Centrál dodatečně

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Centrál dodatečně

Příspěvek od dattel007 »

Ahoj borci,

mám na Vás takovou prosbu. Před časem jsem manžekce koupil Matize II. r.v 2001. Chtěla, aby měl airbagy, servo... nic víc. Když jsem jí oponoval, že by byl dobrej centrál, tak v tu chvíli potřeba nebyl...Ale nyní je centrál velice potřebný.. Nojo, ženský, nevědí co chtěj a nedaj pokoj, dokud to nedostanou:-)))). Ale proč píšu... Potřeboval bych nějaké info:
1. jaký typ centrálu se hodí do Matuly II.
2. mohl by být i na dálku
3. samozřejmě co nejlevnější:))))) a nejlepší:-)))
4. namontuje ho i takový vemeno jako já???
5. bylo by super i nějaký návod, zkušenosti
6. stačí otevírat a zavírat jenom dveře, na kufr peču....

Sháněl jsem nějaké info na fóru a nic....


Díky, díky díky, díky

dattel007
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Například tady je něco...co se týče montáže, tak nevim jak u Matesa, ale u Feldy to s dobře nakresleným návodem zvládne i vemeno... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Centrál jsem v Matýskovi měl, nechal jsem si tam dát dálkové. Dálkové stálo i s montáží 1.600,- Kč. Mám CZ KEY. Taky bez kufru a alarmu. Jinak na netu je spousta centrálů i dálkovách ovládání.
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

Příspěvek od dattel007 »

Kessler píše:Například tady je něco...co se týče montáže, tak nevim jak u Matesa, ale u Feldy to s dobře nakresleným návodem zvládne i vemeno... :D
Kurňa to stojí tolik??? Já teda čekal do do 1500,- czechokreditů.... :shock:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Radun z Ostravy to tam teď dával, koupil všechno dohromady za 850,- Kč (čtyři motorky, centrálu, ovladače). Montáží strávil 3 víkendy. Musí se natáhnout kompletní kabeláž. Je to piplačka.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

dattel007 píše:
Kessler píše:Například tady je něco...co se týče montáže, tak nevim jak u Matesa, ale u Feldy to s dobře nakresleným návodem zvládne i vemeno... :D
Kurňa to stojí tolik??? Já teda čekal do do 1500,- czechokreditů.... :shock:
Je to přímo do Matiza...univerzální sady jsou levnější, ale musí se pak vrtat do dveří díry na uchycení a laborovat s těmy táhly, aby to chodilo hladce...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“