Zamykání zpátečky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Zamykání zpátečky

Příspěvek od pik »

Taky se Vám stává že se na sebe naštvete na parkovišti. Když nastartuju a potom zjistím že mám zamčenou zpátečku,tak mě může klepnout! :lol:
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykání zpátečky

Příspěvek od J.Bad »

Tak sis měl pořídit zamykání a odemykání zpátečky na čip.Jen přiložíš,odemkne - přiložíš a zamkne.Když si čip přiděláš na ten bazmekt(nemůžu si vzpomenout jak se tomu říká - používá se to při lyžování - máš to přidělaný na bundě a na tom je permanentka a když přijedeš k turniketu jednoduše zatáhneš za kartu pípneš vstup a zase se to navine zpátky), když si na tohle ten čip přiděláš tam můžeš mít nastartováno a zároveň odemknout - možná že by šel na to přidělat i jen ten klíč od Construktu.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

A nebo nemít oba klíče na jednom kroužku...mně se osvědčilo to, že mám prostě klíč od auta a klíč od Constructu zvlášť... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

No jó ale zase hlídat kde mám kterej klíč? Kuwa život je složitej :D :D
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Sedan
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 30, 2007 10:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Sedan »

Mi se osvědčilo mít klíč od zámku zpátečky připnutý ke svazku s klíčem od startéru přes karabinku. Když se mi pak podaří nastartovat se zamčenou zpátečkou, nemusím vypínat motor jen odepnu klíč od zámku zpátečky a tu odemknu. Musím jen mít sešlápnutou spojku. Těch 5 vteřin to ale jde.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“