3 letá záruka a chování servisu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

3 letá záruka a chování servisu

Příspěvek od schomi »

Tak pánové a dámi jelikož sem tu zas dlouho nebyl tak bych se vám chtěl s necim pochlubit. Auto mám třetím rokem cca 40tkm najeto a třetí garanča za sebou. Mnoho z vás píše jak se setkávají s neochotou servisů a o to víc tam kde jsou spolecne s oplem. Už po několikáte musím vychválit autorizovaneho prodejce vozu chevrolet v Ústí n. L. (bývalé chabařovice) kde jsem si auto zakoupil. Při vyzvednutí auta z 3. garanční prohlídky mi bylo sděleno, že se mám příští týden dostavit s autem do servisu, že v rámci záruky mi vymění pravé rameno na nápravě :shock: nechápal sem! Nakonec při výměně toho ramene se z toho vyklubal vetsi problém, prý byla v řiti celá přední náprava a řízení! :shock: :shock: :shock: NO jěště že vše proběhlo v rámci záruky jinak bych se asi nedoplatil, jěšte jednou bych chtěl poděkovat. Autorizovanemu prodejci CHEVROLET v Ústí n. L. že si dokáží vážit zákazníků! :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tak to je hodne pekny.to sem teda u daewa jeste neslysel.vsichni se garanci brani jak cert krize jelikoz automobilka garance proplaci velmi malo a spatne.
tak to je asi hodne slusny servis.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

No tak ja neviem či by sa aj v mojom servise takto zachovali, pretože som mal menšie poruchy na metalíze( menšie škrabance.)Servisní technici to zaznamenali do servisnej knižky ,ale mi o poruchách vôbec nič nepovedali. Až keď som prišiel domov a kukol sa do nej. Takže je nemám dobré skúsenosti. :? :? :?
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Nevim ale mně všechno na záruku měnili vždycky moc ochotně. 2x benálový čerpadlo u Soptíka, chtěli i EGR ventil vloni ale to jsem usnul a prokoučoval blbec a letos hned na počkání EGR ventil u Žužlíka. Tam ho nechtěli ani zkusit vyčistit, rovnou výměna. Tak nějak jsem získal dojem, že na zárukách a pojistkách rejžujou :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

pochvala

Příspěvek od Marek Petružela »

Ahoj všichni co máte dobré i zlé zkušenosti ze servisem kam dáváte vaše autíčka na prohlídky.Já osobně mám velice dobré zkušenosti s autorizovaným prodejcem Chevrolet v Teplicích.Vždy když jsem něco potřeboval tak my ochotně pomohli a i vysvětlili.Dnes jsem měl druhou záruční prohlídku a vše jsem měl v pořádku a když jsem při odjezdu měl zaplatit tak my všichni šli pogratulovat v jakém stavu mám Kalose a dali my v tašce dárky pro celou mou rodinu a moc mě to překvapilo že jdou člověku pogratulovat za stav jeho vozu a ktomu mu dají dárky.prohlídka mě stála 2380 kč což mě i toto překvapilo.Píšu to jen proto že někdo nadává na servis a já nemohu říci nic špatného protože vždy my vyšli vstříc a že jeden čas sem je hodně otravoval.Také touto cestou jim chci poděkovat jak se dnes zachovali.Děkuji i těm co můj článek četli ahoj Marek
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: pochvala

Příspěvek od slaza »

Tak jsme byl taky na prohlídce po 3 letech v Brně, najeto 20 000 km a zaplatil jsme necelých 6 tisíc Kč. Trochu mě to zaskočilo, ale když chci mít potvrzenou servisní knížku, tak mě nic jiného nezbývá. Naštěstí jsem zatím neměl s autem jediný problém (nevím, jestli je to autem nebo servisem). Jediný zádrhel je, že jsme potřeboval poprvé po 3 letech odšroubovat anténu (auto myji doma) a nešlo to. V servisu mi řekli, že to už nepůjde bez zničení. Nikde jsme ale nezjistil, jak často jsem ji měl odmontovávat aby to šlo. Brzdovka nepomohla. Neporadíte někdo?
Šťastnou cestu.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

pockej do jara nebo ji nahrej fenem
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Mozna blba poznamka,nevim jak Aveo nebo Kalos,ale Matiz ma na antene LEVY zavit.Takze povolovat do prava :lol:
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak já mám na Kalosovi klasiku pravý závit.Jezdím občas do myčky a tam ji musíš sundat.Mě stačí jen rukou trochu ohnout a už se točí.Je pravda,že většinou pak prostříknu kontoxem.Zkuz navlíknout gumovou hadičku ale před tím kápni některý silikon a to udělej častěji.Jak to bude pod hadičkou tak se k tomu nedostane voda a silikon se tam udrží a uvidíš že povolí.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: pochvala

Příspěvek od alvin »

slaza píše:Tak jsme byl taky na prohlídce po 3 letech v Brně, najeto 20 000 km a zaplatil jsme necelých 6 tisíc Kč. Trochu mě to zaskočilo, ale když chci mít potvrzenou servisní knížku, tak mě nic jiného nezbývá. Naštěstí jsem zatím neměl s autem jediný problém (nevím, jestli je to autem nebo servisem). Jediný zádrhel je, že jsme potřeboval poprvé po 3 letech odšroubovat anténu (auto myji doma) a nešlo to. V servisu mi řekli, že to už nepůjde bez zničení. Nikde jsme ale nezjistil, jak často jsem ji měl odmontovávat aby to šlo. Brzdovka nepomohla. Neporadíte někdo?
Šťastnou cestu.
Ja mám jediný osvedčený recept WD-40 cez hadičku a nacať tam ten spray pôsobiť nejakú dobu.Tak a mi podarilo uvoľniť aj totálne zahrdzavené matice od brzdových rúrok na Š120.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

WD 40 je dost dobrý ale někdy postačí i kapka petroleje,a brzdová kapalina na uvolnění by měla být červenááá!,historická. :shock:
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: pochvala

Příspěvek od LIFELIKE »

slaza píše: Jediný zádrhel je, že jsme potřeboval poprvé po 3 letech odšroubovat anténu (auto myji doma) a nešlo to. V servisu mi řekli, že to už nepůjde bez zničení.
Ja som tiež išla prvý krát po viac ako 2 rokoch do autoumývačky a antena nešla dolu. Chalan z pumpy ju dal dolu kliešťami. Išlo to dosť ťažko, aj som to chcela vzdať. Plast je trocha zmáčknutý, ale išla nakoniec dolu bez poškodenia. Našťastie. Asi to dajako lepia alebo čo...
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

je to pojistka proti ukradeni, je to tesny a montuji to na nejaky silikon
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „KALOS“