První Nexia s motorem 2,5 V6

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
SANDo
Příspěvky: 44
Registrován: sob bře 05, 2005 16:48
Bydliště: Poland
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SANDo »

Brakes of course from Kadett GSi ( 256 mm ). That's enough... for now 8)
Don't worry, everything what shoul be is already changed for sth better ( suspension, brakes ) ;-)
Obrázek
:twisted: Lady In Red V6 Edition :twisted:
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

SANDo píše:Brakes of course from Kadett GSi ( 256 mm ). That's enough... for now 8)
Don't worry, everything what shoul be is already changed for sth better ( suspension, brakes ) ;-)
Sorry, but your foto and doesn´t know this engine. But how yourself wrote just so OK. Please new fotos :P :P :P
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

ferino28 píše:
SANDo píše:Brakes of course from Kadett GSi ( 256 mm ). That's enough... for now 8)
Don't worry, everything what shoul be is already changed for sth better ( suspension, brakes ) ;-)
Sorry, but your foto and doesn´t know this engine. But how yourself wrote just so OK. Please new fotos :P :P :P
Ty vole, co ses snažil napsat? :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Ivan píše:
ferino28 píše:
SANDo píše:Brakes of course from Kadett GSi ( 256 mm ). That's enough... for now 8)
Don't worry, everything what shoul be is already changed for sth better ( suspension, brakes ) ;-)
Sorry, but your foto and doesn´t know this engine. But how yourself wrote just so OK. Please new fotos :P :P :P
Ty vole, co ses snažil napsat? :lol:
A jeje. To som bol trocha spolocensky unaveny (este teraz mam z hlavy balon a nic sa mi nechce)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

ferino28 píše:
Ivan píše:
ferino28 píše: Sorry, but your foto and doesn´t know this engine. But how yourself wrote just so OK. Please new fotos :P :P :P
Ty vole, co ses snažil napsat? :lol:
A jeje. To som bol trocha spolocensky unaveny (este teraz mam z hlavy balon a nic sa mi nechce)
Tak proveď prosím editaci Tvého příspěvku. Díky.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak ten Kadett je opravdu rachot...opravdu neskutecny...divim se,ze ten motor tam drzi...mel bych strach,ze mi takhle velkej a silnej motor rozerve auto vejpul... :lol: :lol: :lol: ale ja jsem fanda techto bestii... http://www.youtube.com/watch?v=c8qou0zm ... ed&search=
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Goose píše:Tak ten Kadett je opravdu rachot...opravdu neskutecny...divim se,ze ten motor tam drzi...mel bych strach,ze mi takhle velkej a silnej motor rozerve auto vejpul... :lol: :lol: :lol: ale ja jsem fanda techto bestii... http://www.youtube.com/watch?v=c8qou0zm ... ed&search=
Tak tato obluda mě vůbec neoslovila :?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivan píše:
Goose píše:Tak ten Kadett je opravdu rachot...opravdu neskutecny...divim se,ze ten motor tam drzi...mel bych strach,ze mi takhle velkej a silnej motor rozerve auto vejpul... :lol: :lol: :lol: ale ja jsem fanda techto bestii... http://www.youtube.com/watch?v=c8qou0zm ... ed&search=
Tak tato obluda mě vůbec neoslovila :?
Ja jsem fanda muscle caru...sice jsou to cihly na kolech ale ten vzhled a zvuk motoru...to je hudba pro moje usi...to krasny prevalovani motoru bych mohl poslouchat porad...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Goose píše:
Ivan píše:
Goose píše:Tak ten Kadett je opravdu rachot...opravdu neskutecny...divim se,ze ten motor tam drzi...mel bych strach,ze mi takhle velkej a silnej motor rozerve auto vejpul... :lol: :lol: :lol: ale ja jsem fanda techto bestii... http://www.youtube.com/watch?v=c8qou0zm ... ed&search=
Tak tato obluda mě vůbec neoslovila :?
Ja jsem fanda muscle caru...sice jsou to cihly na kolech ale ten vzhled a zvuk motoru...to je hudba pro moje usi...to krasny prevalovani motoru bych mohl poslouchat porad...
Tak tohle je pěkný..:) no můj sen je amerika:) camaro 68 nebo 69:)
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

S.v.o.b.i.k píše:
Goose píše:
Ivan píše: Tak tato obluda mě vůbec neoslovila :?
Ja jsem fanda muscle caru...sice jsou to cihly na kolech ale ten vzhled a zvuk motoru...to je hudba pro moje usi...to krasny prevalovani motoru bych mohl poslouchat porad...
Tak tohle je pěkný..:) no můj sen je amerika:) camaro 68 nebo 69:)
Konecne muj clovek...ja mam zase jiny sny a to Dodge Charger nebo Challenger a nebo Plymouth Barracuda...zvlast v takovehle barvicce...
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Snowmannn
Příspěvky: 131
Registrován: sob pro 24, 2005 12:19
Bydliště: Martin(SR), Praha(CZ)

Příspěvek od Snowmannn »

Goose píše: Konecne muj clovek...ja mam zase jiny sny a to Dodge Charger nebo Challenger a nebo Plymouth Barracuda...zvlast v takovehle barvicce...
Obrázek
ja by som zase bral tu B-17 co je v pozadi, to je prave american muscle :lol:
Nexia GTX 1.5 16V 1996
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

To jsme se od SANDova auta dostali trochu někam jinam...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

každopádně jak píšeš Ivane, šestiválec je dost těžký, brzd bych se nebál ani poloos (i když...), ale spíše jak to bude snášet převodovka, potom kroucení karoserie v zatáčkách, a komplet charakteristiky přetáčivosti... z vlastní zkušenosti vím, že sedna má sklony k přetáčivosti už se sériovým motorem...
Ještě k těm 200 koním - jasně, ono se to dá i na dvoukolku, vždyť je jich několik, každopádně rozjezdy, výjezdy ze zatáček... v tomhle už je 200 koní dost a čtyřkolka si lépe poradí.... napsal jsem to jen z toho titulu, že kámoš popisoval svezení s IBizou cupra 1,8 T a tvrdil, že to auto jede 20% svého provozu v průhrabu (asi nejel podle předpisů)...i když věřme mu, že..
Sando - great work! Have you made some videos with your V6 RIDE? :)
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..no ..
vozy z prednym nahonom su skor nedotacave , ..nez pretacave...
..ja som si zo skodovkou uzil..a nie len v zime..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

jistě... to vím taky, že přední náhon je nedotáčivý - ale psal jsem to proto, že nexia sedan se mi jeví jako spíš přetáčivá, páč má zadek dost dlouhý... škodovku máme taky, 125-tku a to je v zimě paráda... ;)
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“