(Ne)končím...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpustíte faczkovi76 dezerci?

Odpouštím, nemáš se zač stydět...
17
85%
Zbabělče! Zběhu!!!
3
15%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
faczko76
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 03, 2007 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od faczko76 »

Dede, blahopřeji. Máš naprostou pravdu - značka Daewoo/Chevy je velmi nedoceněná. Ale my víme své, že? Mnoho šťastných klometrů v novém Cliošovi přeje faczko
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

Vďaka faczko, to isté aj Tebe :)

Btw: máme doma už tretie Berlingo (od r.v. 1997-súčastnosť) ...naozajstná spokojnosť !! :D
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

milosh píše:
Ivoš píše:No, Miloshovi jsem to nikdy neodpustil, ale tobě to odpustím :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak vy vite kde jsem srdcem? :lol:
práveže Miloshovi by som to dupľovane odpustil,lebo ostal v rodinne "stáji" predsa OPEL je sesterská značka DAEWOO ,obeje patrí po GM,mnohé komponenty sú aj zhodné,ja som tiež kedysi jazdil na oplovi (ASTRA CLASSIC I r.v.2001,1,4i)
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)končím...

Příspěvek od Akri »

Petr Soukup píše:
faczko76 píše:Vážení kolegové, přátelé. Je na čase, abych šel s pravdou ven. Stal jsem se majitelem vozu, který nenese jméno Daewoo/Chevy. Stal jsem se totiž Citroënářem! Ale na moji obhajobu mi dovolte upřesnit, že můj vůz Daewoo Nexia stále vlastním a nedám na něj dopustit! Bohužel, vývoj, nároky a požadavky nezastavíš, tak jsem se k tomuto zbabělému činu odhodlal. Tím, že jsem si koupil auto jiné značky, však neznamená, že tento klub chci opustit! To ne! Je mi tu s Vámi všemi fajn a nechci o Vás přijít! Budu tu stále s Vámi, budu se s vámi dělit o zkušenosti a zážitky s Daewoo. Patrně se stane to, že členství přenechám svému sousedovi, který po mně Nesii zdědí. Každopádně bych se chtěl konečně dostat na muj první sraz Daewoo, ikdyž s jiným vozem, ikdyž absolutně nestíhám ale chci! To je asi tak zatím vše. Odpustíte mi??? Mimo jiné jsem se stal členem Citroën - klubu. Podívejte se, jak to nemá vypadat: http://www.citroen-club.cz/
Podívej se na Miloshe,ten má Astru,ale srdcem je pořád Daewák. Tak jaké zběhnutí? Palikx měl do nedávna Peugeota a je to Daewoo Majster,tak oco jde? Prostě tady zůstan dál a je to.
Bodejt by ne, opel je prece daewoo :D nebo naopak? :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“