narazníky +chromove packy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

narazníky +chromove packy

Příspěvek od Pajin »

Ahojte lidi jestli se to tu uz resilo tak se predem omlouvam :!: :!: :!:
Mám problem s narazníky cerne barvy na mém ticu jsou cele posrikane od barvy asi ,(bile fleky) a nake ty odreniny tak sem uvazoval ze bych si to prestrikal ale nevim jakou barvu ve spreji mam pouzit prosim pomozte děkuji a jeste bych si chtel nastrikat na chromovo oteviraci packy z venku prosim odruh spreje a postup děkuji vsem sem uplný novacek
Reklama
 

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

k fialovemu Ticu ,chrom rúčky ? :shock: ,to bude biť do očííííííí
Napad by som mal,kedže sa chystáš striekať(ako si niekde pisal),naplanuj si väčšinu prerabania prave na tento čas a maš po probleme,aj tak pôjde vela veci von (ak to ideš robiť poriadne,tak pomaly všetko) a vtedy môžeš striekať aj tie ručky.... :D
Ono ked sa do toho daš,tak ich najprv poriadne obrus a vyhlad ,aby ten chrom nejako vyzeral,ale ako dlho to vydrží neviem ... :cry:
Ja som chcel striekať palubovku,ale po "polskych" pokusoch važne uvažujem či to zato stojí...
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:k fialovemu Ticu ,chrom rúčky ? :shock: ,to bude biť do očííííííí
Napad by som mal,kedže sa chystáš striekať(ako si niekde pisal),naplanuj si väčšinu prerabania prave na tento čas a maš po probleme,aj tak pôjde vela veci von (ak to ideš robiť poriadne,tak pomaly všetko) a vtedy môžeš striekať aj tie ručky.... :D
Ono ked sa do toho daš,tak ich najprv poriadne obrus a vyhlad ,aby ten chrom nejako vyzeral,ale ako dlho to vydrží neviem ... :cry:
Ja som chcel striekať palubovku,ale po "polskych" pokusoch važne uvažujem či to zato stojí...
no a jakou tubarvu ma tedy pouzit amam to nejak predem obrusit?? ajakympapirem brusnym?? myslim ty narazniky
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Pisal si ,že chceš stiekať rúčky na dverách ?
Tie sú plastové a nie su uplne hladke,takže ich musiš najprv (brusnym papierom) vyhladiť.Skus nejaky jemnejší,hrubší by ti narobil hlboké ryhy a nakoniec to prelešti nečim jemnym (toaletny papier je najjemnejší brúsny papier :D ) potom to striekni nejakym zakladom na plast,potom chrom a nakoniec môžeš skúsiť aj bezfarebný lak,aby ti to aspon niečo vydržalo.Ak chceš striekať aj narazniky ,tak postup už maš,ale pozeral som na www.autodilykrc.cz a nie su nejako moc drahe,len nevidno či su plast,alebo kov,musel by si zavolať.
Toto je postup amatéra (mna :D ) ak si nie si istý opýtaj sa kompetentnejších na tomto fóre,napr Palix,JRD Mc Laren a mnohých iných ktorý sa tomuto venuju možno viac ako svojim manželkam :D :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Pisal si ,že chceš stiekať rúčky na dverách ?
Tie sú plastové a nie su uplne hladke,takže ich musiš najprv (brusnym papierom) vyhladiť.Skus nejaky jemnejší,hrubší by ti narobil hlboké ryhy a nakoniec to prelešti nečim jemnym (toaletny papier je najjemnejší brúsny papier :D ) potom to striekni nejakym zakladom na plast,potom chrom a nakoniec môžeš skúsiť aj bezfarebný lak,aby ti to aspon niečo vydržalo.Ak chceš striekať aj narazniky ,tak postup už maš,ale pozeral som na www.autodilykrc.cz a nie su nejako moc drahe,len nevidno či su plast,alebo kov,musel by si zavolať.
Toto je postup amatéra (mna :D ) ak si nie si istý opýtaj sa kompetentnejších na tomto fóre,napr Palix,JRD Mc Laren a mnohých iných ktorý sa tomuto venuju možno viac ako svojim manželkam :D :lol:
dky moc uplne tostaci mam dojem moc si my pomohl vazne moc diky si nejlepsi nikdo jiny se aqni nepodiva ale ty jo mocdik
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Pisal si ,že chceš stiekať rúčky na dverách ?
Tie sú plastové a nie su uplne hladke,takže ich musiš najprv (brusnym papierom) vyhladiť.Skus nejaky jemnejší,hrubší by ti narobil hlboké ryhy a nakoniec to prelešti nečim jemnym (toaletny papier je najjemnejší brúsny papier :D ) potom to striekni nejakym zakladom na plast,potom chrom a nakoniec môžeš skúsiť aj bezfarebný lak,aby ti to aspon niečo vydržalo.Ak chceš striekať aj narazniky ,tak postup už maš,ale pozeral som na www.autodilykrc.cz a nie su nejako moc drahe,len nevidno či su plast,alebo kov,musel by si zavolať.
Toto je postup amatéra (mna :D ) ak si nie si istý opýtaj sa kompetentnejších na tomto fóre,napr Palix,JRD Mc Laren a mnohých iných ktorý sa tomuto venuju možno viac ako svojim manželkam :D :lol:
prosimte jaky ten zaklad mam pouzit na ty blatniky ci rucky dik rikam sem uplyn zacdatecnik jeste sme nikdy takove veci na natiral ci strikal(pokud mozno ve spreji)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

zase nakej problemek

Příspěvek od Pajin »

ahoj tak sem to nastrikal zakladem predtim obrusyl odmastil apak obruysyl hajzl papirem jak si rikal pka sem to strikla chromem asi dve vrstvy ale co je mi divne ze porda jak an to trosku pritalacim tak tam zustanou vyrite otisky od prstu!! to ta budou furt nebo tojen jeste neni vytvrdle sem to strikal cca 12:00 v pondeli aporda je to jeste takove zvlastne meke ten chrom?, costim mam delat ajeste ejden problem na etikete ze zadu ej na tom chromu napane ,,neprestrikovatelne cirym lakem a doba vytvrzeni je 24 hodin !!! to znamena stim lakem ze to nemuzu prestrikat bezbarvym lakem??? prosim oradu děkuji
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

No ten chrom taky zostane nafurt......ak myslis ten v sprey co maju v kazdom hypermarkete. A este k tomu sa rychlo vysucha a strati lesk....a ked ho prestriekas lakom tak to akoby zatmavne. Mam jeden taky doma a je uplne na nic...mozno na vianocne dekoracie :lol: Si si ich mal radsej streknut do farby auta.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Rado píše:No ten chrom taky zostane nafurt......ak myslis ten v sprey co maju v kazdom hypermarkete. A este k tomu sa rychlo vysucha a strati lesk....a ked ho prestriekas lakom tak to akoby zatmavne. Mam jeden taky doma a je uplne na nic...mozno na vianocne dekoracie :lol: Si si ich mal radsej streknut do farby auta.
no tomas recht asi sito pak prestrikam do barvy auta a jj mam ten co maj vakazdem supermarketu MOTIP CHROM EFFEKT
Odpovědět

Zpět na „TICO“