Palikx-auto ODCIZENO

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Ivoš píše:Kluci, já to nemyslel fakt špatně....otázka spíš měla znít, jestli Pavel dostal adekvátní náhradu za ukradené auto, nebo jestli je to ze strany pojišťovny spíš výsměch. V žádněm případě zde neuvádět částku.l
Tak nějak jsem to pochopil. :D
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

kluci ja jeste cenu nevim.samozrejme to nebude zadna bomba ale jen mam zpravu od pojistovny ze dnes poslali plneni.doufam ze to bude aspon na novy pneumatiky :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Dostane to, co měl uvedeno v pojistné smlouvě...
Pokud neměl auto tzv. podpojištěno, což je stav, kdy má pojišťovna právo podle zákona krátit pojistné plnění. pokud není ve smlouvě uvedeno jinak (a to velice pravděpodobně nebude)...

Příklad: někdo si koupí auto za milion, ovšem pojistné se mu zdá drahé, a nechá ho pojistit na půl milionu. Pak mu auto totálně shoří a dotyčný bude velmi překvapen, že nedostal těch půl milionu, ale jen 50%, tedy 250.000,- ...

No a pak jsou naopak jedinci, kteří 17 let starého Favorita nechají pojistit proti krádeži a požáru na 80.000... Pojišťovna to samozřejmě ráda udělá, pojistné se odvíjí od pojistné částky... Jenom jsem zvědav, co bude dělat, až to prohnilé Fáčko opravdu někdo ukradne nebo zapálí :roll: .
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no hezky receno :D a za to facko nedostane vic nez je tabulkova cena a vubec je nebude zajimat na kolik bylo pojisteno.budou se soudit.kamaradovi se to stalo pojistil auto na 300 ktere melo hodnotu cca 200.po 2 letech mu ho ukradli a malem ho zavreli za pojistny podvod ze ta pojistka je podvod.dlouho se hadal az nakonec dostal 220 s tim ze amortizace za 2 roky.
ja auto pojistil normalne podle tabulkovych hodnot nic sem neresil.tak sjem zvedav .uvidim kdy to prijde.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jo to je dobry, jen jak posloucham ty Kaso uz musis bydlet hodne u ruskych hranic co? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo to uz tu nekde bylo.
jinak penize za auto prisly je to tak na jine to same ale o rok starsi a bez vybavy.a na naradi detskou sedacku a dalsi drobnosti by uz nezbylo.takze asi tak.ovsem lepsi nez dratem do oka.
timto dekuji za pomoc a tema se muze mozna zamknout at uz to nevidim. :( :cry:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Ahoj Pavle, dnes ráno jsem ve zprávách slyšel, že pozatýkali nějakou skupinu zlodějů aut, kteří se specializovali na vozy Peugot r.v. kolem roku 2000, tak to byl možná i tvůj případ...... :evil: :evil: Nedej bože aby ti ho našli :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo kluci tak to jsem slysel taky.na jednu stranu by to bylo dobre a na druhou stranu bych to mozna neprezil.uvidime treba kdyby se nasel nejaky kus tak mi cajti daj vedet.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „POKEC“