Další přírůstek

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele fialko...to,ze vas bylo na srazu vic nez ostatnich barev neznamena,ze si tu budes takhle vyskakovat... :lol: :lol: :lol: Udelame kompromis,vsechny Leginy jsou krasny bez ohledu na barvu... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To ale bude opravdu jen kompromis... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Ej Vy beťári leganzáci, Vy si snáď nikdy nedáte pokoj a neprestanete pochvaľovať tie Vaše krasavice! A jedného tu už môže od závisti klepnúť! Hovorím si vždy - ani sa do threadu Leganza radšej nepozeraj. Nakoniec neodolám - a je tam aj tak furt to isté - zamilované chválospevy na Leganzu. Tak len ticho závidím a nechápem ako sa Leganza dizajnérom mohla tak podariť. Krajšie pozadie majú už len pre nás najväčšie lákadlice.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Je fakt,ze Leganza se nejlepe povedla zezadu...ze predu vypada stejne jako Lanos jen o neco vetsi... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Latrele:Tady mas ten odkaz na daewoo vrakac... http://www.autovrakoviste.cz/daewoo/ je to kousek od Benesova...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Takze naspat k teme. Vitaj medzi nami. A peha to popisal presne, ale este by mali byt na spodnom okraji dveri dva sroubky(kovove samorezy)
a tie umelohmotne na tej strane kde su zamky musis vysroubovat tak pol centimetra a vytiahnut spolu s tou hmozdinkou, v ktorej su natocene.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale ani by si neveril že práve teraz som došiel od auta a chcel som to tam opraviť takže vďaka že si si všimol a doplnil :lol: :lol: :lol: Teraz som ju asi hodinu umýval ale len tak na hrubo lebo taká špinavá asi ješte nebola :lol: :lol: :lol:
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Goose píše:Latrele:Tady mas ten odkaz na daewoo vrakac... http://www.autovrakoviste.cz/daewoo/ je to kousek od Benesova...
neuvěřitelný -- juezdím už asi pět let ke kámošovi do CHocerad a nevím o něm :shock: :shock: :shock:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ted je otazka jestli tam opravdu neco takovyho je... :D :D :D
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Diky

Příspěvek od xidex »

Diky vsem, tapecir prednich dveri bohuzel sundavat casem budu muset, jednak jsou nejak dodelany predni repraky, takze se budou menit (ty v palubce jsou nastesti OK) a jednak ty okynka. Sorry ze odpovidam takhle pozde, ale matura na krku a mam toho docela dost. Jinak Goose, minisrazek Praha udelat muzem :-) ale nejdriv v cervnu. Co se barvy tyce, chtel jsem cernou, ale musim uznat ze i ta fialova-hneda ma neco do sebe :) mmch Hanzy co mas za barvu v TP? Prvne me ta hneda-zakladni docela zarazila, ale udajne to nikdy nikdo moc neresil. Jinak jsem vcera privezl jeste novy radio (Parrota s BT handsfree), zvuk oproti te kazetove Sony co tam byla o trochu horsi, ale za to handsfree to stoji. A jinak na Legu me ukecala pritelka, puvodne melo byt Espero, ale ted kdyz se na to divam, tak vubec nelituju, je to o necem jinym (ma ho znamy). Jinak diky za ten tip na vrakac, sice jsem o nem uz neco slysel, ale ten Ostredek je celkem slusny umisteni (mam v Divisove chatu, takze skoro pri ceste). Btw. plyn a Leganza, vim, ze se to tu resilo, ale jednak bych potreboval slusnou dilnu v Praze pokud nekdo vi a jednak tvrdy rozhodovani sekvence versus ten zbytek. Sekvence me stve ze se prepina pozde (doted jsem mel Formana a ten benzin za ten rok videl jen dvakrat v zime kdyz uz bylo fakt -20, jinak jen plyn, ale byl to karbec) na druhou stranu o klasickym systemu se tvrdi, ze muze slehat do sani, prip. prepinat hned po pridani plynu (ventily). Takze co s tim? Jezdim dost casto i kratky trasy, coz by se mi u ty sekvence nevyplatilo, na druhou stranu si trochu na tom benzinu rad priplatim za cenu toho, ze nebudu riskovat problemya poskozeni motoru. Takze jestli muzete plynari napsat svoje zkusenosti, budu rad :)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

xidex:Koukam,ze kdyz maturujes tak ses taky asi mladsi rocnik.... :lol: :lol: :lol: ...Leganzu tu maj samy stary paprdove,krome me,Latreleho a tebe...(nic ve zlym chlapy jen rypu)... ;) ...s tim plynem ti moc neporadim,plyn patri spis do kotle,auto musi smrdet benzinem... ;) (za to taky zase dostanu)...no s tim srazem v Praze...muzeme ho dat klido az o prazdninach...hlavne,ze poznam dalsiho Leganzistu...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

RE: Goose

Příspěvek od xidex »

Mas pravdu, jsem mladsi rocnik 1987. Ono stary paprdove...mam z toho takovej pocit, ze kdyz nekdo ty penize dostane, tak si holt koupi Golfa nebo neco podobnyho na vyblbnuti, da si na nej rychly pruhy, spojlery, mracitka, trubku od leseni misto tlumice a je happy, ale ja se chte nechte musel koukat na to co za ty penize poridim (docela mi trvalo nez jsem je poshanel) a abych do toho nemusel v dalsich par letech kdy budu jeste na skole cpat moc penez, coz mi s tema kilometrama, udelanejma rozvodama pred rokem a celkove slusnou servisni historii prijde tahle Lega jako dobra volba. Plus mi jeste seslo na tom, aby to auto nebyla skorapka, protoze uz nas parkrat malem nekdo sestrelil a v tech chvilich jsem si uvedomil vyhodu bytelnyho auta. Kdyz s tim nekam prijedu, tak sice budou lidi protahovat ksichty ze Daewoo, Korejec a podobne, ale auto mam pro sebe (max. pro pritelkyni). A nam se libi Kdyz jsme na to v Golc Caru koukali, tak jediny co jsme nasli byla kapicka nekde u termostatu a lehce rosici hadicku serva (+ ty detaily typu okynka a repraky atd.), jinak motor naprosto suchej, ani pupinek rzi...a po tech asi 500km co jsem s nim od pondeli najel mam zatim jen a jen dobry dojmy. Ad stary paprdove...nekdo preferuje blbnuti a nekdo pohodli, to je kazdyho vec. Navic vim, ze kdybych chtel, tak se lecktery Octavie a podobny auta chytat proste nebudou a ten pocit mi staci, dokazovat si to nemusim. Na druhou stranu je fakt ze auto moc nejezdilo, posledni skoro rok udajne skoro stalo (az na par cest Praha-Bratislava udajne), takze se ho snazim moc nehonit. A navic ten pohled na tu rucicku benzinu mi to taky pripomene. Auto musi smrdet benzinem, to mas pravdu. Ale do ty doby, dokavad by me to zruinovalo, tak budu radsi jezdit na plyn nez stat na benzin. Na druhou stranu 100x radsi plyn nez Kadle, nevim proc, ale k naftakum mam dost averzi (fakt je zas to ze kdybych mel nabidku na neco za podobny penize v podobnym stavu, tak bych holt prezil naftu, ale jsem rad ze takhle). A fakt je ze uz zacinam chapat nadseni do toho auta, protoze po prvnim svezeni jsem to taky pochopil nevim proc, v Passatu nebo Mondeu (firemni/pujcene) jsem si pripadal porad jako v aute, i kdyz treba velkym, kdezto tohle je takovej pohodlnej obyvak. Uz aby bylo po mature, udelam aspon ty gumy, repraky a snad i okna, casem bude i plyn a pak uz uplna spokojenost.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xidex »

Sakra kdyz to po sobe ctu tak uz si pripadam jak grafoman...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak pokud si s tim byl v Golc Caru tak ja bydlim asi 200 metru od nej... :lol: Daewoo ma spatnou povest,proste na nej spousta lidi jen nadava a neveri mu...ale me keci takovych lidi nezajimaji,protoze vim,ze to neni pravda...Leganza je bytelne auto,mel jsem moznost to vyzkouset na vlastni kuzi...je to takovy pojizdny obyvak,to je fakt...na delsi ceste jako bych nevylezl z domu... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Diky

Příspěvek od Slam »

xidex píše:Co se barvy tyce, chtel jsem cernou
Chvalim Tvoje predsevzeti, skoda, ze z nej seslo... ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“