Aveo sedan 1,4 sx platinum - už ho mám

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Ak máš fungl auto,nemal by si vôbec nič striekať,upravovať,atd. ,bez vedomia servisu...Čiže jednou vetou-choď sa spýtať do servisu,či by sa malo alebo nie ,poprípade ak to záleží na tebe,či chceš niečo nastriekať proti korozii,musíš respektovať servis,čo ti odporúča,a "schváli"...lebo je záruka -P Samozrejme to sám nebudeš môcť robiť,čiže len do zn.servisu to dať strieknuť ,a to znamená +práca... Chevrolet ;)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Reklama
 

E.xentry
Příspěvky: 10
Registrován: čtv črc 26, 2007 21:35

Příspěvek od E.xentry »

AHojky
U prodejce jsem se ptal a odpověď prej tam je jednostranej pozink, tak nevim.Vlastně jsem se ptal tady ve foru a aby nebylo někdy pozdě :shock:
Prosímtě nevíš kde je nějakej web na doplňky zástěrky lišty apod?
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

E.xentry píše:AHojky
U prodejce jsem se ptal a odpověď prej tam je jednostranej pozink, tak nevim.Vlastně jsem se ptal tady ve foru a aby nebylo někdy pozdě :shock:
Prosímtě nevíš kde je nějakej web na doplňky zástěrky lišty apod?
Zástěrky i boční,lišty nabízí Chevrolet - viz doplňky na AVEO: http://www.chevrolet.cz/images/pdfs/aveo.pdf
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Inak je pravda,v Chevrolete som kupoval všetky 4 zásterky asi za 500Sk-origo a na Forda ma to vyjde 1400 Sk predne a 1200 Sk zadne.... :shock: :shock: :shock: Univerzali nechcem kupovať,lebo mam s nimi zle skusenosti(okrem toho,že odstávaju ako uši mojho kolegu :lol: :lol: :lol: )
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
E.xentry
Příspěvky: 10
Registrován: čtv črc 26, 2007 21:35

Příspěvek od E.xentry »

Zdravim všechny
Tak dnes jsem se byl mrknout na to stříbrný AVEO. Myslím ,že i ta stříbrná metla vypadá dobře. Chtěl jsem se zeptat ostatních majitelů co mají vybavení platinum s palubním počítačem .Když mi ukazovali u prodejce jeho funkce tak tam prej neni prům. spotřeba a ani okamžitá spotřeba .Tak mi to připadlo jako docela divnej palubní počítać. Ještě bych měl dotaz ohledně automatické klimči . zda udržuje nastavenou teplotu i vzimě a nebo jestli jenom chladí .Ještě bych požádal o radu zda tam mám nechat hned při převzetí nalepit boční a rohové ochrané lišty . Viděl jsem u nás ve městě taky stříbrný aveo a ty rohy nárazníků měl docela odřený .Lišty u prodejce stojí 2500,-kč. No a když už jsem se tak rozepsal - Jak hraje radio myslím tim jetli jde dostatečně hlasitě. Díky za odpovědi. Zatim čauky
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

Nemam SXko...Ale k tomu radiu se vyjadrit mohu.Kvalita tuneru slusna,nikoliv excelentni,CD prehravac je zvukove o tridu vyse.A to jestli hraje dost silne...to zalezi na mire vkusu,HiFi sestava co mam doma hraje urcite lepe a hlasiteji,vsak ma take nekolikanasobne vyssi vykon.Nicmene pri otackach kolem 3 tis.,mam hlasitost cca na 60 procentech,dost na to abych slysel muziku,ale take spolucestujici
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
bubo
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 14:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od bubo »

Ja mám vybavenie platinum a je to tak ako píšeš ten palubák neukazuje priemernú spotrebu ani okamžitú. Čo sa týka tej automatickej klímy myslím, že bude chladiť aj v zime, zatiaľ ho mám iba tri mesiace, ale mám z nej taký pocit
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

hmmm Takže to neni palubní počítač ale tak digitálky s teploměrem :cry:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No tak to spis neni teda palubak :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Patrik73
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2007 16:37
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Patrik73 »

Holt na to řazení si budeš muset zvyknout. Není extra přesné. Mně se ta trojka řadí po roce používání furt blbě. Ale jsou rozdíly. Zkoušel jsem na autosalonu jiné Aveho a ta převodovka chodila jinak, lépe.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mne sla blbe jen dvojka, ale volitalo se to celkem dobre, vubec to slo docela ztuha, uz jsem myslel, ze budu radit i se spolujezdcem :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Rejpal
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 17, 2007 10:20

Příspěvek od Rejpal »

E.xentry píše:Zdravim všechny
Tak dnes jsem se byl mrknout na to stříbrný AVEO. Myslím ,že i ta stříbrná metla vypadá dobře. Chtěl jsem se zeptat ostatních majitelů co mají vybavení platinum s palubním počítačem .Když mi ukazovali u prodejce jeho funkce tak tam prej neni prům. spotřeba a ani okamžitá spotřeba .Tak mi to připadlo jako docela divnej palubní počítać. Ještě bych měl dotaz ohledně automatické klimči . zda udržuje nastavenou teplotu i vzimě a nebo jestli jenom chladí .Ještě bych požádal o radu zda tam mám nechat hned při převzetí nalepit boční a rohové ochrané lišty . Viděl jsem u nás ve městě taky stříbrný aveo a ty rohy nárazníků měl docela odřený .Lišty u prodejce stojí 2500,-kč. No a když už jsem se tak rozepsal - Jak hraje radio myslím tim jetli jde dostatečně hlasitě. Díky za odpovědi. Zatim čauky
Ja bych rekl ze mam ten typ na ktery se ptas. A jak jiz tady bylo receno palubni PC neukazuje tyto hodnoty ale ukazuje hodnotu co ujedes na nadrz.Jo..jeste to ukazuje blbosti jak douho avous jede a prumernou rychlost a teplomer myslim ze to je vse.(mozna ze sem na neco zapomel).Taky me to zarazilo ale uz jsem si za ten 1/2 roku a kousek zvyknul.V pripade toho radia se me zda vykon dostacijici a hraje to dost nahlas a tato verze ma 6 reproduktoru.Co se tyka automaticke klimatizace funguje v rezimu AUTO tak ze udrzuje nastavenou teplotu. ZDAR AVEAKUM!
Aveo 1.4 16V verze SX Platinum B4XB57J
Jindrich75
Příspěvky: 11
Registrován: pon led 26, 2009 15:24

Re: Aveo sedan 1,4 sx platinum - už ho mám

Příspěvek od Jindrich75 »

Tak ho také mám.Moje zlatí má tu krásnou červeno oranž metal.barvu v plném vybavení-je to krása jak se přebarvuje ve slunci je jak chameleon.Padla brada i kamarádů škodovkářům.A jinak pořídila jsem jí se 12o TISÍCOVOU SLEVOU.Jsem štastná ,že patřím k těm co mají na předku vozu ten křivej křížek.Paráda
Jindrich75
Příspěvky: 11
Registrován: pon led 26, 2009 15:24

Re: Aveo sedan 1,4 sx platinum - už ho mám

Příspěvek od Jindrich75 »

Já už ho mám doma také plná palba 1.4 16V sx.Krásná červeno oranžová metal.barva,je jak chameleon na slunci.Jezdí super .Krása .3kodovkáři u nás v práci polikají na prázdno A ta pořádná sleva 12O tisíc no koment.Krásný křížek na předku ,jsem ráda ,že patříme do této party.
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“