Lega a LPG?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

OK, BTW tyhle gumove dorazy sis tam daval sam, nebo mi tam jen chybi? :?: Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Čus, po ránu ještě moc nevnímám okolí, ale už se to zlepšuje. Nevím co jsou za problémy z 2,2, ale někde jsem četl, že je pouze větší zdvih. Koupil jsem ho loni v květnu a najel jsem 35 tisíc. Auto má najeto k dnešku 154000. Odřadil jsem si už víc než půl milionu km tak si to teď užívam. Malé opravy jsem už měl, ale jen provozní. Rozvody, tlumiče ... Je to dost dobré auto, ale to asi proto, že jsem už 5 let Daewák. A jako rodina jsme skoro všichni na korejcích Kia, Hyunday, Daewoo.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

ros píše:Nevím co jsou za problémy z 2,2, ale někde jsem četl, že je pouze větší zdvih.
Presne tak, 2.2 a 2.0 v Leganze jsou uplne stejne motory a s Opelem nemaji nic spolecneho, je to prace australskeho Holdenu (ve spolupraci s Daewoo). 8) Od Opla jsou ty nizsi kubatury v Daewoo modelech.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Slamko tie dorazy tam mám aj já origoš :lol: :lol: :lol: Ale je možné že na tvojej sú priamo na kapote :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Slam píše:OK, BTW tyhle gumove dorazy sis tam daval sam, nebo mi tam jen chybi? :?: Obrázek


96205553 DORAZ KAPOTY, BOČNÝ
BUMPER-HOOD,SIDE
39.00 bez DPH
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

@peha&whisky22: Dik za info, jeste se teda poradne podivam (koukal jsem na fotky svyho motoru a na boku mam misto dorazu na obou stranach jen diry, kapota zespodu na fotkach videt neni), nez se nastvu, ze mi tam neco chybi! :P
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne tak potom Ti tam chybá lebo ta diera je tvaru T a tam by si mal mať ale neboj to nieje závada a vidíš Whiskino Ti to tam hned hodil ja som teraz taký istý menil na Passate a na Felde lebo sa stratili :lol: :lol: :lol: Položka nieje taká drahá takže sa nič nestalo kúpiš gumky a buchneš ich tam a fajront :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Ja vim, ze to neni drahy ani slozity, jen mi vadi z principu, proc mi to tam musi (zrejme) chybet... a ta houba v nadrzce ostrikovace - myslis, ze ji tam mit mam nebo ne, da se to poznat podle neceho, ze tam byt ma/nema?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No ja si myslím že ta houbička je preto aby si neprelial nádržku lebo teraz som doplnoval na Fábii a ta má podobné v blatníku a trčí len hrdlo no a lial som a zrazu šplecht a bolo plno a preto asi ta hubka lebo Legyna má kontrolku na nedostatok vody v odstrekovači tak asi len tolko :lol: :lol: :lol: Jo a tie gumy sú vlastne na všech autách teda vlastne som nevidel auto ktoré ich nemá slúžia vlastne ako dorazy a kedže ich tam nemáš no tak tosvedčí o tom že máš dobre usazenú kapotu aj keď ma napadlo že aj na mojej chýbala tá guma na jednej strane a ja som tam použil práve z passata len som ju trocha upravil no ale nejaký vliv to na výzor alebo funkčnost nemalo len ma to štvalo že jedna tam je a druhá chýbala tak neviem načo slúžia :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

No tak ja uz som raz tu gumu skoro stratil. Nejak sa od tepla prilepila na kapotu a jak som zdvihol kapotu tak sa vytrhla z tej diery. Ta guma podla mna tlmi vybracie kapoty. Ked som ju tam nemal, zdalo sa mi ze kapota v strede sedi trosku nizsie ako blatnik.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Slam píše:@peha&whisky22: Dik za info, jeste se teda poradne podivam (koukal jsem na fotky svyho motoru a na boku mam misto dorazu na obou stranach jen diry, kapota zespodu na fotkach videt neni), nez se nastvu, ze mi tam neco chybi! :P
Vse nasvecuje tomu ze tve auto bylo ze predu zborene,vymena skla,nove svetla,nadrzka houbicka dorazy... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Slam píše:
ros píše:Nevím co jsou za problémy z 2,2, ale někde jsem četl, že je pouze větší zdvih.
Presne tak, 2.2 a 2.0 v Leganze jsou uplne stejne motory a s Opelem nemaji nic spolecneho, je to prace australskeho Holdenu (ve spolupraci s Daewoo). 8) Od Opla jsou ty nizsi kubatury v Daewoo modelech.
Jo ale jsou to kopie opel motoru delane jinde.Mam kamose co dela oply a hned jak ho videl rikal opel :lol: a myslim ze vse nebo temer vse je totozne i nahradni dily a rovnez on mi rikal ze 2,2l jsou nepovedene motory ale neptal jsem se co je tam za problem.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

ros píše:Čus, po ránu ještě moc nevnímám okolí, ale už se to zlepšuje. Nevím co jsou za problémy z 2,2, ale někde jsem četl, že je pouze větší zdvih. Koupil jsem ho loni v květnu a najel jsem 35 tisíc. Auto má najeto k dnešku 154000. Odřadil jsem si už víc než půl milionu km tak si to teď užívam. Malé opravy jsem už měl, ale jen provozní. Rozvody, tlumiče ... Je to dost dobré auto, ale to asi proto, že jsem už 5 let Daewák. A jako rodina jsme skoro všichni na korejcích Kia, Hyunday, Daewoo.
Taky hezky najezdis :lol: Hele a nemas ji nahodou zelenou,ja jen ze byla na prodej ve stejne dobe a myslim ze i driv nez ta ma a mezi temi dvemi jsem vybiral.Jinak kdyby se ti chtelo muzem dat zcuka a hodit rec co ty na to?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hele Hanzy jetakovej kontaktný týpek lebo kdo sa prihlásí tak s tým sachce stretnúť ale teraz stojí za to vidieť jeho nové image na Legine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Čus, je modrozelená a koupil jsem ji u Nového Jičína. Sejít se můžeme, na Frýdek jezdím každý týden. Příští týden jedu ve čtvrtek. Nebo navrhni něco ty. Peha žádný tuning se nekoná. Jsem konzument. Ale aby to neznělo tak blbě tak se o svého miláčka starám jako sebe. :P :P
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“