Výfuk a záruka

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Topol:Tý jo za 129Kč nový výfuk :D to mně ta barva vyšla navíc! :lol: :lol:
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Topolku tu pásku na opravu výfuku znám ale je to jenom jako provizórium nedrží to nic moc ale fakt jako pomoc na ceste je to dobré :D
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

výfuk

Příspěvek od Serpico »

...jo peha máš pravdu pro Topola,ty sarapatičky jsou nanic ( soused to lepil půl roku a vyhodil peníze a čas )..pokud to je místní, tak se vyplatí vyvařit ( pokud je na co se chytit ) nebo vyhodit....vyfuk jsem taky ošetřil - celý den na stojanovým heveru nejdřív bruskou vybrousit s kotouči ( sada OBI asi za 100 ) potom odrezovač ( měl navíc fosfatující účinek pak zinco sprey 99% zinku - výborná základovka i na korozi ( odolnost do 600°C ) no suma sumárum dva dny docela slušné dřiny, jo a nakonec jsem ten základ zavřel stříbřenkou silikonovou...nerad dělám s rukama nahoře....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Serpico:nerad dělám s rukama nahoře.... :shock: :shock: To jsi měl auto na střeše? :D :D
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

-peha- píše:Topolku tu pásku na opravu výfuku znám ale je to jenom jako provizórium nedrží to nic moc ale fakt jako pomoc na ceste je to dobré :D
Pěkný den :D
Ještě mi sem napište dialog vodníků z Jiráskovi Lucerny "Jak jsi starý tak jsi hloupý" :lol: Já vím že nový výfuk to nebude ale pět minut před smrtí /výfuku/ to na chvíli pomůže :?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „KALOS“