Naslo sa: Daewoo Matiz (Pomoc pri hladaní)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To musel robiť sám diabol, ináč si to neviem predstaviť. Som veľmi rád, že sa Ti Tvoj zelený fešák vrátil. Dúfam, že motor a prevodovku Ti tá zrúda nedorichtovala.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to je opravdu hruza...na jednu stranu stesti,ze se nasel ale na druhou stranu...toho co to udelal bych zabil...pro tohle nemam omluvu...ikdybych mel dostat dozivoti tohle bych resil hodne tvrde... :evil: :evil: :evil:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Michal tak to je mi moc líto. :cry: Vůbec nedokážu pochopit,jak tohle může někdo udělat. :roll: Nějaká svině ti šla po muzice a asi chtěli i něco víc,co nešlo,tak ti zničili co se dalo. Je mi tě moc líto,tajně jsem doufal,že se najde v pořádku.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Vdak Vam za vsetko teraz len dufat ze poistovna to zaplati a policia chyti toho co to sposobil ja by som ho najradsej za...l
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

TAl nevim zda by bylo lepsi kdyby ti dali celou pojistku, protoze ja toto videt na svym aute tak uz bych to asi nerozdychal :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Miso drzim ti strasne moc palce aby si dal Matulu do kupy a aby toho hajzla chytli...ja bych se asi psychicky zhroutil...nedokazu pochopit co k tomu lidi vede...tohle uz se snad ani neda popsat jako zavist nebo nenavist... :(
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Zmrdi zatracený, všechny bych je postřílel, ale nejdřív je mučil....jestli jste viděl někdo HOSTEL, tak víte co myslím........... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Tomass
Příspěvky: 13
Registrován: sob zář 23, 2006 22:50
Bydliště: Lipany, SR,Presovskykraj,okr.Sabinov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomass »

Ja poviem len 3 slova - To je zavist.
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Ivoš píše:Zmrdi zatracený, všechny bych je postřílel, ale nejdřív je mučil....jestli jste viděl někdo HOSTEL, tak víte co myslím........... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
HOSTEL by se k tomu opravdu hodil,nebo trilogie SAW.Ne opravdu je to síla jak to lidi dokážou úmyslně takhle poškodit.Taky si nejsem jistý jestli bych to přežil najít v tomhle stavu své auto - jednou mi taky ukradli auto,ale naštěstí jsem si ho sám našel a zloděje v tom chytil - takovej malej ROM - čuměl jako puk a pak s klidem mi do očí řekl:tak si ho nech!!Bylo to na ránu,ale v tu chvíli jsem nebyl schopen pohybu (na jednu stranu radost že auto je OK - na druhou stranu bych fakt za...l),ale co autu vůbec nic nebylo - měl ROM taky svoje klíče,které si vzal sebou když utíkal a nechal auto stát v křižovatce.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no slava to teda koukam jako blazen.moc ti gratuluju k tomu ze se naslo.ja tomu vubec neveril.to v jakym je stavu je neprijemny ale je to jen par veci pokud neni znicene vsecko z fotek to neni tak strasny.ta muzika asi nebyla levna ale hlavne ze je auto.
tak uz nebrec a s chuti do prace. -i
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Kde se naslo ? jinak je to teda hrozny :(
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Souhlasím s kolegou

Příspěvek od Vazoun »

V.Brousek píše:Vyložený vandalismus, proti tomu není obrany. Michale, vím asi jak ti je, ale zase na druhou stranu aspoň že se auto našlo, protože by jsi měl větší problém s leasingovou společností. Přeji ti aby jsi to dal brzo do pořádku a aby se to neopakovalo.
----------------------------------
Souhlasím s kolegou " Václavem " nyní však Tě opět " Michale " bude stát
značné úsilí a finance než jej dáš do takového cajku v jakém byl předtím.
Hodně zdaru a hlavně pevné nervy - přeje " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
jovannno
Příspěvky: 55
Registrován: stř kvě 30, 2007 16:04
Bydliště: Slovakia

vau

Příspěvek od jovannno »

No to kukam, popis blizsie ako to vsetko prebiehalo kym sa naslo. A ak si ho mal poistene ako sa to teraz bude riesit. (toho auta mi je luto ale hlavne ze je spat)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

No vida, že se našlo. Muziky škoda, zbytek opravíš a bude to zase OK.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

uaaaa jebte na mna.. iba teraz som si to tu všimol....

.. tak držím palce RC.. čo ťa nezabija to ťa posilní...

.. len táto situace a ešte jedna (to vyhorené asi čierne espero, je tu niekde tá téma) ma vážne dostala.. vôbec netuším ako by som sa zachoval... som síce dosť upi.ista ale aj tak... fuuuuj až hrešííím pardón..

.. ja by som ho zavrel niekde na samotu a pomali strhával nechty, potom posolil, zobral malé kladivko a začal ručičkami ktoré to spravili, tak pomali klepkať po nich... potom aj kolena naserú... jaaaaaj však to je na basu... už som ticho...

.. zabiť by bolo pre neho vykúpenie, jeho dosť život bije..

čao a hóóóódne veľa trpezlivosti...
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Odpovědět

Zpět na „POKEC“