Nove tlmiče

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmm, no tak sa dohodnite, lebo mna tiez caka podvozok, asi dam aj nove pruziny (-2.5mm ? ), tak aby som vedel ako to skombinovat. nechcem, aby to bolo brutalne tvrde (lebo sa mi rozpadne zvysok auta), ale predvcerom som isiel v noci cez certovicu a nemohol som sa zbavit jedneho nakladneho auta, v zakrutach mi to uz skoro ulietalo, ale typek v Iveco alebo co to bolo stale stihal :). kamos si kupil fofo (ford focus) a tu jazdu, co mi v zakrutach predviedol by som ja s nexiu ani nahodou nezvladol (esicko z namestia hraniciarov na jungmannovu v 100ke...). proste to sedi. ta nastavitelna tuhost tlmicov, da sa to nejako prakticky menit, alebo to treba vzdy dat na zdvihak alebo je to inak komplikovane ? :-).
Reklama
 

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

To esíčko by si zvládol aj ty,ale radšej by som to skúšal za prázdnej cesty, lebo už pár ľudí skončilo v ramene alebo na lúke. Ale dá sa to. Ja tam jazdím so skútrom na plný plnyn, no na začiatku to bol trocha adrenalín.
Neviem akú charakteristiku majú športové tlmiče a pružiny, ale aspoň moja nexia má predok tvrdý ako kameň, tak si neviem predstaviť tam dávať niečo tvrdšie. Samozrejme zadok je iný extrém.
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

no 2.5 mm je dost malo :lol:
pochybujem, ze sa da aj vymenou tlmicou a pruzin dosiahnut taky podvozok ako ma ford focus. Podla testov ma focus jeden z najlepsich podvozkov vo svojej triede. Kamarat ma 10 rocne BMW 3 a ked ide cez zakruty, tak to autom ani nehne- ja na nexii by som sa kotulal uz pri prvej zakrute. Holt je to makke :x
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

To nemá být 2.5 mm, ale cm, ne?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

ne, mm. ja som minimalista :-). samo, ze cm, ale clovek mieni.... :-)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“