Kalos sedan versus kočárek

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Kdyz jsem kupoval auto na kombika sem nemel. Ted mi zbyva rok leasingu a uz lituji ze jsem to nerisknul bo bych to utahnul. Uz mi zbyva rok leasingu a je moje. A vznika mi dilema. Jak ho vymenim za kombika tak to zacne znovu ale ja bych rad stavel a dohromady to neutahnu. Kombika bych chtel a vyuzil ale nema a musi stacit i sedan. Zatim staci a prevezl uz dost veci. (kloub nemam)
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

karstn píše:Kdyz jsem kupoval auto na kombika sem nemel. Ted mi zbyva rok leasingu a uz lituji ze jsem to nerisknul bo bych to utahnul. Uz mi zbyva rok leasingu a je moje. A vznika mi dilema. Jak ho vymenim za kombika tak to zacne znovu ale ja bych rad stavel a dohromady to neutahnu. Kombika bych chtel a vyuzil ale nema a musi stacit i sedan. Zatim staci a prevezl uz dost veci. (kloub nemam)

Tak nekupuj novy auto, to jsou stejne vyhozeny prachy. 2-3roky stary bude o 100 minimalne levnejsi a s lepsi vybavou.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Tak tak. Pokial sa nemylim, aj JRD ma kombika v plnej palbe s malo km, urcite by ho pustil za dobru cenu...
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

u vsech znamych vidim jak cpou prachy do starych aut a kombiky jsou vetsinou dost zhuntovane ojetiny :?
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Myslim ze vynechavas jednu kategoriu aut, a to su 1-2 rocne tak do 25.000 km. To su len idealne zabehnute auta. Nie su zhuntovane a netreba do nich nic cpat (okrem benalu :cry: )
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No cloveku co si mysli ze jen nove auto bude dobre jezdit nema cenu neco rikat, pripomel bych KRTKA jak byl "spokojeny" se svym novym "lacikem" :lol: ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Cca pul roku sem uvazoval co koupit, ale nemohl sem nejak najit neco rozumneho (hledal sem i zajete a starsi vozy). Vypadalo to na kalos ale jak sem vysel ze salonu tak sem mel objednanou nubiru 3. Byla to zlevnena skladovka z metalizou zdarma a ukecal jsem zdarma i hlinikace. V te dobe to nebyl spatny kup (kombika ve sleve nemeli). Zatim mi vyhovuje a jak to doplatim tak se uvidi.
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

milosh píše:No cloveku co si mysli ze jen nove auto bude dobre jezdit nema cenu neco rikat, pripomel bych KRTKA jak byl "spokojeny" se svym novym "lacikem" :lol: ;)
tez sem mel problemy na zacatku s talo me to nervu dost ale zadne prachy krom garancnich proglidek. A udrzovat je i treba stare auto.
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

karstn píše:Cca pul roku sem uvazoval co koupit, ale nemohl sem nejak najit neco rozumneho (hledal sem i zajete a starsi vozy). Vypadalo to na kalos ale jak sem vysel ze salonu tak sem mel objednanou nubiru 3. Byla to zlevnena skladovka z metalizou zdarma a ukecal jsem zdarma i hlinikace. V te dobe to nebyl spatny kup (kombika ve sleve nemeli). Zatim mi vyhovuje a jak to doplatim tak se uvidi.
Nahodou, cierny sedan je elegantne auto a oproti Kalosu je predsa o triedu inde, takze dobra kupa. A neviem, ci sa tie kombiky tak trochu neprecenuju. Viem, je tam lepsi pristup, ale objem ma sedan o 5 litrov vacsi.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Rastos píše: Nahodou, cierny sedan je elegantne auto a oproti Kalosu je predsa o triedu inde, takze dobra kupa. A neviem, ci sa tie kombiky tak trochu neprecenuju. Viem, je tam lepsi pristup, ale objem ma sedan o 5 litrov vacsi.
Ale k cemu ti je kufr, kdyz ti tam vadi ta hrana a ani nedosahnes na konec kdyz ti tam spadne treba jabko. Kombik je praktickej, kufr je velkej a hlavne VYSOKEJ !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Ano, to je pri kombikoch jasne. Ale pri Lacetti SW by si mozno bol trochu sklamany. Kvoli inac praktickemu dvojitemu dnu je kufor plytky (ma vysoko dno) a ani zdaleka nie je priestranny ako napr. Oktavia alebo Stilo SW. Takze pri kociku ta praktickost zohrava rolu, ale pri vacsich detoch uz menej. Ak by sme sa mali nabalit na dovolenku my (kocik uz nepotrebujeme), sedan by nam v pohode stacil (bodaj by nie, ked sme na nej boli v HB :D )
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:Osobne nechapu lidi co maj nebo cekaj rodinu a koupej si sedana, do kteryho se NIC vetsiho nevejde, kocarek, televize, pracka....
Ja si v zivote jiny auto nez sedan nekoupim,vim ze je kombajn praktictejsi, ale ja sedany miluju :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalos sedan versus kočárek

Příspěvek od Akri »

Mirek píše:
Akri píše:To znamena ze i do avea sedanu?? To ne ze bychom neco cekali, ale clovek nikdy nevi :lol:
To teda fakt nevím, páč mám Kalose. Ale Aveo sedan by snad mělo mít ještě větší kufr než Kalos sedan. Jediný problém je s výškou kufru (nebo kočárku). Musím kočárek nakládat a vykládat opatrně, abych si neurval dráty od repráků. Ale není tam nacpaný nijak na těsno - i nějaký nákup se vejde.
Fajn, tak to do toho muzu prastit :idea: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Jeník
Příspěvky: 32
Registrován: pon zář 18, 2006 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jeník »

No s kočárkem nemůžu sloužit (zatím mám jiné starosti:), ale před chvilkou jsem dostal do kufru Avea HB 2 Coolkegy Staropramenu.... když jsem je přivezl z Pivovaru v kufru fabie HB kde se tektak vešly tak sem myslel že bude úspěch dostat alespoň jeden, ale krásně se tam vešly oba na výšku. Ikdyž má HB kufr kratší tak zase má příjemně kolmou záď což se při nakládání větších nákladů (nad plato) hodí. Nafotím to a v pondělí to hodím na web. 1,2ka se asi zapotí, bo poveze 4 dospělé osoby, 2sudy (42kg/sud), stany, spacáky........ čeká nás trasa 140km Praha - Šumava. Už se těší, pokusím se změřit spotřebu.
Mějte se

PS: s kočárkem jsem zvědavej, ale tajně doufám že do té doby vyměním za Lacetti SW.......ikdyž 3členná rodinka se do Avea HB asi taky v klidu nasáčkuje.


Mějte se happy množte se a hlavně ať pěkně jezdí :D
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Jeník píše:No s kočárkem nemůžu sloužit (zatím mám jiné starosti:), ale před chvilkou jsem dostal do kufru Avea HB 2 Coolkegy Staropramenu....
Jeník píše:........ čeká nás trasa 140km Praha - Šumava. Už se těší, pokusím se změřit spotřebu.
Myslíš spotřebu Staropramenu? :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Odpovědět

Zpět na „KALOS“