Zivotnost brzdovych platniciek Ferodo 6dni.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Zivotnost brzdovych platniciek Ferodo 6dni.

Příspěvek od ArmanoToti »

Ludia dnes som stretol na pumpe nicitela brzd. Beha ma 206 wrc ale ze nenormalne slape na brzdy. A tak reku kuknem ze ake kotuce chalan ma a hlavne co za platnicky derie. Vyslo najavo ze moju oblubenu.Ale ked my zadrel ze ich ma siesty den a vypadali ako po 40000km tak som nescel verit.Reku ze mas doklad? Veru vytiahol z prepazky fakturu fakt jako drsne prekvapko.Reku to nezerem. Ale chalan brzdi l hadam aj ked sa rozbiehal no svietili mu brzdovky hadam stale ako morzeovka. ASI MA TIK V NOHE.
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

No to ja som poznal chlapa čo mu dostičky vydržali maximálne200 km,len dnes už nežije zabil sa pri divokej jazde.
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArmanoToti »

No ten chalanisko to od darcovstva tiez nema daleko . Ako ze nie zeby som si nezajazdil na divoko ale az tak ako on. chalan sa raz najde na dakom strome.
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

6 dni :?: :?: :?:
To je sialene, ten chlap potom aj v spanku pravou nohou pridava plyn a lavou brzdi :lol:
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..mmm...

sem dosiel panko do servisu z oktavkou, ze reklamuje "zle namontovane cidlo na teplomer a hrkoce mi tam niekde plast"..
co jako fakt, lebo nedo natahol draat cez dvere..a plast nech si ide stazovat tym co mu montovali LPG..
..ale..

ja som sa len tak nahodou kukol na predne kolo..
a kotuce "svetlohnede z nadychom do fialova"..
na lavom uz dve praskliny..cez celu sirku..
a pri pohlade "z boku" by ste videli kade islo "rebrovanie v kotuci"..

..ked sme mu to povedali..
taq ze "brzdy su dobre, on prisiel reklamovat teplomer"..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArmanoToti »

sak prave neverim tomu lebo tie platnicku su na takuto sialenu jazdu stavane. aj ja mam dierovane kotuce s rovnakymi platnickami a su v pohode. je pravda ze to brzdi ovela brutalnejsie ked sa kotuce zohreju nad 600stupnou ale to uz je o inom.
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Odpovědět

Zpět na „POKEC“