kontrolka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
janodvt
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 05, 2006 15:10
Bydliště: Vranov nad Toplou

kontrolka

Příspěvek od janodvt »

Sevas daewaaci..........
mna len tak napadlo, vedla kontrolky co je na benzin je aj kontrolka tvaru stvorca s fontankou............. naco ta kontrolka je???? vdaka
Daewoo Leganza 2.0 CDX (1998),
Daewoo Espero, 1.5 DOHC(1996),
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

No to je vystrazna kontrolka mnozstva vody v ostrekovaci... ale mne nefunguje :lol:
(Inac to najdes v uzivatelskej prirucke)
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Mne nastastie kontrolka ostrekovaca funguje a najlepsie je ze niekto si mysli, ze mam prazdnu nadrz /benzin/ a potom struham machra ze na kontrolke prejdem 200 km :lol:
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
janodvt
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 05, 2006 15:10
Bydliště: Vranov nad Toplou

Příspěvek od janodvt »

a ako najlepsie zistim ze kde je chyba?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (1998),
Daewoo Espero, 1.5 DOHC(1996),
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

to je dobree s tymi 200 km na rezervu.to použijem. :D


To janodvt chyba neni nikde proste dolej vodu do ostrekovačou.
nexia gtx 1,5 16V
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Chyba bude mozno v tom, ze nemas ABS :). Ak nemas ABS tak ta kontrolka nefunguje :).
Aby ste to nebrali ako zart, tak ono je to tak, ze ked mate ABS, tak je nadrzka na ostrekovac v blatniku a v motorovom priestore vidno len jej hrdlo. Ak nemate ABS tak je nadrzka tam kde je v pripade ABS expanzka na chladiacu kvapalinu.
No a nadrzka ktora je v motorovom priestore nema cidlo vysky hladiny zatial co ta v blatniku to cidlo ma. Ja ABS nemam ale nadrzky som menil pretoze expanzka bola poskodena a navyse som chcel spravit pri motore trochu miesta pre splynovac z LPG.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

me zas mrcha nechce zhasnout :lol: :lol: porad prudi a prudi a at leju vodu treba z vodovodu tak porad sviti, ja to leju do nadobky a ono mi to tece na boty z pod blatniku :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

ppp píše:Chyba bude mozno v tom, ze nemas ABS :). Ak nemas ABS tak ta kontrolka nefunguje :).
Aby ste to nebrali ako zart, tak ono je to tak, ze ked mate ABS, tak je nadrzka na ostrekovac v blatniku a v motorovom priestore vidno len jej hrdlo. Ak nemate ABS tak je nadrzka tam kde je v pripade ABS expanzka na chladiacu kvapalinu.
No a nadrzka ktora je v motorovom priestore nema cidlo vysky hladiny zatial co ta v blatniku to cidlo ma. Ja ABS nemam ale nadrzky som menil pretoze expanzka bola poskodena a navyse som chcel spravit pri motore trochu miesta pre splynovac z LPG.


kdyz je nadobka v motoru tak tam ani neni treba cidlo tam na tu hladinu vody vidis
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanleyk »

Slavek píše:
ppp píše:Chyba bude mozno v tom, ze nemas ABS :). Ak nemas ABS tak ta kontrolka nefunguje :).
Aby ste to nebrali ako zart, tak ono je to tak, ze ked mate ABS, tak je nadrzka na ostrekovac v blatniku a v motorovom priestore vidno len jej hrdlo. Ak nemate ABS tak je nadrzka tam kde je v pripade ABS expanzka na chladiacu kvapalinu.
No a nadrzka ktora je v motorovom priestore nema cidlo vysky hladiny zatial co ta v blatniku to cidlo ma. Ja ABS nemam ale nadrzky som menil pretoze expanzka bola poskodena a navyse som chcel spravit pri motore trochu miesta pre splynovac z LPG.


kdyz je nadobka v motoru tak tam ani neni treba cidlo tam na tu hladinu vody vidis
aj tak by som prijal keby sa tam to cidlo dalo z niecoho dopasovat, kedze kabelaz je tam natiahnutaa.... Patrim k vodicom co 100 krat denne pouziju ostrekovac :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Slavek píše:
ppp píše:Chyba bude mozno v tom, ze nemas ABS :). Ak nemas ABS tak ta kontrolka nefunguje :).
Aby ste to nebrali ako zart, tak ono je to tak, ze ked mate ABS, tak je nadrzka na ostrekovac v blatniku a v motorovom priestore vidno len jej hrdlo. Ak nemate ABS tak je nadrzka tam kde je v pripade ABS expanzka na chladiacu kvapalinu.
No a nadrzka ktora je v motorovom priestore nema cidlo vysky hladiny zatial co ta v blatniku to cidlo ma. Ja ABS nemam ale nadrzky som menil pretoze expanzka bola poskodena a navyse som chcel spravit pri motore trochu miesta pre splynovac z LPG.


kdyz je nadobka v motoru tak tam ani neni treba cidlo tam na tu hladinu vody vidis
:lol: To tvrdia viaceri ze napriklad vidim na hladinu chladiacej jvapaliny alebo vody do ostrekovacov, lenze kym nie je pekne slniecko tak na tych nasich 10rocnych nadrzkach vidno prd :lol: . Na brachovej felde som hladinu v nadrzkach videl, ale na skodovke len vodu v ostrekovacoch a na espere ani jednu. Takze som vdacny tomu ze uz mam spinac ktory mi povie ze uz mozem tu zimnu zriedit letnou :).
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

aj tak by som prijal keby sa tam to cidlo dalo z niecoho dopasovat, kedze kabelaz je tam natiahnutaa.... Patrim k vodicom co 100 krat denne pouziju ostrekovac :lol:[/quote]

ak by si velmi chcel ,tak mam zvyšnu nadobku s motorčekom a s čidlom množstva kvapaliny,tu čo bola v esperach,ktore mali ABS ,ale ti bude treba vyrovnavaciu nadobku,ktoru som pred mesiacom predal.
Stanleyk
Příspěvky: 252
Registrován: úte led 02, 2007 18:32
Bydliště: Huddersfield
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanleyk »

stanoc píše:aj tak by som prijal keby sa tam to cidlo dalo z niecoho dopasovat, kedze kabelaz je tam natiahnutaa.... Patrim k vodicom co 100 krat denne pouziju ostrekovac :lol:
ak by si velmi chcel ,tak mam zvyšnu nadobku s motorčekom a s čidlom množstva kvapaliny,tu čo bola v esperach,ktore mali ABS ,ale ti bude treba vyrovnavaciu nadobku,ktoru som pred mesiacom predal.[/quote]

Diik, uz som to vyriesil, premeral som kabelaz, je funkcna, kontrolka reaguje a zohnal som hladinove cidlo z BMW :-) uz len nahodit :-)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“