Mobilní telefony + fotoaparáty

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Upřednostňujete u mobilu:

Design (menu, display ...)?
3
13%
Funkčnost (kvalita fotek, "chytání" signálu ...)?
5
21%
Pokud možno obě možnosti dohromady v co nejlepším poměru?
16
67%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Slamiku:Takhle postizena je spousta lidi co potkas na ulici,kazdej ma bud K750,W800,W810 atd...je fakt,ze treba kolegove v praci maji Nokie a jsme tam jen dva ktery maji SE...ale proste nejak o tom porad pochybuju,ze je na tom SE tak spatne...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Slamiku:Takhle postizena je spousta lidi co potkas na ulici,kazdej ma bud K750,W800,W810 atd...je fakt,ze treba kolegove v praci maji Nokie a jsme tam jen dva ktery maji SE...ale proste nejak o tom porad pochybuju,ze je na tom SE tak spatne...
Pochybovat samozrejme muzes, ale mel by ses s tim radsi uz smirit, nema myslim valny smysl, aby ses tim i nadale tak uziral a zmitaly Tebou diky tomu zbytecne depresivni pocity menecennosti a zoufalstvi. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Slam:Ty woe doufam,ze uvidime na srazu,musi s tebou byt sranda a muzem porovnat i telefony :lol: :lol: :lol: Myslim,ze se SE procpe hodne rychle mezi prvni tri a zacne Nokii slapat na paty... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

S SE nás tam bude víc :twisted:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Ja som začínal so starým Ericsson boli dobrééé...potom siemensy, nokie a teraz mám 3 mobily K700i,6230i, siemens s65 su to dobré značky
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Re: Mobilní telefony + fotoaparáty

Příspěvek od talat »

Ivoš píše:Pojďte psát názory na mobily sem a ne do Leganzy ;)

Slam: Já jsem měl možnost zkoušet tenkrát Nokii...(taková jedovatě zelená, klasickej zelenej displej - jeden z posledních)....a abych řekl pravdu...je to pro mě moc složitej mobil.
Vždycky jsem měl Motorolu nebo Siemens nebo SonyEricsson (aktuálně mám SonyEricsson K700i) a tyhle typy jsou pro mě akorát - menu,nabídka příslušenství apod.
Tím nechci říct, že jsou Nokie špatný - prodejnost dokazuje opak....jen prezentuju svůj názor na Nokie ;)

Jinak hlasuju pro 3.možnost.... ;)
sorry ale nokie boli telefony z najjednoduchsim a velmi prehladnym menu.tak neviem čo je na nich zložite.myslim že je to vidiet aj na predaji.to sa museli spojit kadejake znacky a aj tak na nich nemaju.SE mam doma tri posledny som kupil zene tu vyklapacku z 520 alebo 530i teraz neviem.aj jeden som kupil mamke a poruchovejsie telefony som snad ani nemal.
nexia gtx 1,5 16V
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Mobilní telefony + fotoaparáty

Příspěvek od Muco »

Ja som sony erikár a poviem iba toľko,že úplne mi stačí(K700i),no manželke som na vianoce kúpil (pred 1a1/2 rokom)Z520i-vyklápačku.Doteraz to šlapalo,ale posledný mesiac blblo zvonenie a nikedy si po zdvihnutí nepočul nič.Tak som to dal do opravy-veď je ešte v záruke...Už je druhý krát v oprave s tou istou závadou .Zatial to nie je hotové,takže uvidíme.Inak Ericssony sú "moje"značky :lol: :lol:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

No me SE vyhovoval taky, ale meli jsme na ne doma smulu. Manzelce upadl na koberec Z200 a praskl vnitrni displej a oprava drazsi nez samotny telefon. Ja mel T630 kdyz jeste stala 9litru a tu mi nekdo slohnul nebo jsem ji ztratil (tezko rict), takze pres spokojenost uz si znovu SE nekoupim, uz jsem asi povercivy :D.
talat
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 04, 2007 20:09
Bydliště: Martin/Priekopa city

Příspěvek od talat »

ja na mobily niesom nejak naročny.mal som už fakt vela znaciek a teraz uz mam dva roky sagem myX5-2 čo ten už zažil nosim ho v praci vo vrecku valam sa s nim po zemi zvaram s nim nevadi mu ani elektromagneticke pole asi.padol mi už ani neviem kolkokrat a stale mu nic neni.ja to nechapem sam.stale hovorim ked odide kupim druhy a furt nič.len ma sproste zvonenie ale inak ok
nexia gtx 1,5 16V
Odpovědět

Zpět na „POKEC“