nebojte se a pište

Moderátor: Blue Lanos

zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

nebojte se a pište

Příspěvek od zabijec »

Koukám že s přechodem na nové fórum nějak Matizákům sklaplo. Tak se nebojte a pište své nezařaditelné dotazy třeba sem ;)
Už bez Matesa
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Myslim, ze jde o to si to tady "osahat" :twisted:

Vzdyt se tady hned nemusite registrovat, jen staci pouze psat jako neprihlaseny a az to zde radne okoukate, tak se zaregistrovat, protoze pka dostenete k dispozici vic funkci :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

milosh píše:Myslim, ze jde o to si to tady "osahat" :twisted:

Vzdyt se tady hned nemusite registrovat, jen staci pouze psat jako neprihlaseny a az to zde radne okoukate, tak se zaregistrovat, protoze pka dostenete k dispozici vic funkci :)
ja to tady osahavam jak muzu, nic to vsak nemeni na faktu, ze se holt za posledni tyden toho na aute moc/nic nezmenilo, takze horko tezko zacit o necem diskutovat ... ;)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

skus niekde skrabnut blatnik, a hned bude o com :lol: :lol:

na rady okolo lakovania tu mame Akriho, ten urcite rad poradi :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

eMKa Slovensko píše:skus niekde skrabnut blatnik, a hned bude o com :lol: :lol:

na rady okolo lakovania tu mame Akriho, ten urcite rad poradi :lol: :lol:
Perfektní rada.
Nahodím téma:
Začínají se objevovat SPZ již se znakem evropské unie.Co myslíte povolí naši úředníci dodatečné samolepky znaku Evropské unie,jak už jsou občas také vidět.Zatím co mám zprávy,tak dodatečně nalepené povolené nejsou.Nevím jestli se to náhodou již také nepokutuje,když to není schválené.
Mám jenom obavy jak to bylo dříve,že SPZ musela být ještě přišroubována,i když byla uchycena ve schváleném plastovém držáku a šroubky musely mít bílé hlavičky.Pokud tomu tak nebylo,byl jste pokutován,že nesplňujete vyhlášku.Toto již naštěstí neplatí a SPZ nemusí být přišroubována a odpadá tím vrtání.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

eMKa Slovensko píše:skus niekde skrabnut blatnik, a hned bude o com :lol: :lol:
na rady okolo lakovania tu mame Akriho, ten urcite rad poradi
zrovna hledam smileyho symbolizujici vztyceny prostrednicek ;)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Václav Brousek píše:Začínají se objevovat SPZ již se znakem evropské unie.Co myslíte povolí naši úředníci dodatečné samolepky znaku Evropské unie,jak už jsou občas také vidět.Zatím co mám zprávy,tak dodatečně nalepené povolené nejsou.Nevím jestli se to náhodou již také nepokutuje,když to není schválené.
Podle mě to neschválí. Ovšem já už to mám vyřešené, po nehodě mám poškozenou značku, takže až v Ostravě dojdou staré bílé RZ, tak si ji nechám vyměnit. Jo a ještě musím dodat, že si počkám na 3T3 3333 8) To aby bylo každému jasné, že jede tříválec :D
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Na značku nemáš dávat nic, co není schválené. MDS prohlašovalo, že samolepky na unačku neschválí, ale mají snad schválit podložku pod značku, kde bude začátek značky překratý pruhem se znakem EU. Ale pokud to bude, bude to jen pro auta se značkou, která začíná 1X1 1111 a ne pro XYZ 12-34. tam nebude nic. :cry:
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

proc vlastne mit znacek eura na znacce

Příspěvek od jakub »

chtel jsem se jen zeptat, k cemu je vlastne dobre mit znacku s pruhem eurozony?
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: proc vlastne mit znacek eura na znacce

Příspěvek od V.Brousek »

jakub píše:chtel jsem se jen zeptat, k cemu je vlastne dobre mit znacku s pruhem eurozony?
Již by jsi nemusel lepit na auto značku CZ v předepsané velikosti
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: proc vlastne mit znacek eura na znacce

Příspěvek od Ondras »

chtel jsem se jen zeptat, k cemu je vlastne dobre mit znacku s pruhem eurozony?
Já měnit "musím", mám zadní SPZ skoro na 2 kusy. A když měnit, tak už radši s proužkem. Vypadá světácky 8)
Václav Brousek píše:Již by jsi nemusel lepit na auto značku CZ v předepsané velikosti
Toto údajně neplatí. Jak jsem slyšel nedávno v motožurnálu na ČRo1, proužek, byť se malým CZ, nenahradí velkou CZetku. Na druhou stranu si myslím, že dnes už za chybějící CZ na hranicích moc neprudí. Ovšem, když jsem jel do pobaltí, tak jsem si ji nalepil. Po návratu domů šla dolů :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: proc vlastne mit znacek eura na znacce

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Já měnit "musím", mám zadní SPZ skoro na 2 kusy.
tak tady neni co resit ...
Ondras píše:Vypadá světácky 8)
aaaaha :?: , tak to potom jo ...
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: proc vlastne mit znacek eura na znacce

Příspěvek od jakub »

Václav Brousek píše:
jakub píše:chtel jsem se jen zeptat, k cemu je vlastne dobre mit znacku s pruhem eurozony?
Již by jsi nemusel lepit na auto značku CZ v předepsané velikosti
mno, jak pise ondras, praveze takto to udajne nefunguje, tak jsem byl trosku zmaten (faktem je, ze u nas se v tomto ohledu muze zmenit situace ze dne na den)
Marek
Příspěvky: 132
Registrován: čtv srp 21, 2003 21:02

Příspěvek od Marek »

Já sem byl v Chorvatsku bez CZky a v pohodě.

Za nepřišroubovanou SPZku sem nikdy neplatil. Za to buzerovali jenom ty největší šťouralové který nemohli nic najít.

Přesně jak píšete nálepky na SPZ nejsou povolený a mě to ani netrápí protože mám starý formát a stejně by se mě tam nevešla :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Marek píše:Já sem byl v Chorvatsku bez CZky a v pohodě.

Za nepřišroubovanou SPZku sem nikdy neplatil. Za to buzerovali jenom ty největší šťouralové který nemohli nic najít.

Přesně jak píšete nálepky na SPZ nejsou povolený a mě to ani netrápí protože mám starý formát a stejně by se mě tam nevešla :lol:
Kdyz mas znamy kamose "organy", tak se nediv :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“