Bailey Bridge 2007

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Nejde mi o americany...ty v lasce moc nemam...ale o tenhle stroj...videl jsem jeho motor na vlastni oci v muzeu a byl velky jak muj pokoj...proste nadhera...jinak muj uplne nej letecky sen je Junkers Ju 52 zvany Tante Ju...jako maly jsem mel moznost si na nej sahnout pri leteckem dni v HK...
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne to je fešák ono vlastne JU boli krásne lietadlá tak ako Liberátor :lol: :lol: :lol: Bombardéry majú čosi do seba lebo stihač je sám ale tam je týmová práca a aj smrť ktorá bolo vo válke tým najhorším.Proste ja mám ku všetkým tedy aj nemeckým vojakom nie SS ale tých obyčajných v úcte ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To mas pravdu... ;) Liberator byl moc fajn...ale i nemci mely nadherny bombardery jako ME 264...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Slam píše:
conpet píše:Hezky fotky, :D skoda ze neni video aspon toho nemeckyho hakla :)
Video samozrejme je (i vic fotek) a specialne tohohle "vozitka", protoze kdyz jsme odchazeli, tak uz davy byly pryc a on tam projel kolem arealu 2x dokola, takze jsem, maje v jedne ruce fotak a ve druhe kameru, mel cas vse peclive zdokumentovat, jenze video zabira mnohem vic MB nez fotky a davat to do WMV odpudive kvality a rozliseni by mi trhalo voci i srdce... :?
Tak udelej jen nejakej vyber toho nej a pochub se :D my budem vdecny i za WMV :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

conpet píše:Tak udelej jen nejakej vyber toho nej a pochub se :D my budem vdecny i za WMV :lol:
To nej jsem bohuzel (ne vlastni vinou!) propasnul! :x Ze skoro hodinove ukazky boje jsem stihl sotva posledni ctvrthodinku, navic jsem kvuli pozdnimu prichodu musel stat na druhem brehu reky, nez co se bojovalo, takze foceno a toceno na max. opticky zoom fotaku/kamery a jen to, co byla na strane svahu smerem ke mne, tudiz zadne idealni zabery, az po bitve. :cry:

Tady jsou kdyztak dalsi fotky nekoho, kdo stal pri bitve na rozhodne lepsim miste (a spravnem brehu):

Obrázek

http://www.okolohradce.cz/galerie/vzpom ... e-204.html
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“