Alarm od LASERLINE

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Alarm od LASERLINE

Příspěvek od krowman »

:arrow: Mam dotaz a nebo spis problem. V aute mam alarm, nevim kdo a kdy ho tam daval, ale mam od alarmu jen KLICEK kterej se dat strcit do takove krabicky pod kapotou, kdyz ho tam strcim a otocim, tak zacne auto houkat. Jde mi o to, ze bych ten alarm docela rad pouzival kdyz ho tam mam, ale nemam od toho takovy ten ovladac. (myslim ze nekdy byl, ale asi se ztratil) Nevite nekdo co s tim mam udelat? Nebo kam mam zajet aby mi to prodali ten ovladac na to? diky za nejaky odpovedi.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Reklama
 

Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od Darrio »

Dialkove ovladania sa daju kupit aj zvlast, len musis zistit ake ti treba, ..teda kolko tlacitok ma mat a ake funkcie ma ten alarm. Potom by sa malo dat dialkove navolit do alarmu.....standardne by sa mali dat navolit 2 dialkove. Tym ze si navolis nove uz tie stare nebudu fungovat.
Tak si zisti ake ti treba to dialkove a ako sa navoli do alarmu.
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krowman »

Darrio píše:Dialkove ovladania sa daju kupit aj zvlast, len musis zistit ake ti treba, ..teda kolko tlacitok ma mat a ake funkcie ma ten alarm. Potom by sa malo dat dialkove navolit do alarmu.....standardne by sa mali dat navolit 2 dialkove. Tym ze si navolis nove uz tie stare nebudu fungovat.
Tak si zisti ake ti treba to dialkove a ako sa navoli do alarmu.
No ale jak to mam zjistit, kdyz od toho zadny papiry nemam? Ja o tom vim jen to, ze je to Laserline. Nevite nekdo jestli nejaka firma v brne by to mohla vyresit nejak?
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Odpovědět

Zpět na „LANOS“