Voda (nebo co to je) v rozdělovači.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Voda (nebo co to je) v rozdělovači.

Příspěvek od Happy »

Ahoj Matýzáci.Autíčko mi po zahřátí na pracovní teplotu asi po pěti km začalo kuckat,rozsvítil se Check a zdechlo.Pak už jsem ho nenastartoval,leda druhý den,až bylo úplně vychládlý.Po přečtení vašich rad,co to může být,jsem vyměnil svíčky,kábly(oboje už bylo značně unavené) a vyčistil jsem rozdělovač.A tom bylo překvápko!Byla v něm nějaká tekutina.Tu jsem vyčistil,vysušil,dal to dohromady a s Matesem lítal celý dopoledne,a zdá se (kéž by) že je po problému-jezdí úplně normálně.Zajímalo by mně,jak se tam ta voda dostala,nebo co to je.Kdo to zažil a ví,ať prosím odpoví.V pátek jedu do Vizovic na Masters Of Rock,tak ať nezůstanu někde viset.Zatím se mějte,čau Happy. :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

najpravdepodobnejsie je ze voda sa tam dostala cez tu odvetravaciu hadicku. Napriklad pri umyvani auta, alebo motora. A po zahriati sa zmeni na paru a dostane sa na kontakty v rozdelovaci....tiez som toto zazil a tiez mi trvalo chvilu kym som prisiel na to co to je. Hlavne ked je motor teply tak sa tam moze dostat lahko voda formou pary.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Rado píše:najpravdepodobnejsie je ze voda sa tam dostala cez tu odvetravaciu hadicku. Napriklad pri umyvani auta, alebo motora. A po zahriati sa zmeni na paru a dostane sa na kontakty v rozdelovaci....tiez som toto zazil a tiez mi trvalo chvilu kym som prisiel na to co to je. Hlavne ked je motor teply tak sa tam moze dostat lahko voda formou pary.
Díky moc,něco jsem s matesem najel a zdá se to v pořádku.Happy :lol:
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Tak jsem absolvoval rockový festival ve Vizovicích,a Matýzek jel jako za mlada,takže je problém asi vyřešen.(ten balónek byl úplně čistej,až jsem se divil).Zatím čau,Happy.
Obrázek Obrázek Obrázek :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“