dostal darom,alebo aj odkúpil povedzme od brata,alebo švagra,čo sa priženil do Prahy.
Aj tu máme ten "problém",že jazdia po Slovensku autá s špz krajských miest a za volantom sedia ľudia,čo v živote nevideli väčšie mesto ako Tatranská Lomnica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
raz sme mali takú debatu,že by to malo byť odlíšené napr.krajské mestá by mali len 1 písmeno napr. Nitra N,Trnava T,Bratislava A a pod.,okolie kraj.miest 2 písmená napr. NR,TT a vozy ktoré sa použivajú mimo toho regiónu druhé písmeno X a pod,ale niekdo by mohol namietnuť že je to motorasizmus,napr. v Bazmekistane :lol: :lol: :lol: ,teda v Maďarsku sa nedá podľa ŠPZ určiť skadiaľ auto je,oni to tak majú,už roky rokúce,odhlasovali si to,kombinácie sa prideľujú náhodne.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

alvin píše:
ros píše:Můj názor je, že spoustu tzv. "vidláků" jezdí s pražskou značkou a z Prahy nejsou, pak je tu skupina "lufťáků", kteří se do Prahy přistěhovali a hrajou si na pražáky. Tak bych chtěl vědět jak se pozná pražák? Vše je o toleranci a slušnosti. Dobytek na cestě zůstane dobytkem, ať je odkudkoliv.
A aj taká skupina,čo nemá a nikdy nemala s prahou nič spoločného,stačí,že sídlo firmy pre ktorú pracuje sídli v Prahe,resp. auto je písané na lizingovku,resp.ho dostal darom,alebo aj odkúpil povedzme od brata,alebo švagra,čo sa priženil do Prahy.
Aj tu máme ten "problém",že jazdia po Slovensku autá s špz krajských miest a za volantom sedia ľudia,čo v živote nevideli väčšie mesto ako Tatranská Lomnica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No asi tak nějak. S tím pov. ruč. to je zapeklitá věc. Já jsem šel do pojistky flotila a platím ročně 5400 kč za 2,2 Leganzu. :D :D :D
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...no já se přidám - jsem pražák a dělit lidi na pražáky a vidláky je blbost...dělím lidi na slušný - chytrý no a na voly ( srážka s blbcem je vždy průser... ) na zip jezdit prostě neumíme ( zůstala v nás psychická setrvačnost " fronty " z minulého životního období, já si to odstojím, protože to tam znám a toho z leva nebo zprava tam prostě nepustím...jinak jezdil jsem s RZ BR tři roky v práci ( zaměstnavatel mimo Prahu ) a jezdilo se mi s ní dobře ( z již zde uvedených důvodů )...a není to nakonec diskriminace " pražáků "...asi tady bude namístě určitý komplex....nevím ale z čeho...

Mějme se fajn ať jsme odkukoliv, je to přece o něčem úplně jiném...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Mně se teda po Praze jezdí dobře...možná je to tou kombinací bílé Felicie, brněnské espézetky a samolepky "Z" na kufru...takže nade mnou asi každej mávne rukou a nedělá mi zle... :lol: ...stejně tak tady v Brně klidně pouštím před sebe zmatené pražáky, kteří na poslední chvíli zjišťují, že jedou ve špatném pruhu...holt jak říkal poručík Hamáček..."chovejte se jako lidi a všechno bude dobrý"... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Je to tak, každý řidič může zazmatkovat, tím spíš když není z toho města kde se nachází. V Praze taky budu dělat "zmatky", ale záleží na koho natrefím, jestli to je nervák nebo kliďas. Od toho se vše odvíjí. Zažil jsem pražáky, co zmatkují u nás "na vesnici" v Havířově, je to prostě pro každého.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kolegové, založte si na ZIP a VIDLÁKY extra téma, tohle je o RADARU!!!
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Klucí, tak se nehádejte :lol: Každej nějak jezdíme a když jsme ještě neměli nehodu, nebo jsme žádnou nezavinili, tak jezdíme dobře,néé? ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

....to Vojto vono to ňák souvisí - jinak jsem taky pro informování o radarech....dříve za " totality " to bylo maření výkonu policie tedy Veřejné bezpečnosti ....jezdil jsem s vysílačkou ( radio taxi ) a tak jsme se informovali " na Vyskočilově to spadlo na stopku, Leninova spadla trolej - rychlost ap., ale opravdu jde o " chování " řidičů a proto to je jeden pakl....navíc mi dneska vadí prohlášení jednotlivých radních ano budeme postihovat překročení rychlosti i o 2km - mezitím už došlo k určitýmu rozumu...jinak bysme jezdili s očima na tachometru....ale jak si můžeme přečíst po zavedení bodového systému se nesnížil počet nehod ani následků ( navíc došlo ke snížení hlášení tzv. malých nehod ) a to sem sem už šoupnul další téma, omlouvám se ....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Jsem překvapen že je to 73% na 26%. Čekal jsem, že nás bude většina proti nahlašování radarů. Dle mého názoru, je to maření práce policie, která se aspoň trochu snaží usměrnit neukázněné řidiče. A je jedno jestli je to v obci a nebo na volné silnici. Tak všem těm, kteří jsou pro nahlašování radarů přeji , ať je nepotká nějaké neštěstí z důvodu, že před tím rádio nahlásilo radar, magor v úseku měření jel předpisově a potom setřelil nevinného.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“