Leganza bez imobilizeru?

Moderátor: Blue Lanos

Mate na Leganze imobilizer?

Ano
7
100%
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Leganza bez imobilizeru?

Příspěvek od xidex »

Tak ted jsem z toho jelen. V navodu je imob psanej, tady vsichni mluvi o imobilizeru a ja ho porad ne a ne najit. Dosel jsem az tak daleko ze jsem nechal udelat kopii klice bez cipu (190Kc) a auto s tim jde otevrit i nastartovat, jel jsem s tim klicem ted asi 90km. Takze se ptam: Muze byt Leganza 97 bez imobilizeru nebo se v tom nejake prase rypalo? Upozornuju ze ani mezi budikama jsem baterkou nenasel nejakej symbol klice. Jinak to co tu popisujete klicek s tlacitkama, tak ja mam pouze holy klic bez tlacitek a k nemu dalkovy ovladac Daewoo s jednim cervenym (Lock)a dvema cernymi(Unlock a Panic) tlacitkama, predpokladam ze original.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Reklama
 

Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

Tak nevím,kamaráde. Já jsem úplně stejný případ jako Ty.Není náhodou ten imobilizér napojen na alarm? Taky to nevím a jsem zvědavý na reakce zkušenějších. :o
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xidex »

Jo na alarm muze byt zapojen, ale to by byl dost k nicemu, vetsina alarmu se da vypnout nejakym tim radoby skrytym spinacem (tady teda zatim nevim jak), ale vsichni tu pisou o cipu v klici, kterej tam urcite nemam. Takze taky jsem zvedavej co mi na to ostatni odpovi...palikx v jednom threadu prohlasil, ze Legy bez imobu nebyly...takze jsem z toho docela zmatenej. Ale to že každá Leganza je originál už se tu taky řešilo :-)
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No moja s nejde naštartovať s iným klúčom lebo keď som ju kúpil tak pôvodný majitel bol dlhodobo preč a tak som si tiež dal urobiť klúč no otvoril som ale nenaštartoval a s originálom bez problému(jinak už mám oba ) :D :D :D
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Leganza bez imobilizeru?

Příspěvek od Slam »

xidex píše:Jinak to co tu popisujete klicek s tlacitkama, tak ja mam pouze holy klic bez tlacitek a k nemu dalkovy ovladac Daewoo s jednim cervenym (Lock)a dvema cernymi(Unlock a Panic) tlacitkama, predpokladam ze original.
Takhle to driv auta mela, tj. klic a dalkac zvlast (mel to tak bracha na Fiatu Crome z 1991, ma to tak i otec na Kie Sephii z 1999), pak nekomu zrejme doslo, na co tahat navic krabicku, kdyz se to vejde do uhledneho klice (na tom mem je uvedeno "MODEL: RK-700EU" a ma akorat tlacitka LOCK a UNLOCK - vse cerne + mala kulata cervena LEDka). K autu jsem dostal i jeden obycejny klic, ale ten jsem nemel potrebu zatim pouzit. Houkat alarm jsem uz u svyho auta 2x slysel.

BTW Ty tam snad nemas blikajici LEDku (kdyz vytahnes klic) s napisem SECURITY?!? :shock:

Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza bez imobilizeru?

Příspěvek od xidex »

Slam píše:
xidex píše:Jinak to co tu popisujete klicek s tlacitkama, tak ja mam pouze holy klic bez tlacitek a k nemu dalkovy ovladac Daewoo s jednim cervenym (Lock)a dvema cernymi(Unlock a Panic) tlacitkama, predpokladam ze original.
Takhle to driv auta mela, tj. klic a dalkac zvlast (mel to tak bracha na Fiatu Crome z 1991, ma to tak i otec na Kie Sephii z 1999), pak nekomu zrejme doslo, na co tahat navic krabicku, kdyz se to vejde do uhledneho klice (na tom mem je uvedeno "MODEL: RK-700EU" a ma akorat tlacitka LOCK a UNLOCK - vse cerne + mala kulata cervena LEDka). K autu jsem dostal i jeden obycejny klic, ale ten jsem nemel potrebu zatim pouzit. Houkat alarm jsem uz u svyho auta 2x slysel.

BTW Ty tam snad nemas blikajici LEDku (kdyz vytahnes klic) s napisem SECURITY?!? :shock:

Obrázek
Ovladac mam RK500NA (North America?? :-)), ledka SECURITY se mi rozblika az po zavreni auta dalkou, kdyz otevru kufr/dvere klicem tak se alarm vypne, kdyz zamknu klicem tak se nezapina. Ze to takhle driv auta mely vim, mel jsem to na Facku. K autu jsem dostal prave jen jeden klic, takze jsem chtel rezervni (puvodni uz je trochu ohlej) a dost jsem se divil tomu, ze je bez cipu. BTW. Jake mas zkusenosti s ICS?
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Tak nevím,

Příspěvek od MiSedl »

Mám na dálkáči 2 knofliky, jeden pouze zamyká vůz a druhý je alarm a imobilizér.To co píšeš se mě nikdy nepovedlo pokud jsem použil ten knofl pro áčko s blokací zapalování. Jo klíč čip nemá tak myslím,že to je přímo spojený s alarmem a někdy mě to pěkně štve, když to je delší dobu bez klíčku,jdeš čepovat nebo tak a musím se znovu odkliknout aby jsem odblokoval nastartování. Jinak můžu točit klíčkem jak chci a nic nenestartuju. :roll: :? Kluci to maj asi víc zmáknutý tak nám to snad někdo vysvětlí líp.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Leganza bez imobilizeru?

Příspěvek od Slam »

xidex píše:BTW. Jake mas zkusenosti s ICS?
Spis zadne, kdyz jsem si s tim parkrat hral, tak jsem si zadneho (mnou detekovatelneho) rozdilu v chovani auta nevsiml. :? Vlastne jednu praktickou zkusenost mam - takovy maly psychicky sok, ktery me potkal, kdyz jsem se dozvedel, ze normalni tlumice stoji par tisicovek, kdezto ty moje je jeden za 15 tacu (a repliky se nedelaj). :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak me kontrolka Security blika i za jizdy...s imobilizerem jsem mel driv problemy...musel jsem vzit druhy klic...pak prisel problem s krokovym motorkem a ted uz je to zase v pohode...obe zavady trvaly cca asi mesic a pul a ted uz je to bez problemu...jinak mam dalkovej se trema tlacitkama,ruzovy a dve cerny... ;) Ja slysel alarm sveho auta jen jednou a to kdyz byla vybita baterka a nesel ani central...nevite jak vyzkousim alarm,myslim jak ho umyslne spustit???
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Už som to vysvetloval takže otvor okno treba u vodiča zavri auto dialkovým a asi po 15 sekundách cez okno skús otvoriť a mala by húkať :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No jooo uz si vzpominam...vsak si to zkousel s Latrelem... ;) ...diky...vyzkousim...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Bingo si hlavička :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja jsem totiz hlava derava...obcas zapominam no... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Jo jo, já to tenkrát vyzkoušel tak,že jsem se zavřel v autě a při otevření dveří houkal jako blázen. Na parkovišti na mě divně civěli tak jsem toho radši nechal,ale funguje to :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Dalsi mozny zpusob...taky vyzkousim... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“