Leganza predelavka predni masky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Slam píše:
Ivoš píše:A tahle maska vypadá hodně luxusně.... ;)
Co je luxusniho na rtech Angeliny Jolie, ktere podstoupily masivni plastiku kvuli zvetseni? Aspon mne to tak zatim pripada... ;)
Nepočítá se jak k výsledku dojdeš, ale onen výsledek ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tak takhle nejak to bude vypadat ale jeste musim chvili vydrzet nebot jsem vcera s tim drbal a lak jeste nebyl tvrdy a poskodil se a tak bylo hodne sprostych slov i na manual laku pry za 2hod suchy ano ze jeste meky nepisou :lol: :lol: :lol: Takze jsem dnes znovu brousil a lakoval :) :cry: ale bude to stat za to... :lol: :lol: :lol: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Dóóóóbrýýýýý ale ješte tahokov ale robotička sa Ti podarila krásné nové image pre Legu Obrázek
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Obrázek

pekné, posielam objednávku. Aj farba sedí
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Hanzy, nooooóóóóó pěkná práce. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A hele další borďák já to mám jednoduchší bílá :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hanzy:Je to nadherny...oprvadu ses sikulka...az na to ze jezdis na plyn... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hele ty čo jazdia na plyn vedia kde je krokový motorček Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Goose píše:Hanzy:Je to nadherny...oprvadu ses sikulka...az na to ze jezdis na plyn... :lol: :lol: :lol:
Hele ty mudrlino ted jsem ti na to psal v palici v riti!A jinak mas svatou pravdu my jezdime a mame auto na jezdeni a ne na parkovani!!! :lol: S temi kilometry co (najezdite) nekteri se divim ze mate auto a nestaci vam kolo to by ty kilometry na to sedely ale jen za sezonu :lol: Ja vim,pak bys ale nemoh byt tady s nami ale nekde cykloclubu... :lol: :lol: :lol: Jinak dekuji moc za ochvalu panove :lol: ale objednavky neberu... :cry: uz mi stacilo :D Peha:Bila je nekdy horsi nez jakakoli jina tri prdele je druhu bile... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

peha,Hanzy:Ja si jen rypnu a oni prejdou tak rychle do protiutoku...ach jooo...a kde teda ten krokac je???Jestli se smim zeptat... :D A mimochodem auto na parkovani nemam...dnes jsem vzal Leganzu na vylet,vzal jsem Shell V-Power a hura na cesty...na dalnici jsem jel 180...mam Legu teprve od unora a uz s ni mam najeto necelych 3000km...coz nenajezdim jen parkovanim takze takhle...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Goosikuuuu ty mas jeste navic sklerozu uz ti to tady rikali kde jeeeeeee! :lol: :lol: :lol: Staras se o nase ciste ekologicke palivo az ti to z toho nemysli :lol: :lol: :lol: Tyyyyyyyyyyy vado taaaaak moc km,pulku si ale najel do Baldovce...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: toz spocni :lol: Hele a co krokovy motorek????Jak se mu dari?????????? :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Gosíku já te asi zabiju ty indiáne jeden holohlavej já tu behám po parkovišti jako debil aby sem mu nafotil kde je krokáč a von se na to ani nepodívá tak mne neštvi copak už nekoukáš ani na svoje příspevky :twisted: Mne tak naštval lump jeden še píšu česky :D :lol: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=9173 tady to máš když si línej
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja vim,ze to tu bylo psano ale ja ho nemuzu najit...v tom je problem...no na Baldovec a zpet jsem to mel nejakych 550 km...kolik najezdis rocne ty kratky zobaku??? :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

peha:Aaaaaaaaa ja se omlouvam...jsem nejakej pomatenej...to vis asi mi leze slunicko na mozek...nejak jsem se spalil a tak mi to asi i lehce opalilo mozkovy bunky...mockrat dekuju za fotky...a navod... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Goose píše:Ja vim,ze to tu bylo psano ale ja ho nemuzu najit...v tom je problem...no na Baldovec a zpet jsem to mel nejakych 550 km...kolik najezdis rocne ty kratky zobaku??? :lol: :lol: :lol:
Hele prazacku zpevacku ja se divim ze nemas depku z tech kratkych pismen co tady pises... :lol: tralalalalalaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: No tak promin noooo tak 1/6 km si najel.Normalne za ten krokac bych te asi taky zastrelil,otravujes tady s nim a lidi se ti snazi pomoci chudak peha ti to jde solo fotit a ty se na to vyprnes!Booooj se na pristim srazu tam ti to nandame!!!!!!! :lol: Asi slunicko a protocene panenky Wpoveru na tebe pusobi ale poradne! :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“