Nexia³ Supersport Project

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Je to víkendová akce pátek až neděle, ale já tam přijedu v sobotu někdy ráno, abych stihl registraci na sprinty. Samotné sprinty se pak jedou od 12:00. Rád Tě uvidím.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne tak uvidime pokusim se to nejak dokazat ale nevim jak a jestli to stihnu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ivane, tak mě napadá....co si koupíš na běžný ježdění? ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ivoš píše:Ivane, tak mě napadá....co si koupíš na běžný ježdění? ;)
Dobrá otázka... asi Hondu S2000 :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Co v Blatné? Byl nějaký problém? Turbo ještě nefouká? 15.059 není moc dobré na to, co by to mělo umět... :?: Takhle to vypadá, že jsi na 150-160 koních na motoru.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ondras píše:Co v Blatné? Byl nějaký problém? Turbo ještě nefouká? 15.059 není moc dobré na to, co by to mělo umět... :?: Takhle to vypadá, že jsi na 150-160 koních na motoru.
Já vím, Ondro... jsem z toho trochu rozladěnej... sám nevím, kde je problém, protože s atmosférou jsem jezdil lepší časy... ale subjektivně to auto jede jak kráva, neskutečné zrychlení, 200 km/h tam je hnedka. Každopádně to Clio, které je ve výsledkové listině jsem porazil o délku asi 5 aut, tak nechápu, proč jsem ve výsledcích až za ním... možná turbo netlačí, kolik má, možná nemám vhodně umístěný intercooler... nevím, ale bude se na tom přes zimu pracovat a musí se najít problém.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Tak co jak to teda je?sorry ale ja to proste nedokazal se tam stavit.jen me ted zajima jak to probihalo a z tveho a ondrova povidani vyvozuji ze neni neco v poradku.muzes jen priblizit co se delo?
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Držím palce, ať se to přes zimu pořeší a na jaře vyrazíš v plné síle.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

palikx píše:Tak co jak to teda je?sorry ale ja to proste nedokazal se tam stavit.jen me ted zajima jak to probihalo a z tveho a ondrova povidani vyvozuji ze neni neco v poradku.muzes jen priblizit co se delo?
Sám nevím, Pavle... možná chyba časomíry... Jde o to, že subjektivně to auto jede neskutečně, šílené zrychlení kolem 6 sek. na 100 km/h, rychlost kolem 200 km je tam hned, nicméně čas na sprintech byl kolem 15 sekund, což je čas o vteřinu horší, než jsem jezdil s původním atmosférickým motorem. Proto tomu nějak nerozumím, nicméně asi bude někde nějaká "bota"...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
SANDo
Příspěvky: 44
Registrován: sob bře 05, 2005 16:48
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SANDo »

Hi :)
Ivan píše:Pánové, tomuto říkám zrychlení, je to Opel Calibra V6 biturbo:

http://www.youtube.com/watch?v=D3uhV7_5 ... ed&search=
This is very nice Calibra. Lately as far as i know it is getting still better. So the times also should be much better ;) ET is 13.17 as I know on this setup on Youtube :)
Ivan píše:Kolegové, abyste si nemysleli, že všechno jde snadno, tak turbo, které jsem poslal zrepasovat, je špatné a ani repase by nepomohla... takže budu muset koupit nové turbo, což není nejlevnější záležitost :?

Zatím to bylo hodně přiškrcené, byly tam tlaky asi jen 0,4 baru, ale jakmile bude nové turbo, tak tam bude tlak kolem 0,8 baru a to teprve bude s Nexií dělat divy - to bude asi problém to udržet na silnici :o
What happened to Your turbo? Is car working fine already? Please give me some info in english, because I;'m very curious.
Greets!
Obrázek
:twisted: Lady In Red V6 Edition :twisted:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Dear SANDo, the car is subjectively running pretty fast, but last week I run 1/4 mile race and the final time was 15 sec. - this time is worse than I had with c20xe. Probably there is not enough pressure in turbo, maybe the intercooler is on bad place, I don't know... I hope during winter there will be more time to find out the problem. Hopefully, instead above mentioned everything is running well, engine is perfect ;)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no to je teda hodne divny.jestli delas 100 za 6 vterin a 200 v poho tak jsi asi u casomiry malo zaplatil protoze 15 vterin na 250 metru je hodne spatny cas.skoda ze sem tam nebyl asi te chtel nekdo takticky odstrelit.skoda
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

palikx píše:no to je teda hodne divny.jestli delas 100 za 6 vterin a 200 v poho tak jsi asi u casomiry malo zaplatil protoze 15 vterin na 250 metru je hodne spatny cas.skoda ze sem tam nebyl asi te chtel nekdo takticky odstrelit.skoda
Je zvláštní, že Renault Clio 2.0, kterého jsem při jedné jízdě porazil o 20 metrů, skončil na výsledkové listině přede mnou... Nicméně uvidíme, ještě na mě letos čekají další dvoje měřené sprinty... :-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
SANDo
Příspěvky: 44
Registrován: sob bře 05, 2005 16:48
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SANDo »

Ivan píše:Hopefully, instead above mentioned everything is running well, engine is perfect ;)
That's very good news ;) I'm sure that You'll work out what's wrong with Your turbine soon, and Nexia Project will go on further :D Hope to see some new Videos soon ;)
Greets
Obrázek
:twisted: Lady In Red V6 Edition :twisted:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ivan píše:... ještě na mě letos čekají další dvoje měřené sprinty... :-)
Přes týden asi v Brně nebýváš, co? Protože myslím, že hotlap na okruhu vypoví více než drag. 27.9. je poslední možnost letos... BTW. čas na starém setupu asi furt není, co?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“