Nemohl jsem nevyfotit

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prefin »

:) No jasně, Korejci zkrátka uměli.
Daewoo Espero 2.0 CD, Peugeot 306 D
Chcete vědět jak koupit novou káru a zaplatit co nejmíň?
NOVINKA na trhu financování nových vozů
Reklama
 

Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Mas naozaj velmi pekne esperko.

Uplne s tebou suhlasim, korejci to "uměli"
to je dovod, preco som si kupil espero...lebo aj po 10 rokoch sa s nim nebojim zaparkovat vedla hociktoreho auta :D ... A pokojne ho mozme porovnat s kopou novsich vozov a som si isty ze mnohe z nich by nedosiahli take hodnotenie ako espero, lega ci nubi... Nase vozy sa aj po dlhom case tesia obdivu a pozornosti od mnohych ludi... :D
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Čosi tu smrdí !!! :twisted: :twisted: :twisted:

Už prestante s tou samochválou. Máme pekné autíčka,
ale sú aj peknejšie. Ale už mlčím, lebo keď sa PEHA dozvie
ako využívam (zneužívam) svoje esperko, tak mi ruky doláme.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Podla mna bertone to espero praveze spackal, keby mal odvahu a rozum tak espero mohlo byt oblejsie a aerodynamickejsie. Bertone vzdy len kopiroval dobove kasne. Vid favo a espero. Islo tam o to aby sa auto predavalo vtedy a par rokov dopredu. Na viac nez 5 rokov sa nehladelo.
Espero sa mi paci pretoze je to kus auta a nie ako tie 3.8metrove krabice ktorym hovoria auta :). Len ma zamrzelo ked som na parkovisku vedla mojho esperka uvidel daku limuzinu dlhsiu o pol metra :lol:
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Len ma zamrzelo ked som na parkovisku vedla mojho esperka uvidel daku limuzinu dlhsiu o pol metra :lol:[/quote]

Veru toto hneva aj mna, minule vedla mna stal novy Opel Vectra combi, som ani na koniec toho nevidel :lol:
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prefin »

Opel Vectra - fuuj.
Já jsem zase viděl vedle svého minulého Esperka stát Chevrolet Impala 1959 Kabrio.
Rozdíl v délce asi 3 metry.
Daewoo Espero 2.0 CD, Peugeot 306 D
Chcete vědět jak koupit novou káru a zaplatit co nejmíň?
NOVINKA na trhu financování nových vozů
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

bertone

Příspěvek od Serpico »

...to ppp bertone a vůbec italové to jsou klassa v oboru - nemám espero, ale je to krasný přechod od hranaté módy 80 let k zaoblenější následující ( 90 léta ) - promiň, ale italům nelze v designu cokoli vytknout - jejich návrhy to jsou umělecké díla.....a mnohdy se dostanou i do série.....vždy je to o návrhu a možností té které automobilky - a protože jsem patriot musím vzpomenout i na Sodomku ( znárodněný Karosa ) a ten byl srovnatelný s italama...kdeže lońské vody jsou....
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Re: bertone

Příspěvek od Prefin »

Serpico píše:...to ppp bertone a vůbec italové to jsou klassa v oboru - nemám espero, ale je to krasný přechod od hranaté módy 80 let k zaoblenější následující ( 90 léta ) - promiň, ale italům nelze v designu cokoli vytknout - jejich návrhy to jsou umělecké díla.....a mnohdy se dostanou i do série.....vždy je to o návrhu a možností té které automobilky - a protože jsem patriot musím vzpomenout i na Sodomku ( znárodněný Karosa ) a ten byl srovnatelný s italama...kdeže lońské vody jsou....
Souhlas.
A nejenom on. Ve škodovce zůstaly nezrealizované taky dost slušné designy aut, které celkem předběhly dobu.
Nebýt komunistů, tak tu jezdí trochu jiná auta.
Daewoo Espero 2.0 CD, Peugeot 306 D
Chcete vědět jak koupit novou káru a zaplatit co nejmíň?
NOVINKA na trhu financování nových vozů
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já měl možnost koupit asi pře 5ti lety Škodu (nevzpomenu si na označení), která vypadala jako klasická 105/120 ještě ta hranatá, ale s motorem ve předu. Kdyby nebyla tak prohnilá a já kdybych měl tehdy peníze, tak jí mám... Úžasnej byl ten dlouhej čumák ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prefin »

Tu bych tedy moc rád viděl. Nemáš nějakou fotku?
Daewoo Espero 2.0 CD, Peugeot 306 D
Chcete vědět jak koupit novou káru a zaplatit co nejmíň?
NOVINKA na trhu financování nových vozů
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ivošku myslíš Š-720

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Ivošku myslíš Š-720
Spis bych rekl, ze mysli tohle: :)

Obrázek Obrázek Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Přesně takovou, jako ukazuje Slam.....byla červená...šíleně prohnilá, že držela pohromadě jen silou vůle...šlo jen o to, mít tu kuráž, prachy na náhr. díly a garáž....a taky čas,že? ;) Kuráž bych měl, ale to ostatní jaksi nebylo :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

škoda

Příspěvek od Serpico »

....to Ivoš byl by si jeden z mála, kdo by měl prototyp v emkovej řadě - předpokládám počet ks 5 ( a to lze mluvit o unikátu ) ...nooo škoda, ještě větší cenu má typ 720 a ten není ani v továrním muzeu - lze mluvit o ceně někde mezi 250 - 500tisíc Kč a nejspíš cena bude stoupat a hlavně se bude stanovovat individuálně - tedy není ceníková....rozhodující je stav a zda byla provedeno - restaurování ( původní technologie včetně laku tedy ne akrylát a v případě Tatry cínování místo kytování tmely ) - nebo renovace ( ještě lepší než výroba - tedy nové technologie )....ale úplně nejlepší tedy stav 1 je původní bez známek opotřebení - v podstatě se vyskytuje velmi omezeně a ojediněle...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Pro mě to bylo taky docela neuvěřitelný....a v podstatě náhodný...když jsem se byl projet na kole v okolí naší chalupy, tak v jednom autobazaru stála za boudičkou...jak jsem psal...šílenej stav,ale koukal jsem jak blázen, protože jsem do té doby nic takového neviděl....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“