Problem s nainstalovanim autoalarmu

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
wysawac
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 22:53
Bydliště: Bratislava

Problem s nainstalovanim autoalarmu

Příspěvek od wysawac »

Zdravim Vas,mam taky problem ,kupil som si autoalarm ...a nie je mi celkom jasne kam mam zapojit ovladanie centralneho uzamykania (plusove droty otvaranie/zatvaranie) a este by som celkom rad vedel kde by som mal pripojit kontakty na smerovky respektive kde by to bolo najvhodnejsie
...ak mate so samoinstalaciou skusenosti prosim poradte mi...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Re: Problem s nainstalovanim autoalarmu

Příspěvek od Darrio »

Niekde sa to tu uz riesilo, skus pohladat.
Ja som tiez montoval alarm+ central.
ty davas len alarm? Central mas seriovy? Ak ano bude ti treba este jeden ovladaci motorcek do vodicovych dveri.
No a pripojit alarm na central ak je seriovy to neviem, tusim by mala byt krabicka centralu pri spolujazdcovych nohach vpravo pod tym plastom.
No neviem ci ma uz pripravene droty na zapojenie alramu...to nech ti povedia ti co maju seriovy central.

No a pripojit kontakty na smerovky mozes hocikde kde ti je to najlepsie..len musis najst spravne droty. Ja som to pripojil k tlacidlu vystraznych svetiel.....tlacidlo vyberie von a ide tam zopar kablov...tusim 6 alebo aj viac uz sa nepametam, ...skusackou zisti ktore idu na smerovky a pripoj to tam....tusim to boli modre kable...ale radsej vyskusaj.
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
wysawac
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 22:53
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od wysawac »

diky moc,...nakoniec som to na blynkre nepripojil ale na parkovacky(zdalo sa mi to elegantnejsie a take insie )...a to stym dokupenim motorceka je pekna zrada.... :lol: ,lebo central som mal seriovy a dokupil som len alarm a nenapadlo ma ze vo vodicovych dverach je to mechanicke ....tak teraz musim auto zamykat nadvakrat teda aspon kym nezozeniem servo motorcek... :?
....tie motorceky by mali pasovat vsetky nie ???
Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od Darrio »

Servomotorcek kupis v pohode...su 2 typy.....dvojvodicovy a 5 vodicovy

Do prednych dveri sa davaju 5 vodicove aby si s nim mohol ovladat aj tie dalsie....ale ak sa nemylim tak tebe staci aj 2 vodicovy....s dialkovym ti dvre otvori aj zatvori.
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Darrio píše:Servomotorcek kupis v pohode...su 2 typy.....dvojvodicovy a 5 vodicovy

Do prednych dveri sa davaju 5 vodicove aby si s nim mohol ovladat aj tie dalsie....ale ak sa nemylim tak tebe staci aj 2 vodicovy....s dialkovym ti dvre otvori aj zatvori.



mne ked montovali alarm tak na smerovky to pripojili pri pojistke pod soferovimi nohami.
igor.ma
Příspěvky: 149
Registrován: čtv srp 25, 2005 18:33
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek od igor.ma »

wysawac píše:diky moc,...nakoniec som to na blynkre nepripojil ale na parkovacky(zdalo sa mi to elegantnejsie a take insie )...a to stym dokupenim motorceka je pekna zrada.... :lol: ,lebo central som mal seriovy a dokupil som len alarm a nenapadlo ma ze vo vodicovych dverach je to mechanicke ....tak teraz musim auto zamykat nadvakrat teda aspon kym nezozeniem servo motorcek... :?
....tie motorceky by mali pasovat vsetky nie ???
Ak sa nemylim, tak aspon na Slovensku je zakazane montovat alarm na parkovacky, je to povolene len na smerovky!!!
Daewoo Lanos 1,5 SX 12/97
Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od Darrio »

igor.ma píše:Ak sa nemylim, tak aspon na Slovensku je zakazane montovat alarm na parkovacky, je to povolene len na smerovky!!!
Tak to som este nepocul, preco je to zakazane?
Na mojom alarme MOLPIR bolo v navode napisane ze sa ma pripojit na parkovacky,...no pripojil som to na smerovky. Ved este som nevidel ani jedno auto ktore by malo alarm alebo central napojeny na parkovacky.
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Darrio píše:
igor.ma píše:Ak sa nemylim, tak aspon na Slovensku je zakazane montovat alarm na parkovacky, je to povolene len na smerovky!!!
Tak to som este nepocul, preco je to zakazane?
Na mojom alarme MOLPIR bolo v navode napisane ze sa ma pripojit na parkovacky,...no pripojil som to na smerovky. Ved este som nevidel ani jedno auto ktore by malo alarm alebo central napojeny na parkovacky.

ja uz som ich zopar videl. a neboli to len stare sroty.

ono to totiz zalezi vraj aj od alarmu. podla toho co ho spina ci ako mi to vysvetlovali, proste niektore sa na smerovky ani pripojit nedaju lebo by to neblikalo.
wysawac
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 22:53
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od wysawac »

podla mna to nie je tiez zakazane ,lebo aj ja som to mal v navode ,a napojil som to preto na parkovacie svetla lebo na smerovych to nefungovalo spraavne...
Odpovědět

Zpět na „LANOS“