"Ofuk" předního skla

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

"Ofuk" předního skla

Příspěvek od sonny »

Pardon za ten předmět, ale nic lepšího mě nenapadlo :D . Dnes jsem zjistil, že při jakékoli poloze toho ovládacího kolečka na směr foukání vzduchu to fouká jen jakoby z polohy na "hlavu". Myslím, že to je ta třetí poloha shora. Nevíte, čím by to mohlo být? Nevšiml jsem si, že by tam někdy něco prasklo nebo podobně. I odpor točení toho ovladače je pořád stejný. Děkuji předem.
Lanos 1.5i, r.v.99
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Nahodou vime :lol: Je tam urvany taky plast na bowdene co ti ide od toho ovladaca do palubky, kde sa meni ten smer. Je to jednoduche vymenit u emkasa som menil tusim uz vsetky 3 aj cirkulaciu... ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

OK. Díky.
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Dnes jsem na to díval a to uchycení toho lanka je v pořádku. Vše tam cvičí. Jediný problém je v tom, že ta bílá věc, která aretuje ty polohy (je na fotce) se zasekává. Zřejmě potřebuje namazat... Obrázek
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Tak jsem na to koukal a zjistil jsem, že tam zřejmě chybí nějaké perko u té bílé věci, o které se zmiňuji výše. Nahradil jsem ho gumičkou. Zatím funguje, ale není to ono. Vůbec nefunguje poloha foukání jen na přední sklo. Můžete se někdo podívat na vašem Lanosovi, jak je to tam vyřešené? Díky.
Lanos 1.5i, r.v.99
Odpovědět

Zpět na „LANOS“