Moje dnešní nehoda ...

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Opravdu Ivane hlavně že jen ty plechy i když to taky bolí!!!Ono se snad ani nedá radit on je každý po bitvě generál.Mě teda vadí když se potkám s kamionem někde ve zůženým profilu kde vám nechaj ty tva metry a jedete a vedle kola větší jak vaše auto :twisted:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Ivan, je hlavne, ze ty si OK, auto sa spravi aj ked mi je to luto... :roll: a zaroven ma to hneva... Poznam tu bezmocnost, ked vies ze havarii alebo buchnutiu sa nevyhnes a ty nemozes skoro nic urobit :? :twisted: len cakas co sa stane :shock:
mohlo tto dopadnut aj horsie, no nastastie sa tak nestalo... :!:

suhlasim, vodici kamionov a autobusari su naozaj arogantny a zneuzivaju poziciu sily... S kamionmi a vodicmi robim, je to moja praca, takze velmi dobre viem o com hovorim... Vodici kamionov su nielen na Slovensku, ale aj v celej Europe obrovskym nedostatkovym tovarom a preto sa vodici na obycajne kamiony primaju "od buka do buka" Len aby mal skupinu C+E. Nekladie sa doraz na ich prax ani skusenosti,llen aby jazdil... V dnesnej dobe su kamiony vykonne, nieje problem ich rozbehnut na rychlost 90 km, ale kopa najma mladych vodicov kamionov uz nevie ako s tym kamionom brzdit a bezpecne jazdit... Ved cela nalozena kamionova suprava vazi "len" 40 ton... A taka hmotnosti si robi co chce.
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

kks chudak nessii ale aj ked to je hrozne som si to predstavoval este horsiie ivan mal si stastie v nestasti
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Už mám nová světla a pojišťovna si to nafotila, takže jim pak doručím fakturu za opravu a budu doufat, že zaplatí... ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jo je to dosť zlé ale fakt je dobre že sa tebe nič nestalo a vlastne je štígro že motor je OK ten je srdcom tejto NESII tak teraz len držať palce aby sa pojistovna postarala o to čo má a Nesiinka zasa vyzerala v pohode :D :D :D
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Ivan to co mas za pneu na tych fotkach.Podoba sa to na ............. ;) ;) :?:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

kaso píše:Ivan to co mas za pneu na tych fotkach.Podoba sa to na ............. ;) ;) :?:
Kaso, to jsou moje Toyo R888 -

Obrázek

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahoj Ivan.Tak som práve videl foto :cry: ,ale zase je pravda ,že dať to dokopy je hračka oproti tomu ako dávať dokopy teba.
Kamionisti sú svine a často vidím jazdiť len takmer 20 ročných chalanov,biznis je biznis ...
Držím palce a hlavne s poisťovnou,tí su tiež hajzli :twisted: mne menili len predne sklo a vrátili mi o 2000 menej,lebo tým vraj auto získalo na cene :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pojišťovna

Příspěvek od Serpico »

...to Erricco111 u vás na slovensku? jsou pojišťovny docela zajímavý viz.. mne menili len predne sklo a vrátili mi o 2000 menej,lebo tým vraj auto získalo na cene...no taky jsem měnil přední sklo po poškození ( pojištění 500 Kč / 1 rok ) bez placení ( vyřizovali si to sami s poj. ČP )...jo a navíc jsem dostal 1 000Kč, reklamní akce...
...a ke kaminónům dříve jsme si dávali pozor na " turky " a dnes asi na všechny, ale toho už tady bylo napsáno dost....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Já platím 250,- Kč / rok a taktéž si to servis vyřídil s pojišťovnou sám.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..noo .kukam ze ten moj lizanec z pred roka ..bol malina...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Teda Ivane,při tobě stáli všichni svatí! Myslel jsem,že na tom autí bude hůř,ale tak zlé to zase není,teda až na ten zadní blatník. Blbej šroub na svodidlech a co udělá za paseku. Hlavně,že jsi zdravej a celej!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no pekna konzerva.to je fakt hnus.no co jinak to neni tak strasny tak hodne stesti.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Ivan píše:
kaso píše:Ivan to co mas za pneu na tych fotkach.Podoba sa to na ............. ;) ;) :?:
Kaso, to jsou moje Toyo R888 -

Obrázek
Super dezen -i
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Ja som ten dezen na internete videl a je to zaujímavý dezén..Prezraď, ako sa to chová na cestách ???
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“