Potahy na Leganzu(pomoc PLS)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

gratulujem, ja to mam 14 dni za sebou. Inak tu emisnu cakam tiez. Ale nie je pravda, ze to nikde na Slovensku nerobia. V Bratislave na Poliankach robia LPG+riadeny kat. Len cakam az to budu robit v Petrzalke.(Slovdekra)
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Vojta píše:
Hanzy píše: ......i ta imitace dreva ... ;)
Tu máš prosím Tě kde? Snad ne mezi volantem a sedačkou? :lol: :lol: :lol:
Hele ty chipe jeden neryskuj nebo ti priste na srazu schovam auto sobe do kufru nebo jak si udelam misto tak i do prihratky v palubovce a budes bez... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

No tak to je čím ?

Příspěvek od Vazoun »

No tak to vidíš " Vojto " to už zase z " Hanzyho " mluví ten jeho oblíbený mok - či cosi jiného ???
Tu je asi důkaz - čau " HANZY " zdravíme Tě - všeci kámoši a příznivci zlatavého moku :lol: ahoj "Vazoun"
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To Whisky já som tiež bol v Slovdekre a strašne sa mi páčila taká mašinka torá Ti overý podvozok je to paráda a vlastne Ti to ihned ukáže aké máš tlmiče a ostatné veci na náprave :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

to -peha-, mne sa pacila tiez, chcel som ju domov,ale nechceli mi ju dat. lol. Ale inak mi chlapik hovoril, ze doma by bola neprakticka.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

co je to doparoma protokol o montazi plynoveho zariadenia ??? :evil:
ak maju na mysli potvrdenie o technickej sposobilosti plynoveho zariadenia lpg tak to maju kua napisat ked sa uz hraju v tej slovdekre na odbornikov :roll: ak vsak maju na mysli nieco ine tak som dojazdil pretoze od predosleho lempla (pardon majitela som chcel napisat) som nemal ani to potvrdenie ale uz ho mam ale to je asi tak vsetko co mam k lpg ak neratam protokol o technickej kontrole plynoveho zariadenia.
Tak ako to teda je?
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Mimochodom emisky:
http://www.seka.sk/sk/index.php?languag ... &var1=kata

pri RV su najblizsie lpg emisky:
KS STK Moldava s.r.o. Moldava nad Bodvou Rožňavská 80 B, LPG, CNG
SN Slovdekra s.r.o. Spišská Nová Ves Duklianska 57 B, LPG, CNG


v BA a pri BA:
BA Autoopravovňa u Peťa a Paľa Bratislava Orenburská 13 B, LPG
BA Ing. A. Blašková Danubia STK Bratislava Rožňavská 30 B, LPG, CNG
BA Slovdekra s.r.o. Bratislava Polianky 19 B, LPG, CNG
PK STK Pavol Strnisko Pezinok Myslenická 1 B, LPG, CNG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jo napísal si to pekne dokonca je tam uvedený aj náš dodávatel ale Ty indiáne já síce mám LPG ale nie vo Favorite na ktorý to tam robíme ale mám RKAT-LPG a to sa zatial nerobí nikde pretože naši technici sú do budúcého týždna na školení a potom to snad bude fungovať :lol: :lol: :lol: Vieš játým že robím všade tak som na STK a Emiskách ako doma tak to by bolo blbé abych to nemal :lol: :lol: :lol:Joale páni čo ma zarazilo ani nie cena 890 sk ale to že tam je uvedeno že mám emisie ale známka sa nedáva ta až na druhom pracovisku takže vlastne platíme dvakrát za to isté lebo mi nieje jasné prečo mám hodnoty emiskou v protokole STK a vlastne som za ne platil :evil:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

no po mne chceli potvrdenie o montazi.

Dal som im toto (hovoria tomu technicky preukaz od plynu) a este mam fakturu za montaz. Tu nechceli

http://www.dropshots.com/whisky22#date/ ... 1/12:41:38
http://www.dropshots.com/whisky22#date/ ... 1/12:41:15
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

To =peha= Dnes som to bol zistovat. V Bratislave v Podunajskych Biskupiciach (firma Marencak) To bude ta u Peta a Pala co spominal PPP, kam som chodil aj s Favoritom na emisne tak mi spravia legalne moju Legu. LPG+RKAT. Maju vsetky povolenia. Aj protokol v pocitaci, to znamena ze mozu robit. Cena 850 slovenskych dukatov. Samo ze aj nalepka. Ale ta sa asi plati zvlast. Tak jak na STK. Tak isto mi tam robili emisnu na benzin. Je to v cene STK. A za nalepku STK sa plati samostatne. Nalepka 80,- osvedcenie TK 40,-
Naposledy upravil(a) whisky22 dne čtv říj 11, 2007 22:15, celkem upraveno 1 x.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To je teda divný lebo by po tebe mali chcieť protokol o TK o LPG zariadeniu to je vlastne dačotaké ako montážny list len v hlavičke je napísané Protokol o TK zariadenia na pohon LPG :D Jo jinak to by si mal voziť zo sebou lebo to kontrolujú a môj šéf aj s ostatníma montážníkmi už dávno chcú aby to bolo formou malé kartičky ako STK ale zatial nič :D No a vlastne teraz sa už to čo máš Ty ani nevydáva len také papiere a si predstav že STK má červený prúžok Emisky majú zelený a LPG máme žltý len ten preukaz jaksi zabudli :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo oni tie emisky pošlapou aj tu len do budúcého týždna sú na školení :lol: Vlastne ta mašinka na to už funguje veď mi to tam aj merali ale zatial to nemajú oficiálne :D Jinak tie ceny ma šokujú lebo Fávo bez kat to má za 750 sk teda STKčku :?
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

praveze protokol o Tech.kontrole plynu im nestacil. Ten hovori o rocnej revizii ale nie o odbornej montazi. Oni mi na STK tvrdili ze potrebuju papier o tom, ze to tam bolo odborne namontovane, a nie ci je to funkcne. Inak samozrejme ze ten protokol o TK plynu nosim zo sebou pre policajtov.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

whisky22 -> takze fajn takze skutocne chcu "potvrdenie o technickej sposobilosti plynoveho zariadenia lpg" a nie nejaky slahnuty protokol ako pisu. Hlavne ze su machri a maju pomaly monopol na lpg emisky.

Ta firma Marencak to je kde? Zeby som to uz mal z krku. Nie je 850 za emisku trochu privela ked aj slovdekra v dubravke chce len 770 (ale asi este k tomu extra za nalepku a co ja viem co este).

peha -> ja neviem ja tu len pracujem :lol: , teda ja neviem to len na tej seke tak pisu ze v pripade riadeneho katu pre benzin robia tieto firmy emisky pre take paliva. Ale neviem ako tam najst kde robia emisky pre karburator plus lpg. :?
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Na slovdekre pisu ze pre emisku len technicak a ak je to s lpg tak to som som pisal akurat srandisti na zmatenie nepriatela pisu o akomsi protokole ale vlastne chcu potvrdenie o montazi. Volakedy chceli aj protokol dokonca mladsi nez 3 mesiace ale to bolo davno v BB este asi pred 5timi rokmi.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“