Aku mate spotrebu?

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lanosik
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 15, 2003 19:14
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od Lanosik »

eMKa Slovensko píše:ty woe, a co na to hovori motor??

keby som ja bol motor asi ta nakoprem :?: :?:

nieje to malo otaciek??

ja pod 2000 klesam iba na volnobehu s kopca ;)

inak vzdy okolo 2500 - 3500
Dolu kopcom chodim zasadne so zaradenym 5-4 prevodovym stupnom vtedy nie je ziadna spotreba auta aspon podla palubneho pocitaca na oktavii.Na volnobehu mala spotrebu 0,7l a pri klime 1,6l
Daewoo Lanos 1,5 SE zelena metaliza 4 dverovi,hmlove svetla,klima,4xelek.okna / v minulosti /
Škoda ROOMSTER 1,2 HTP 51kW Modrá oceán Výbava Style MR 2007
LPG sekvenčné vstrekovanie Lovato
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Tak tak priteli lanosiku :lol: ako nam uz Petr raz hovoril ze afto vtedy nic nezere tak si nam to teraz potvrdil!!! Dakujeme 8) Ten palubak je dobra vec nejde na nejako a lacno domotowat :roll: :?: ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

domontovat by to mozno aj slo, ale urcite nie lacno :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

hehe, pani! konecne mam spotrebu pod 8,5 litra :) som sa trosku potesil...a to som jazdil permanentne po dialnici 170 a viac...+ daka jazda mestom...inak ja taham na 5ke aj 50 no problem....a zrychkuje to slusne aj vtedy... 8)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Je to tak ako pisu Petr a Blue Lanos. Pri zaradenej patke auto v podstate nic nepapa kvoli uzavretemu privodu paliva ale ma na druhej strane aj kratsi dojazd ako ked z kopca vyradite neutral. S tym palubakom na Nexie,Lanosy a pod. by sme nieco vyriesit. Tak ako pisal jeden clen co ma Matiza,kupil ho v PL Opole. Keby sme sa tam z nas niekedy vybrali dvaja-traja a kupili tam napr. naraz 5 ks,urcite s Poliakom dohodneme lepsiu cenu. A namontovat to hadam nebude problem,ci uz svojpomocne alebo original v servise. Ja by som to bral vsetkymi desiatimi!
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Spotřeba

Příspěvek od pekrtek »

Vrátil jsem se v neděli ze Slovenska, najezdil jsem cca 2000km. Z Prahy jsem jel na Mohelnici a dál na Makov a Poprad. Celková spotřeba za celou dovolenou 6,41 l/100 km. Auto se bezva rozjezdilo a konečně jsem "pokořil" hranici 30 000 km. Po různých problémech, které jsem měl jsem stále vzpomínal na Racera, ale nyní na Lanose jen chválu.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

PavelZ píše:V tomhle se pridam k Petrovi, i na mem Lanosu bylo v pohode jezdit pod 60 na 5. Jen na to clovek nesmel zapomenout a vcas podradit, kdyz chtel rychleji pridat.


Já sem psal že tak jedu jen po rovině a když chci přidat tak hned řadím a jezdí to uplně v pohodě samozřejmě v maličko kopcovitém terénu už je nesmysll jezdit takhle to by se vůbec nevyplatilo člověk by jen řadil ale já mám 50% cesty po rovině 8)
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

No ja jsem na konci prazdnin pocital celkovou prumernou spotrebu za cele prazdniny...

6000km..........551 litru benzinu.........prumerna spotreba: 9,183 litru/100km

Vzhledem k tomu ze vetsina z toho byly sluzebni km se zaplacenym cestakem, tak jsem to cele prazdniny nesetril a jezdil celkem vzato dost zavodnim stylem.... 60km/h rozhodne vzdy na trojku....

cca uprostred prazdnin jsem byl s nessi v Italii....ctyri lidi v aute a plnej kufr...taktez "rychle cestovani" bez ohledu na spotrebu...

jinak:
po mestech a vesnicich vetsinou slusne...tak do 80
mimo obec co to slo a na dalnici malokdy pod 180...

pri akceleraci=>1. 40km/h, 2. 80km/h, 3. 110-120km/h, 4. 140-150km/h, 5. (obcas 200, obvykle tak 180-190)


Myslim, ze vzhledem ke stylu jizdy byla prumerna spotreba vice nez dobra...


petrm: petku radim jen na dalnici....na okreskach jen obcas kdyz je dlouha rovinka...
- vim ze nessi umi jet na petku po rovine i 60, ale proste to neni ono...60 se jezdi na 3, aby byl clovek schopen predjizdet a nemusel se na to "chystat"...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já se na nic nechystám podřadím na 3 a jedu jak střela když chci předjet :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Vcera vecer mi zacalo svitit hladove voko a mam najeto 615km vsetko trasa 9,8km tam a spat zase 9,8km takze denne okolo 22km. Dnes pobede idem nacapovat tak sa uvidi za kolko sme jazdili ja a moj motorcek :lol: :lol: Co myslite kolko to bude? :oops: 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak jak pise petrm, na 5 pod 60 km/h se dalo jen po rovince. Ale kdyz sem jel takovym zpusobem, tak sem mel i nejmensi spotrebu. Cesta na dovolenou ve 3 lidech a zbytek auta nacpanej nakladem pri bezici klimosce 6.75l/100km (bylo to na LPG, jizda ale po rovine v podstate porad na 5, zadna rychla akcelerace, v obci lehce po 60, mimo obec okolo 90). A kdyz sem trochu spechal, tak na dalnici v pohode prez 12l/100km (mam dojem, ze sem se nekdy dostal i prez 13 :)). Navic jizda na tak nizkych otackach je prijemna i velice malou hlucnosti motoru. Je to pak pohodicka, kdyz clovek muze v klidu poslouchat radio nebo CD a nic ho nerusi (teda pokud zrovna okolo neprojizdi nekdo s "vytunenou Skodovkou" ;)).
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Jazdim denne po BA, do prace to mam 12 km. V lete spotreba 7.6-7.8 bez klimy, s klimou o liter viac. V zime pri mrazoch aj 10.5 l (motor sa akurat stihne ohriat a uz ho vypinam).
Mimo mesta, ak idem kludne, do 90km/h a daleke trasy (KE), dostanem sa niekedy aj pod 7, bezne tak 7.2-7.4.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Karol

Příspěvek od Karol »

Pred týždňom som sa vrátil zo Sardínie, najazdil som spolu 3 300 km (z toho 2 000 km po diaľnici - 130 km/hod) a priemerná spotreba bola 5,8 l/100 km! :D. Pred cestou som po prvý raz vymenil vložku vzduchového filtra (original korejskú), Lanos (1,5 SE) má najazdených 35 tis.km.
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ja som teraz v taliansku na Fabii, isli sme do Tognany (bôizko Benatok), v aute sme styria + batozina. prve dojmy su take ze fabku 1.4 16v by som teda asi ozaj nechcel. mozno som zvyknuty z lkanosa nba vacsi vykon ale to auto je straaaasne lenive tahat zacina az okolo 4000 ot. a spotreba je hrozna tipujem min 8-12 litrov. ja sice nesoferujem ale viem porovnat ako by som asi siel s lanosom a ako ide fabka
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...nuz je to Skoda :D (skoda penez) :lol: :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“