Nitro vs. Ivanova Nexia

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

No povedal by som že tato tema dosť uletela smerovaním.... :?
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Kolegové, Peterovi S jsem zakázal vstup na forum. Myslím, že jeho způsob jednání a chování se neslučuje s tím naším.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Ivan píše:Kolegové, Peterovi S jsem zakázal vstup na forum. Myslím, že jeho způsob jednání a chování se neslučuje s tím naším.
-i
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ivan píše:Kolegové, Peterovi S jsem zakázal vstup na forum. Myslím, že jeho způsob jednání a chování se neslučuje s tím naším.
Paráda....byl to magor. Thanx ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Ivan, to si nemusel, len ho vyprovokuješ k nejakým neuváženým aktivitám, lebo obmedzenia, ktoré sa dajú zadať, sa dajú aj obísť...
Keď toto prečítaš, tak to zmaž, aby to nebral ako návod, dík...
Naposledy upravil(a) RoSta dne pon bře 26, 2007 12:09, celkem upraveno 1 x.
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

....to Ivan jediný rozumný a racionální řešení v případě Peter S , prostě " plot " a vše vyřešeno asi budu děkovat i za ostatní....
to dedo-miky ještě k benzínu a octanovému číslu ve hře je obchod - někdo může nakoupit prošlý benzín ( má espiraci ) z německa jako odpad a naředí to do stojanů v určitým poměru ( nebo přidá jiné látky, bez spotřební daně - např. aceton, ap. - viz poslední kontroly provedené ČOI - závady příměsy - nižší oktanové číslo - daňové úniky ) a někomu jako třeba tomu francouzi to nejede.. a pak máš právo mluvit o oktanovém čísle.
to JRD McLaren " slušné teoretické znalosti ", přehled, - za jedna!, na Petera S nemělo smysl vůbec reagovat - čekal jsem, že ho administrátoři vyučí slušnému chování....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tak si asi nečítal celé,lebo benzin na pumpe bol v poriadku ,len na celom Slovensku sa menil z 96 na 95 oktánový už bezolovnatý. A ani pumpár to nevedel až kým som ho ja neupozornil že my nesedí oktánové číslo.Vtedy zistil podla dodacého listu ,že predsa mám ja pravdu a benzín nemá 96 oktánov.Ten voz čo som robil bol nadupaný a preto musel mať vyššie oktánové číslo.Majitel o tom vedel, ale za tri mesiace čo tu bol jazdil normálne ,až ked zmenili benzín tak skončil.Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Věřte mi, že to nedělám rád zakazovat někomu přístup. Bylo to v tomto případě poprvé a doufám i naposledy.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To bolo v pohode lebo ja som našiel sj tie jeho príspevky z minulého roka a aj tam len vyrýval a to nám tu vóbec nechýbá tak hurá zasa do našich radostných no občas aj smutných tém ktoré sú však stále slušné a bez nadávok :D Díky za profesionálný prístup k takej veci Dík :lol:
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Súhlasím. Treba udržat úroveň. :D
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

octan

Příspěvek od Serpico »

...to dedo-miki beru "co nadělá jeden octan ", ale to by snad měl zvládnout " jáchym " ŘJ - ECU - vyhodnucuje s lambdou případné samozápaly a snižuje nebo zvyšuje předstih ( v určité toleranci )...nechci se přít ( naopak stále musíme sbírat nové zkušenosti a poznatky prostě se učíme furt a o to to je ) jenom mi to prostě zaujalo, vím že otázka kvality benzínu je zajímavá ( viz již uvedené zkušenosti )...octanové číslo se zvyšuje s požadavky na kompresi a tím výkon ( komprese přes 1:15 ap.)...trošku mi prozradili kamarárádi co lítali po okruzích ale v běžný i když nadupaný káře je jeden octan trošku silný kafe....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Tiež hlasujem za korektnú a slušnú debatu,
a nie si nadávanie do deb... a im podobným.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

stefan píše:Tiež hlasujem za korektnú a slušnú debatu,
a nie si nadávanie do deb... a im podobným.
Když ono to jinak nešlo... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivan píše:Kolegové, Peterovi S jsem zakázal vstup na forum. Myslím, že jeho způsob jednání a chování se neslučuje s tím naším.
Jéé i takovéhle věci jdou? Tak to já už budu hodný. :lol: :lol: :lol: Ivane udělal jsi dobrou věc pro zachování kréda tohoto fora. -i
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Každému sa niekedy stane ,že mu niečo ujde,ale po chvíli sa omlúvi a správa sa slušne .On to už ale preháňal.Dnes som bol na iných forach a môžem zodpovedne povedať,že ná to tu môžu závidieť.Žiadna sranda a len suché reči o ničom.A máme asi najlepšieho admina.Vdaka mu za jeho prácu.Vedie to dobre ,lebo ho dobre navigujeme.ObrázekEšte raz vdakaObrázek
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“