Další přírůstek

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

sidex:V technicaku mam cervena metalizu :) Jinak s tim radiem si mel mozna jit spis do toho co mam ja je tady v Leganze tema radio s plnym bluetooth Sencor SCD 72O5BMR oproti tomu Parrotu bezkonkurencni vzhled,taky pry Parrot ma nejhorsi prijem FM radia.Clovek ktery Parroty montuje hlavne pridavne sady ale i to radio tak na toho Sencora hledel jak pero... :lol: :lol: :lol: Goose:Ty vylivas benzin do auta at ti voni benzinem? :lol: :lol: :lol: Plyn je na jezdeni a benzin na setreni a smrazeni,pak se div ze se v Praze neda otevrit ani okno,kdyby zmizli traktor nafty a benzin cmudy tak by se tam dalo i zit... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja si nestezuju...okno si klidne otevrit muzu...jen rypu s tim plynem...ale ja musim mit v aute benzin...jinak bych se citil nesvuj... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

A toulen mas taky rad? :lol: :lol: :lol: Takovy toulen se sackem v akci to bys neodolal cooo? :lol: :lol: :lol: Jinak benzin tam je vzdycky v aute kdybys mel akutni potrebu po ceste... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak ted si uhodil do slabin...makal jsem v ackach kde jsem cuchal toluen kazdy den 12 hodin denne...je to vyborna vec na odstraneni sajrajtu z auta,jako asfalt a podobny veci...jen me z toho kazdej vecer dost bolela hlava a musel jsem skoncit...ale benzin mi cece nejak nevadi...nemusim ho cuchat moc dlouho ale kdyz nekde stojim u benzinky a cepuju tak dycham z plnych plyc... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jasne v poho kazdy ma nake chute :lol: Jinak vidis jak si zvyraznil to pismo v tom podnadpisu popisu tveho korabu?Jednou jsem na to cucal a nevycucal... :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele udelal jsem to tak,ze jsem to napsal jakoby do prispevku,tam jsem to zvyraznil a zkopiroval...prispevek zavrel...a dal to do toho podpisu... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To bych se unavil......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jinak to neudelas...nebo to zkopirovat treba z Wordu...jestli to pujde...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

RE:

Příspěvek od xidex »

Hanzy píše:sidex:V technicaku mam cervena metalizu :) Jinak s tim radiem si mel mozna jit spis do toho co mam ja je tady v Leganze tema radio s plnym bluetooth Sencor SCD 72O5BMR oproti tomu Parrotu bezkonkurencni vzhled,taky pry Parrot ma nejhorsi prijem FM radia.Clovek ktery Parroty montuje hlavne pridavne sady ale i to radio tak na toho Sencora hledel jak pero... :lol: :lol: :lol: Goose:Ty vylivas benzin do auta at ti voni benzinem? :lol: :lol: :lol: Plyn je na jezdeni a benzin na setreni a smrazeni,pak se div ze se v Praze neda otevrit ani okno,kdyby zmizli traktor nafty a benzin cmudy tak by se tam dalo i zit... :lol: :lol: :lol:
Super, takže s barvama se skutečně nikdo nikdy moc nezabýval. S radiem jsem původně chtěl samostatně sadu od Parrotu a rádio od Pioneeru nebo Kenwoodu. Bohužel jaksi nebyly finance, tak jsem musel slevit ze svých požadavků. Se Sencorama mám blbý zkušenosti, měli jsme nějaké v Berlingu a Boxeru v práci a jedna velká tragédie, takže do Sencora bych nešel (jinak nic proti tvému rádiu samozřejmě, pokud funguje bez problémů, je to ukázka toho, že se kvalita Sencorů docela dost zvedá). Ale líbil se mi Pioneer DEH-P55BT, nicméně pak přišla nabídka na Parrot za dobré peníze a bylo rozhodnuto. S horším příjmem FM zatím nesouhlasím, ale jezdil jsem jen po Praze. Nicméně i kdyby, tak stejně většinou točím MP3 a rádio se pouští akorát na TA. Ale až pojedu na chatu tak určitě zkusim, protože by mě to samotného zajímalo. S Goosem souhlasim, že auto má smrdět benzínem a i mě benzínová pumpa voní. Ale zatím když LPG kupuju za 12,9Kč a benzín nejlevnějc 30,4Kč, tak je to docela velký rozdíl :-) a navíc ten hřejivý pocit, že státu jde z jednoho ujetého km daleko míň penež...no pořád ještě dost, ale rozhodně míň než u benzínu.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

xidex:A kde tankujes,ze tankujes za 30,40???To asi netankujes normalni Natural 95...ja beru benzin v Praze u Avanti za 28,90...maji dokonce vikendove slevy o 50 haliru na litr... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Goose

Příspěvek od xidex »

Obycejna benzina pod Hajema (u kina Galaxie), N95, byla dlouho proslula jednim z nejlevnejsich benzinu, tak tam asi jezdim ze setrvacnosti. Ale fakt je ze pod 30 jsem ho v poslednich par dnech nenasel. A abych rekl pravdu, tak Avanti jsem v Praze snad ani nevidel :-) ted si matne vzpominam ze cestou po okruhu smer jizni spojka jsem neco cerno-zlutyho zahlid, mozna to je ono...holt o nejlevnejsim benzinu ted nemam paru, jezdil jsem pres rok jen na plyn, v tom se jakztakz orientuju :) ale jak rikam, v okoli Haju a tam kde jezdim casto (Shell Jizni spojka, Europrim Uhrineves, Shell, Benzina, OMV Haje, BDX Vestec) jsem ho poslednich par dni pod 30 nevidel...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Avanti stoji kousicek asi 200 metru od Golc Caru a asi 500 od meho baraku... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Latrele
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 18, 2007 20:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Latrele »

Koukam, ze se tu zase rozebira barva, ze si nedate pokoj. Jinak vsem ahojda omlouvam se, ze jsem tu dlouho nebyl. Ted to koukam napravit. To vite problemy v praci s podrizenejma, uz me to zacina list na nervy. Kazdy den v praci 14 hodin a navic jsem mel dnes jeste kontrolu z Prahy. A jsem tu zas mezi vami a je mi skvele :)

For Peha Ahojda chalane :D doufam, ze jsem to napsal dobre :D Jak jsme se bavily o te dalce, ze mi nechaji udelat tak jsem se ptal tady v Hradci v Daewoo a dokonce jsem posilam maila do Prahy a nikde to nedokazou sehnat. Nevim cim to je budto tu mame zabrzdeny servisaky, nebo u Vas na Slovensku dokazi delat zazraky :lol: Myslis, ze by mi to tam nechali udelat? A co by k tomu potrebovali?
Kdybych nebyl, kdo jsem, netoužil bych, po čem toužím. Daewoo Leganza 2.0l 16V
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Laterko asi som dák zabrzdený ale neviem o čom je reč jo jinak som rád že si sa ozval už sme sa o teba báli :lol:
Uživatelský avatar
Latrele
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 18, 2007 20:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Latrele »

-peha- píše:Laterko asi som dák zabrzdený ale neviem o čom je reč jo jinak som rád že si sa ozval už sme sa o teba báli :lol:
O cem jsme se bavily na sraze? Ja vim o hedne vecech, ale ted mluvim o tom dalkovem ovladani na alarm. Snad v cely CR neni servis, ktery by me to udelal :cry:
Kdybych nebyl, kdo jsem, netoužil bych, po čem toužím. Daewoo Leganza 2.0l 16V
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“