bumi bumi bum

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

bumi bumi bum

Příspěvek od Viktor »

a je to tu opat, no comment:
Obrázek
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Reklama
 

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

len dodam, ze tentokrat som nebol na vine, sundal som drzeho sveda co mi vliezol na hlavnu, ked som isiel vyhladnuty na obed :roll:
pravda je taka, ze presne o toto sa snazim uz dlhsiu dobu, ten naraznik som uz potreboval novy a aj blatnik opravit, hlavne ak mi to niekto zaplati ... ale moje povestne stastie zase uradovalo a je to cudzinec, to som zvedavy kolko bude trvat kym mi vratia moju spoluucast (5000) ... teda kym ju vymozu od neho ...
zabavne je aj to, ze mi policajti nedali vobec nic, ziaden doklad ani prd ...
ze poistovna si to stiahne sama z ich servru, to som zvedavy ked to pojdem za par hodin nahlasit co mi povedia, ze nemam skoro ziadne udaje o skodcovi ...
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jó není to až tak strašné aj keď to n.....e ale hlavne že sme zdraví a poistovna platí :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

newa......to sa opraví dufam ze nie z tvojho vrecka
:lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

hohohoooo poisťovňa si to stiahne zo servra polície :?: tak na toto si ešte počkáme :lol: :lol: mal som 4 nehody ale toto počujem poprvý krát u nás ešte dllllhooo bude treba papiere :evil:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Hlavne, že to už pred dvoma mesiacmi prezentovali v médiách:-(
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

no pani, ja dufam ze hej, lebo nemam vobec nic ohladom toho, uz to vidim ze budem volat na nehodove aby mi odfaxovali papiere, resp. tam budem musiet ist osobne, uvidime vcera sa mi tam uz nechcelo volat, nemal som si chut kazit vecer, na celej veci ma najviac stve vzdy co s tou poistovnou ... nikdy neviem ...

btw: prvy krat v zivote som fukal :lol:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Viktor píše:no pani, ja dufam ze hej, lebo nemam vobec nic ohladom toho, uz to vidim ze budem volat na nehodove aby mi odfaxovali papiere, resp. tam budem musiet ist osobne, uvidime vcera sa mi tam uz nechcelo volat, nemal som si chut kazit vecer, na celej veci ma najviac stve vzdy co s tou poistovnou ... nikdy neviem ...

btw: prvy krat v zivote som fukal :lol:

Kamarat mal buracku a zistilo sa ze vinnik nema zaplatenu zakonnu poistku. Tak mu policajti sami poradili, nech zajde na druhy den k nim a vypyta si tzv.relaciu. Zaplatil nejakych 200 sk v kolkoch a mal papier, ktory mu stacil pre poistovnu.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Viktor píše:len dodam, ze tentokrat som nebol na vine, sundal som drzeho sveda ...
Dufam, ze sa to vyriesi k tvojej spokojnosti ;) Ozaj ty tusim vies aj meno toho sveda nie? Sundalsom to bol, ze? :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Smells
Příspěvky: 116
Registrován: stř led 04, 2006 16:45
Bydliště: Za volantem Lanosu :)

Příspěvek od Smells »

To mas jeste dobre naboreny.Ja jsem mel v haji i svetlo a blatnik.Skoda byla 30t kc.Taky do me naboural cizinec - slovak :-)
Obrázek
Škoda Felicia 1.3,40 kW,1995
Ex Daewoo Lanos 1.5 S, r.v.2000,barva 56U - "kemr" :-)
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

neboj aj svetlo je v haji :lol: chlapik z poistovne si vsimol ze je kusok z umelej hmoty dnu v motorovom priestore ulomene, tak doskrabal cele svetlo a zaver je ze vymena ... takze aj svetlo pojde do prec.
Inak 30t KC sa mi zda nejak moc za blatnik a svetlo, ja som to cele vyratal aj s blatnikom, naraznikom + vystuhou, svetlom do cca 25t SK

V pondelok ide milasik do nemocnice :D tak som zvedavy, lebo chlapik v servise povedal ze vyklepavat vystuhu nebudu, ze nie su otroci (z poistovne dali 1h na vyklepanie vystuhy) a ona uz bola trochu nacata, tak povedal, ze ju vymeni celu a napise to ako novy naraznik, tak som zvedavy ako to dopadne ...
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Blue Lanos píše:
Viktor píše:len dodam, ze tentokrat som nebol na vine, sundal som drzeho sveda ...
Dufam, ze sa to vyriesi k tvojej spokojnosti ;) Ozaj ty tusim vies aj meno toho sveda nie? Sundalsom to bol, ze? :lol:
ja tiez dufam, povodne som chcel ist pred pol rokom k JRDmu pozvarat tu prasklinu na druhej strane narazniku, vidim, ze bolo dobre, ze som chvilu pockal :mrgreen:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Také do mě boural cizinec. Bylo to loni 2 dny po Štědrém dnu a než to jišťovny vyřídily, trvalo to necelé 4 měsíce...
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Uz mam nove krasne auticko :lol:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

lanos

Příspěvek od Serpico »

....co to je za nesmysly....po policajtech chci protokol - určení viny - číslo jednací atd....to je jejich povinnost a to snad platí i u Vás na slovensku a to mám pro pojišťovnu aneb co není napsané černé na bílém a potvrzené, to už zítra nemusí platit....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „LANOS“