Vítáme uživatele a diskutující z matiz.nazory.cz

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chci auto

Příspěvek od milosh »

Ido píše:Poraďte te mi, jak dostanu do levé části příspěvku fotku svého auta
najed si na NASTAVENI a dole je volba ze ji muzes bud prihrat z webu nebo z disku tveho PC. Velikost je max. 100x100 a pokud to prihravas z disku, tak max 6kb. Pokud mas obrazek nekde na webu, tak muze byt klidne vetsi, ale prosim o zachovani ty velikosti 100x100 :)

Pokud s tim mas problemy, posli mi ho a ja jej pridam 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ido
Příspěvky: 66
Registrován: stř zář 01, 2004 07:46
Bydliště: Zlín

Tak jak

Příspěvek od Ido »

Zkouška
Daewoo Matiz CD, 2000, silver
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Příspěvek od viki »

tak taky zkousim jak to tu fachci.. vypada to moc hezky, rozdeleni temat je prima, bude to o dost prehlednejsi.... 8)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Konecne matiz-zena Obrázek Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

milosh píše:Konecne matiz-zena Obrázek Obrázek

teda miloshi, mna si tu takto nevital :lol: :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

A ABY SOM NEZABUDOL,

VITAJTE MEDZI NAMI
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
V.Brousek

Re: Vítáme uživatele a diskutující z matiz.nazory.cz

Příspěvek od V.Brousek »

Ondras píše:Vítejte kolegové, :D

Věřím, že stěhování sem proběhne bez větších potíží a že rádi využijeme technických možností tohoto fora i chystaných stránek Daewoo klubu. Pokud jste tak ještě neučinili, zaregistrujte se, prosím. Věřím, že se nám tady bude líbit minimálně tak jako na starém foru!
To jsou věci,jenom si na pár dní člověk odskočí a už to frčí někde jinde.Tak si zatím zvykám.
V.Brousek

zkouška co to tu umí

Příspěvek od V.Brousek »

stále si zvykám.Jsem zvědav jak mi to bude fachčit doma,kde jsem připojen klasicky modemem a za své.V práci je to v pohodě.Nějak se mi nedaří vložit šmajlíka,tak prosím poučte mi.Zatím nejsem registrován.Je to tím?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: zkouška co to tu umí

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:stále si zvykám.Jsem zvědav jak mi to bude fachčit doma,kde jsem připojen klasicky modemem a za své.V práci je to v pohodě.Nějak se mi nedaří vložit šmajlíka,tak prosím poučte mi.Zatím nejsem registrován.Je to tím?
Ahoj, i doma na modemu ti to pojede v pohode. Sam jsem mel donedavna modem a nemel jsem s timto forem problemy.

Jinak zda jsi registrovan nebo ne, nezalezi na tom, jestli muzes vlozit smajlik, to by melo jit i pro "anonyma", jen na nej kliknes a nakonec zpravy das ODESLAT, prip. muzes dat NAHLED a uvidis, jak zprava bude vypadat. Posleze uz kliknes jen na ODESLAT a je to :)

Samozrejme je ale lepsi byt registrovany, nebot pak uvidis, ktere prispevky jsi jeste necetl a ktere ano, muzes si taky vyplnit PROFIL - jmeno, bydliste, mail, www a taky si pridat obrazek ke svemu profilu 8)

REGISTRACI DOPORUCUJE 10 Z 10 CLENU DAEWOO FORA :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ked to mne jede na GPRS a to mam download tiez len 4-4,5kb/s :( tak na modeme to urcite pojde 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Mara
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 02, 2004 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Stěhování

Příspěvek od Mara »

Skončil jsem diskuzi na matiz.nazory.cz a vítám všechny tady!
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Stěhování

Příspěvek od milosh »

Mara píše:Skončil jsem diskuzi na matiz.nazory.cz a vítám všechny tady!
Taky Te vitame, tva diskuse o matizech byla dost navstevovana, takze tady uz to muze byt jen lepsi 8)

Oprav si prosim na matiz.nazory.cz odkaz na toto forum, nynejsi adresa uz bude jen tato - https://www.chevroletclub.cz

Dik a jak jsem jiz nekolikrat rekl - AT SE TI ZDE LIBI :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
V.Brousek

Re: zkouška co to tu umí

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:
V.Brousek píše:stále si zvykám.Jsem zvědav jak mi to bude fachčit doma,kde jsem připojen klasicky modemem a za své.V práci je to v pohodě.Nějak se mi nedaří vložit šmajlíka,tak prosím poučte mi.Zatím nejsem registrován.Je to tím?
Ahoj, i doma na modemu ti to pojede v pohode. Sam jsem mel donedavna modem a nemel jsem s timto forem problemy.

Jinak zda jsi registrovan nebo ne, nezalezi na tom, jestli muzes vlozit smajlik, to by melo jit i pro "anonyma", jen na nej kliknes a nakonec zpravy das ODESLAT, prip. muzes dat NAHLED a uvidis, jak zprava bude vypadat. Posleze uz kliknes jen na ODESLAT a je to :)

Samozrejme je ale lepsi byt registrovany, nebot pak uvidis, ktere prispevky jsi jeste necetl a ktere ano, muzes si taky vyplnit PROFIL - jmeno, bydliste, mail, www a taky si pridat obrazek ke svemu profilu 8)

REGISTRACI DOPORUCUJE 10 Z 10 CLENU DAEWOO FORA :lol:

Milosh díky za radu.Kliknul jsem na šmajlíka a nic.Ale asi to bude tím že mám v práci rozhašený Pc.Zkusím to z domova.
Návštěvník

Re: zkouška co to tu umí

Příspěvek od Návštěvník »

V.Brousek píše:
milosh píše:
V.Brousek píše:stále si zvykám.Jsem zvědav jak mi to bude fachčit doma,kde jsem připojen klasicky modemem a za své.V práci je to v pohodě.Nějak se mi nedaří vložit šmajlíka,tak prosím poučte mi.Zatím nejsem registrován.Je to tím?
Ahoj, i doma na modemu ti to pojede v pohode. Sam jsem mel donedavna modem a nemel jsem s timto forem problemy.

Jinak zda jsi registrovan nebo ne, nezalezi na tom, jestli muzes vlozit smajlik, to by melo jit i pro "anonyma", jen na nej kliknes a nakonec zpravy das ODESLAT, prip. muzes dat NAHLED a uvidis, jak zprava bude vypadat. Posleze uz kliknes jen na ODESLAT a je to :)

Samozrejme je ale lepsi byt registrovany, nebot pak uvidis, ktere prispevky jsi jeste necetl a ktere ano, muzes si taky vyplnit PROFIL - jmeno, bydliste, mail, www a taky si pridat obrazek ke svemu profilu 8)

REGISTRACI DOPORUCUJE 10 Z 10 CLENU DAEWOO FORA :lol:

Milosh díky za radu.Kliknul jsem na šmajlíka a nic.Ale asi to bude tím že mám v práci rozhašený Pc.Zkusím to z domova.

Tak jsem doma. :cry: A doma to fachčí.Tak jsem měl pravdu že mám v práci něco s PC. :?
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

nové fórum

Příspěvek od V.Brousek »

tak se mi tu také začíná líbit a i když občas nevím co a kde a jak a to a co dělám a co to skutečné udělá a kde se to objeví.Jinak to zkrátím.Pořád se seznamuji a zatím se mi tu líbí.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“