Páka na ho... na volant = Filson

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Proste asi určiť ktoré bezp.zabespečenie je najlepšie sa nepodarí :? Ale nevadí každý nech si tam dá čo chce pretože len takto sa mu bude dobre spať :lol: (aspon do určitej doby :twisted: :twisted: :twisted: )
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..to mam aj napisat jako ukradli kolegyninej dcere auto ..??
pred tyzdnom..??
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A čo tam mala za zabespečenie-reťiazku na zrkadle :?:
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

no ..najprv..
..pravnicka..
TOYOTA RAV4..
..auto splatene, uz len akontacia v podstate..
..cize havarijna, povine mechanicke, japonsky imik..

..parkovala v starom meste..na "vyhrademon chodniku" pre ich firmu..
..a proste si este vybehla do kanclu, ..vratila sa nas5.. a auto nikde..
.. sa pytala dole "vraatniho" a oklitych ludii..
..a "ze prisla odtahovka a odtiahli vam to"..
..

..taq to jej bolo divne, ze "vyhradeneho parketplatzu"..
..volala "mestsku" a potom " statnu", tam nemali o aute ani potuchy..
..potom ASTER - cierny les.. ..tiez nic..
..
taqze.. uz bolo na 99.9999999% jasne ze auto je fuc..
ukradnutee...
..

..no takze ked mechanicka zabezpeka..
tak si auta zamykajte na 20 zamkov k ceste..
..
asi tolko..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Viem to pochopiť lebo kamoške tiež ukradli auto síce Fiat Seichento no ale týžden sa z toho nevedela spamenať a aj taraz 2roky po je stále na meko keď to dakdo spomenie :cry: Pakáž jedna zlodejská :evil:
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

-peha- píše:Teda to je dost blbý místo,protože když tam budu šmátrat tak si lidi budou myslet že sem slepej :shock: a poldové by ma zabásli protože si budou myslet(nevim či myslí)že to kradu :? Proste pod palubku ho ne a ne a nedám :lol: :lol: :lol:
no když jsem ho používal denně tak stačil jeden pohyb a bylo to ;) . vypadalo to, jako bych si upravoval polohu sedadla a protože se v autě střídám s manželkou, tak to tak i v podstatě bylo. a co si myslí lidé okolo je mi fuk :lol: i kdybych to auto kradl, tak je to stejně každému fuk :x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To Tompetr ja už som to tiež mal pod sedačkou ale keď som si postavil plachtovú garáž ta než som ho deaktivoval tak bolo celé sídlisko na nohách(mal som tam totiž napojenú obyč trúbu) :lol: :lol: :lol: No a potom som si ho dal pod predný nárazník :oops: a zlodej vliezol do garáže vyrezal mi predné okno a vybrakoval celého OPLÍKA :evil: :evil: :evil: Parchant jeden prašivej :!: :!: :!:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Mám známého, který si pořídil "botičku" a když někde parkuje, tak si ji nasadí. Auto mu sice neukradli, ale už dvakrát vykradli.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hele tak ma napadlo že asi pred rokom známi zohnal botičku a tak sme ju dali na policajnú octáviu a oni potom dve hodiny špekulovali čo s nou :lol: nakonec auto odtiahli(botička bola z nemecka a nemali ku nej klúč) :lol: :lol: :lol:
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: Páka na ho... na volant = Filson

Příspěvek od ax »

Ako tak to tu citam uz viem preco sa kalos nekradne nikto nevie co ho v nom caka. :)
Aj ja mam taku zltu paku je skvela mam ju strcenu pod sedadlom,cakam ze raz zaparkujem na nebezpecnom mieste a zamknem volant, samozrejme nemyslim tym nebezpecne miesto ked bude auto z polovice trcat von z utesu :)
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Podobný samo děl vypínač sem měl ve felicii! Tet vam dam dobrý typ na umístění! Měl sem ho po levé ruce pod čalouněním interiéru. A zaručuji vám, že jestli si do toho omylem kopnul nějakej další majitel tak prodal auto na ND :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já to řeším u Kombi tak, že máme zamikání zpátečky a snažím se parkovat vždycky na noc mezi auta, o kterých vím, že neodjedou....přes den jsem v práci a na auto vidím....navíc se v ulici většinou lidi znají z firem, takže v pohodě...a Sedan....snad ho neseberou....ale Daewa se nekradou, tak co.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Marek Petružela »

když jsem měl Škoda 120 ,jeden čas se kradli,tak jsem propletl volantem řetěz co mi dal soused z kravína a dál jsem ho propletl pod sedačkou,dělal jsem to skoro 10.let.Škodu mi nikdo nevzal,ale už ji nemám a řetěz jo.Chtěl jsem ho dát na kalose,ale manželka mi to zakázala,že takovou opičárnu na auto dávat nemám.Kalose mám v garáži a kdo by ho chtěl ukráct tak ho celej odrbe,garáž je velká,ale vjezd do ní je ouský,po obou stranách mi zbívá od auta ke zdi cca.5-10.cm.a to musím sklápět zrcátka. Marek stříbrný sed.1.4 Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

s pakou mam taky zkusenosti, protocil jsem zamklou paku do kolecka :lol: :lol: :lol: , parkuju kde se da, vecinou u nas v ulici po 17 hodine nemame sanci tak hde bude misto tam to zapichnu, ono to je jedno kde to bude stat, stal sem pod kamerou a vykradli me, na kamere neni nic videt aspon mi to tak rekli policajti, nejspis se na to ani nekoukali, Espero de sikovne otevrit ani k tomu nepotrebuje rozbijet okno, zkousel sem to, a behen 1 minuty sem se dostal do auta
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

ja som mal v Š105 taký home made, ktorý som mal napojený na všetky dvere (zadné som dorábal), skrytý vypínač, ktorý, keď si do 10s nevypol, tak sa spustil klaksón a nedal sa naštartovať motor... keď som to spúšťal, tak som mal 30s na "opustenie" vozidla...
:lol: raz to chytilo nejaký falošák a trúbilo mi to pred domom pol dňa, ja som bol v robote, tak mi susedia poobtŕhali káble zo smeroviek, lebo chceli umlčať klaksón, ktorý som ja ale preventívne schoval do masky vedľa svetla... 8)
nakoniec synovec dal susedovi kľúče a ten odpojil baterku... to bol čurbes... :lol: :lol: :lol:
chceli ju potom aj zapojiť naspäť, ale ten môj výtvor nešlo odrbať, začal zase trúbiť...
teraz chcem dať niečo také do mondea, len rozmýšľam, ako to spravím s motorom, aby RJ nezahlásila chybu...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Odpovědět

Zpět na „KALOS“