folie na oknech-jak to je???

Moderátor: Blue Lanos

P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

folie na oknech-jak to je???

Příspěvek od P3RF3KT »

lidi soryyyyyy vim ze to tu urcite nekde uz je ale znate lidskou lenost :D jak to please je presne s foliema?ted v kvetnu mam technickou tak radsi cekam protoze mi nikdo nerekne presne jak to je asi je to vsude jinak :D ale po technicky bych chtel dat na matýska černé folie.chtel jsem je dat puvodne jen na zadni okynka a na zadni okno tam mi bylo receno ze to bude min vadit policii ale ja bych radsi folie i na přední okynka (u ridice a spolujezdce) nevite jak to pak bude s technickou az na ni znovu pujdu?a co policie na to?jak bude policie a na technicky reagovat na folie jen v zadu a jak budou reagovat kdyz budou i vepředu???snad uz mi to tady nekdo poradne ujasni abych pak vedel kam je radsi nalepit kde snimi budou mensi problemy :) dik moc :)
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Astra G Caravan Y20DTH 2003 5,8l/100km - červená a zralá jako dobré víno
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

Marky007 píše:Koukni, slusne to maji rozepsane.
http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavo ... NaSkla.htm
tak jestl isem dobře pochopil tak folie muzou bejt jen vzadu a na technicky ale neprojdou nikde protoze kdyz tam dam folie tak propustnost asi 70% nebude...
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Pochopils to blbě, na zadní okna si dej klidně plech, Peugeot 206 v provedení N1 ho tam má taky, na přední okna si legálně nedáš nic, protože všechny současný auta mají skla tónovaná, tudíž přípustné zatmavení mají už originál skla, nic navíc na ně dát nejde.
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Jj, zákon takhle opravdu mluví, ale podívej se na auto, když má dané fólie podle tohoto zákona. Jak vypadá? Ano, uhodl jsi, blbě. :lol: Takže si každý proto dává fólie i na ty přední boční okna. Pokud budou s atestem a nebudou vyloženě černé, tak se nemusíš bát. Jestli přijedeš na sraz, tak se koukni na moje. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

SkylineGTR píše:Jj, zákon takhle opravdu mluví, ale podívej se na auto, když má dané fólie podle tohoto zákona. Jak vypadá? Ano, uhodl jsi, blbě. :lol: Takže si každý proto dává fólie i na ty přední boční okna. Pokud budou s atestem a nebudou vyloženě černé, tak se nemusíš bát. Jestli přijedeš na sraz, tak se koukni na moje. 8)
budu prave kupovat bez atestu jen obycejne stredne tmave (medium black) tak je dam asi jen dozadu
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

P3RF3KT píše:
SkylineGTR píše:Jj, zákon takhle opravdu mluví, ale podívej se na auto, když má dané fólie podle tohoto zákona. Jak vypadá? Ano, uhodl jsi, blbě. :lol: Takže si každý proto dává fólie i na ty přední boční okna. Pokud budou s atestem a nebudou vyloženě černé, tak se nemusíš bát. Jestli přijedeš na sraz, tak se koukni na moje. 8)
budu prave kupovat bez atestu jen obycejne stredne tmave (medium black) tak je dam asi jen dozadu a s tim bych technickou projit mel a i policie by pri kontole nemela nic namitat??
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Ještě bych dodal, že když máš zjevně příliš tmavé fólie na předních bočních, tak je jedno jestli máš/nemáš atest...ten se dost často zneužívá...ale jak u všeho - je to o lidech...takže tě můžou policie/STK nechat být, i když by neměli...ale nespoléhal bych na to...

...když koukneš na fotku co mám v podpisu, tak tam vidíš, jak vypadá sklo s propustností 70%...cokoli tmavšího by vpředu být nemělo...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

Kessler píše:Ještě bych dodal, že když máš zjevně příliš tmavé fólie na předních bočních, tak je jedno jestli máš/nemáš atest...ten se dost často zneužívá...ale jak u všeho - je to o lidech...takže tě můžou policie/STK nechat být, i když by neměli...ale nespoléhal bych na to...

...když koukneš na fotku co mám v podpisu, tak tam vidíš, jak vypadá sklo s propustností 70%...cokoli tmavšího by vpředu být nemělo...
no to je ciry sklo no takze tedy dam folie jen dozadu budou s tim zjevne mensi problemy :)
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V sekci NUBIRA uz jsme toho popsali asi 5 stran. mrkni tam 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

S tým plechom na okná nesúhlasím...A ani dozadu nesmieš dať fólie bez atestu...To, či to v Čechách zatiaľ tolerujú je iná vec, ale zákon je zákon :!:
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ciernygepard píše:S tým plechom na okná nesúhlasím...A ani dozadu nesmieš dať fólie bez atestu...To, či to v Čechách zatiaľ tolerujú je iná vec, ale zákon je zákon :!:
no asi to tak bude- ono totiz, ze maji nektera auta vzadu plech, tak to mj. souvisi i s tim, ze je takto auto homologovano pro cz provoz, tedy teoreticky (dle zakona) by asi bylo nutny si na prilis tmava/plechova zadni skla udelat homologaci

praxe je takova, ze kdyz uz, tak se budou resit predni bocni a celni sklo

osobne bych si v dnesni dobe uz folie na skla nedal, funguji bodiky a je otazka casu, nez se nekdo rozhodne politicky profilovat na tmavych sklech ...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jakub píše:
Ciernygepard píše:S tým plechom na okná nesúhlasím...A ani dozadu nesmieš dať fólie bez atestu...To, či to v Čechách zatiaľ tolerujú je iná vec, ale zákon je zákon :!:
no asi to tak bude- ono totiz, ze maji nektera auta vzadu plech, tak to mj. souvisi i s tim, ze je takto auto homologovano pro cz provoz, tedy teoreticky (dle zakona) by asi bylo nutny si na prilis tmava/plechova zadni skla udelat homologaci

praxe je takova, ze kdyz uz, tak se budou resit predni bocni a celni sklo

osobne bych si v dnesni dobe uz folie na skla nedal, funguji bodiky a je otazka casu, nez se nekdo rozhodne politicky profilovat na tmavych sklech ...
Jakube, vis ze nejhorsi je smrt z vyplaseni, za tmavy okna na zbytku auta krome predku ti nikdo nemuze rict ani popel a presne toto plati i v nemecku, kde to je hoodne dobre hlidany !!!!! Takze predek 70% propustnost zadek klido jen 5% Ja mam folie i vepredu, ale hodne slaby a vzadu, resp. na zbytku auta 20% a vidim zevnitr v pohode i v noci 8)
A navic to auto dost dobre vypada a dcerusce nesviti slunce do oci, i kdyz to prazi uplne do okna.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Obrázek

S timhle jsem byl na stk celkem 2x, vzdy to proslo, ale vzdycky me technik upozornil na to ze by s tim mohli bejt nekdy potize, jestli to melo homologaci to nevim, protoze jsem to uz tak koupil, jediny co jeste k tomu muzu rict je to, ze to byla profiprace - vsechny skla (krom predku samozrejme) polepeny uplne cely a ani 1 bublinka, takze pri montazi byli venku.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

milosh píše:
jakub píše:
Ciernygepard píše:S tým plechom na okná nesúhlasím...A ani dozadu nesmieš dať fólie bez atestu...To, či to v Čechách zatiaľ tolerujú je iná vec, ale zákon je zákon :!:
no asi to tak bude- ono totiz, ze maji nektera auta vzadu plech, tak to mj. souvisi i s tim, ze je takto auto homologovano pro cz provoz, tedy teoreticky (dle zakona) by asi bylo nutny si na prilis tmava/plechova zadni skla udelat homologaci

praxe je takova, ze kdyz uz, tak se budou resit predni bocni a celni sklo

osobne bych si v dnesni dobe uz folie na skla nedal, funguji bodiky a je otazka casu, nez se nekdo rozhodne politicky profilovat na tmavych sklech ...
Jakube, vis ze nejhorsi je smrt z vyplaseni, za tmavy okna na zbytku auta krome predku ti nikdo nemuze rict ani popel a presne toto plati i v nemecku, kde to je hoodne dobre hlidany !!!!! Takze predek 70% propustnost zadek klido jen 5% Ja mam folie i vepredu, ale hodne slaby a vzadu, resp. na zbytku auta 20% a vidim zevnitr v pohode i v noci 8)
A navic to auto dost dobre vypada a dcerusce nesviti slunce do oci, i kdyz to prazi uplne do okna.

jen konstatuju, je mi to jedno - cash na folie by byl, ale duvod to udelat jiz v soucasnosti postradam ...

(upraveno)
Naposledy upravil(a) jakub dne úte dub 24, 2007 12:15, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“