Některý lidi jsou pěkný k...y!!!

Moderátor: Blue Lanos

ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

Příspěvek od ss2men »

nuž čo sa dá robiť...

Horšie je keď poznáte vinníka, dokonca sú to vaši synovcovia a neterky, ktorí mi riaditkami a pedálmi došriabali všetky dvere priamo u nás na dvore. Márne bolo moje dohováranie aby sa tam nevozili na bicykloch a trojkolkách. Sú vo veku od 3-6 rokov.

Vy sa máte aspoň na koho zlostiť...ale čo ja???..no môžem??..

Plánoval som prestiekať celé auto na novo, ale kašlem na celý lak, nech si ho tie detiská zodrú až na plech je mi to jedno...!!!
Reklama
 

piterko
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 22, 2006 13:04
Bydliště: Bratislava

úbohý matulik

Příspěvek od piterko »

Nooo ludia konečne začal tuto temu.ja mam najmänšie auto na parkovisku (matizka) a každe rano mam niečo ine rozbite.minule som sa všunul medzi Mecedes ML a nejaké podobne volvo nooo a do koho naburali??do matizka ale MB a Volvo ostali v poriadku.ja už mam taku stranu spolujazdca že sa to ani neoplati vyklepavat jedine cele vymenit.ono je to tak.ludia vidia lacne a male auto tak si zlosť vybiju na nom.
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: úbohý matulik

Příspěvek od PAMA »

piterko píše:Nooo ludia konečne začal tuto temu.ja mam najmänšie auto na parkovisku (matizka) a každe rano mam niečo ine rozbite.minule som sa všunul medzi Mecedes ML a nejaké podobne volvo nooo a do koho naburali??do matizka ale MB a Volvo ostali v poriadku.ja už mam taku stranu spolujazdca že sa to ani neoplati vyklepavat jedine cele vymenit.ono je to tak.ludia vidia lacne a male auto tak si zlosť vybiju na nom.
To by som skôr povedal ze ty ktroy nasadaju do takeho auta maju malo miesta tak ti to obuchaju alebo okopu a ked na takom jazdi baba tak by som sa necudoval keby ti to sejmu pri cuvani. :roll:
Uživatelský avatar
Hardy
Příspěvky: 146
Registrován: sob lis 25, 2006 17:57
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hardy »

no o tych škrabancoch mne tiež nejaký idioto obehol cely predok klučom ked bolo umyté polámat im ruky kktom
1.5/16V modrá metalíza 14" Elektrony Borbet, sanie Kingdragon, JVC radio with USB,Xplod Sony repro atd
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hardy píše:no o tych škrabancoch mne tiež nejaký idioto obehol cely predok klučom ked bolo umyté polámat im ruky kktom
Tak to znám taky.Nějaký "dobrák se mi nejspíš prošel po kapotě a můj pravý přední blatník zase někdo tak miluje,že už mi ho třikrát pěkně otukali. :( Prostě h..ada. Někdo otevře dveře tak,že to veme i s vámi a přitom by stačilo jen z lehka opřít a opatrně vystoupit.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Mam také problem

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru - a mám problém ... potřebuji poradit ,čím lze
ošetřit půl centimetrový rýpanec do hloubky na mém Matízkovi, ke kterému
došlo po hodinovém nákupu na parkovišti Hypernovy. Jedná se o plastový
díl / černý / na zadním nárazníku. Rýpanec je asi 12cm dlouhý 0.5 hluboký.
Když to zatmelím - čím to přetřít ?Máte někdo zkušenost s barvou na plast,
aby to k něčemu vypadalo ?? Předem děkuje :lol: Vazoun :lol: Obrázek
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

Oškrabané plechy sú problém na každom parkovišti. Preto preferujem Matizkov s čiernymi nárazníkmi. Do nich si kľudne drcnite... ALe bojim sa sliepok, čo prídu so Škodou 120 a oni + decká dovtedy otvárajú dvere, kým sa auto vedľa nepoškrabe. A aby to bolo poriadne, ešte sa pekne rormáchnu. Takto mám aj nového Sparka pošktrabaného. A škoda na 120 Škodovke, žiadna, veď jej hodnota sa pohybuje podľa množstva paliva v nádrži...

čaute
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam také problem

Příspěvek od palikx »

Vazoun píše:Zdravim všechny na foru - a mám problém ... potřebuji poradit ,čím lze
ošetřit půl centimetrový rýpanec do hloubky na mém Matízkovi, ke kterému
došlo po hodinovém nákupu na parkovišti Hypernovy. Jedná se o plastový
díl / černý / na zadním nárazníku. Rýpanec je asi 12cm dlouhý 0.5 hluboký.
Když to zatmelím - čím to přetřít ?Máte někdo zkušenost s barvou na plast,
aby to k něčemu vypadalo ?? Předem děkuje :lol: Vazoun :lol: Obrázek
no je to asi to same jako s plechem.opravit to tak aby to bylo pekne nejde.hloubku neres to se da ohrat horkovzdusnou pistoli a zahladit rukou ale barva je na cely naraznik.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam také problem

Příspěvek od Vazoun »

palikx píše:
Vazoun píše:Zdravim všechny na foru - a mám problém ... potřebuji poradit ,čím lze
ošetřit půl centimetrový rýpanec do hloubky na mém Matízkovi, ke kterému
došlo po hodinovém nákupu na parkovišti Hypernovy. Jedná se o plastový
díl / černý / na zadním nárazníku. Rýpanec je asi 12cm dlouhý 0.5 hluboký.
Když to zatmelím - čím to přetřít ?Máte někdo zkušenost s barvou na plast,
aby to k něčemu vypadalo ?? Předem děkuje :lol: Vazoun :lol: Obrázek
no je to asi to same jako s plechem.opravit to tak aby to bylo pekne nejde.hloubku neres to se da ohrat horkovzdusnou pistoli a zahladit rukou ale barva je na cely naraznik.
----------------------
Díky " Palikxi " o té horkovzdušné možnosti jsem nevěděl,zkusím to. A ten
nárazník teda demontuji a nastříkám - to je nějaká spec.barva na plasty?
Zdraví " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

asi by ti to rekl akri ale pokud je to holy plast strika se tozakladem na plasty je to spec roztok ktery nalepta plast.pak uz se strika normalne zaklad nebi plnic a bezna barva na auto.
jestlize mas naraznik v barve tak se strika uz jen normalne barvou na auta nic specialniho.(jen to misto poskozene na plast je treba znovu naleptat tim roztokem aby to chytlo)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazoun »

palikx píše:asi by ti to rekl akri ale pokud je to holy plast strika se tozakladem na plasty je to spec roztok ktery nalepta plast.pak uz se strika normalne zaklad nebi plnic a bezna barva na auto.
jestlize mas naraznik v barve tak se strika uz jen normalne barvou na auta nic specialniho.(jen to misto poskozene na plast je treba znovu naleptat tim roztokem aby to chytlo)
--------------------
Ten rýpanec, mám v tom černém dílu nárazníku,vypadá to jako od šroubu
zrovna naštěstí v tom bočním ohybu nárazníku. Demontáž celého zadního
dílu nebude nutná - stačí trochu černé barvy polomatné.Ten roztok na plasty
jsem použil,když jsem stříkal zadní stříšku proto vím o co jde.Dík za radu.
Hezký den všem na foru přeje :lol: Vazoun :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Některý lidi jsou pěkný k...y!!!

Příspěvek od jakub »

Happy píše: Nezlobte se že to tady píšu,ale nenapadly mně jiné spřízněné duše,kde bych si mohl vylít srdíčko.Zatím čau,nešťastný Happy. :cry: :(
hele taky nechapu, co lidi vede k zavisti takovydleho skrcka ... posledni ryhu (pres vicko nadrze) uz odmitam resit .. jo vicko jednoho ventilku je pryc ... :D doufam, ze se s nim novy majitel zadusi :lol:

nedovedu si predstavit, co se bude dit, az jednou koupim neco vetsiho, nedejboze aby to bylo nejak neprimenerene nove :D
Radys
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 25, 2007 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jj muj matizek uz ma take par jizev

Příspěvek od Radys »

Robert píše:
Radys píše:Jak se nekteri lidi chovaji je naprosto desne. Matizka pouzivam hlavne jako pohybovadlo po meste a na nakupy. Za tu dobu co ho mam tak uz mam na bocnich dverich z obou stran nekolik pomerne hlubokych dulku, jak proste nekdo otevre dvere u vedle stojiciho auta tak to slizne vzdycky Matizek. Ach jo, rikam si ze to jeste nema cenu retusovat protoze uz vidim jak to opravim a behem par dnu to tam bude znova.
Lide jsou opravdu dobytek, pardon ze to tak musim rict. To co sem si precetl tady od vas me v tom jeste vice utvrzuje.....
Z které části Brna jsi?
Jsem ze Zidenic. Ale vetsina skrabancu a drobnych poskozeni se mi stala vzdy nekde u nakupaku. Shopping park, nebo u Olympie. Proste jak rikam des. Ja nekoho chytit tak nevim....
DAEWOO MATIZ 1.0 SE, r.v. 2003
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ahojte,som tu úplne nový tak,ako majiteľ Matiza,len 3 dni,ale veľmi podobnú skusenosť som mal ešte z Ticom,minuleho leta,keď mi na ticu odstavenom pred domom ktosi vyrisl napis na zadne 5.dvere "NAJDI".Manželke bolo do plaču,mne do jedu a mal som mu chuť pripísať odkaz a nelepiť za zadné sko s textom "TO SI VERU NEPRAJ,ABY SOM SI ta NASIEL :!: :!: :!: :!: ".Este aj pri nedavmo predaji som to musel zamaskovat nalepkou,vid foto url http://www.ukazto.com/img/375610_2_x.jpg
kvoli tomu je tam duplicita toho SK aj je tak "asymetricky" umiestnené.Dodne s som nezistil,či som šlo náhodny,alebo cielený útok,mamanželka je totiž učiteľka,odvtedy sa nič také nestalo,predtým raz odlomili zadný stierač,našťastie mal som náhradny z Ibizy,ten som tam dopasoval
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

P.S.

Příspěvek od alvin »

Aby mi nebolo ľúto,tak už mi aj Matiza niekto ráčil podpísať,za púhe 3 slvom t r i noci,čo som parkoval pred domom,na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočiná,niekto mi spravil čiaru kľúčom cez zadnú ŠPZ aj poškrabal lak na prelise zad dverí vedľa tej tabuľky.Tak neviem,či bol niekomu tŕňom v oku Matiz,alebo to,že má zatiaľ bratislavskú ŠPZ-ku,ale vraždil by som,keby som toho dotyčného prichytil.Tak sa najskôr baví mládež z neďalekej školy,prázdniny, neprázdniy,je mi z toho do jedu
Naposledy upravil(a) alvin dne sob črc 21, 2007 23:28, celkem upraveno 1 x.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“